istanbul altili tahminleri

8 MART 2017 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

1 – AYAK: Bu sene gördüğü 2. koşusunda toparlanma belirtileri gösteren 9 – SELÇUKLUBEYİ favorim. Zor kazansa da tabeladan düşmeyen 2 – GÖKKALE rakibidir.  10 – TİBET ve binicisi değişen 11 – TUMBULZELE favoriye diğer rakiplerdir.  Günün ganyanı bu koşudadır.

2 – AYAK: 4 – DEDEÇAM’ın ilk yarışındaki yarış performansı bu grup için tatminkar gözüktü. Yine geçen yazdan sonra ilk defa koşan 8 – TİLKİ, 3. lük performansı u grup için yeterli gözüküyor. Bu ikiliyi sağlama almak için daha istikrarlı bir isim ararken 3 – CABUREFESİ dikkatimi çekti. Bu isimde koşu görüp formunu yükselten bir isim olarak 3. atımdır. Daha fazla isim eklenebilir fakat bu ayak risk alarak devam ediyorum.

3 – AYAK: 4 – ESKAYRA 3 ay aradan sonra kazandı, mesafeden etkilenmez ise çok şanslı. 16 lira ganyan son koşusunu kazanan 3 – DEPOSITORY ilk rakibi.

4 – AYAK: 1 – GÜLAN BİNDA için kilosu soru işareti, etkilenmezse şansı yüksek.

8 – CERSEI ilk koşusunu kazanırken iddialı bir görünüm çizdi, neden ara verdi bilmiyorum ama işleri fena değil.

3 – SUMMER PICTURES sürekli yazılıp gelmeyen bir isim fakat kapasitesinin altında koşuyor gibi.

9 – AL JAWHARA hızlı yükseliş gösteriyor.

4 – ÇIĞ gördüğü koşu ile çıtayı yükseltmeye başlamış.

Özetle hepsi iyi durumdaki geliri olan isimler. Fakat 2 – CEP DURAK kazanırken farklı bir enerji saçıyor. Uzak veya tutarak kazanmıyor ama daha limitime ulaşmadım havası var. Belki de ben yanlış gördüm. Yine de bu atı tek atarak keyifli bir gün geçirmeyi planlıyorum.

5 – AYAK: Maiden 4 yaşlı araplar  koşuda sürpriz aramayı tercih ediyorum. Favori ise 5 – KONÇERTO gözüküyor. 9 – UÇANŞAH’a dikkat. Anne SANIBEL IA olan UÇAN ve UÇANBEY ile ana baba bir kardeş.

6 – AYAK: Rakiplerine oranlar 7 kg fazlası olan 2 – KUBANGO yinede favorim. Son koşusu haricinde ilerleme gösteren 8 – AKBÖRÜ ve ve hafif kiloyu seven 5 – VICTORY SUN rakipleridir. Yine son 2 koşusunu kazanan 4 – SONKARAR mutlaka kuponlarda bulunmalı. 9 – GHOST WARRIOR uygun kilosu ile sürpriz isimlerden.
Herkese bol şanslar

Kuponum

9-2-10-11
4-8-3
4-3
2
5-9 / H
2-8-5-4-9

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
Azor Ahai
Üye
Azor Ahai

GÜL AYŞEM çıktımı bahsetmemişin saklamak yakışıyomu :))) uzak yapar bu gruba.ahırda atlara benim babam bu annem bu dese at diğerleri ağlar bizim ne işimiz var yanında abla diye :))

eeetorun
Üye
eeetorun

bol şanslar size…. istanbul içinde bir paylaşımınız olacak mı… ayrıca yorum süper çok güldüm

Azor Ahai
Üye
Azor Ahai

1.ayak Tibet çok şanslı ama startta oyanlamadığı takdirde yer yerinden oynar diyebileceğim bir kafadar var mutlaka bulunsun.Selçuklu beyi bu gruptan iyi attı toparlanmayada başladı haliste binmiş yaz 3ünü kapat ayağı :) 10-5-9

2.AYAK Dedeçam çok kaliteli bi at gibi duruyo ama son galobunda anlam veremediğim bir gerileme var hatta grubun en kötü atı durumunda galopta ben tek atmam.3-8-2-9-4 geçerim.

3.AYAK Bugün kovalıycak kimsede yokken müslüm 6 numara ile beyaz bayrak yapabilir.son yarışı çok başarı olan 3 depostitory ön planda ama 4ve 5 eklemesi ile ayağı kapatırım.

4.AYAK Fazla anlatmaya gerek yok yaz mevsimi yaklaştıkça herkes görücek zaten nasıl bir at olduğunu GÜL AYŞEM tek

5.AYAK Aksakal favori mecbur yazılıcak,Konçerto henüz kalitesini ortaya koyamadı ama bugun iyi işler yapabilir son olarakta ilk defa koşucak olması ve çok kötü galopları olması atı geri itiyor ama ben annesi hatrına kekikçiyi yazarım orjin başarılı 2-5-4 dısında tuttugum at yok

6.AYAK Kubango iyi form yakaladı peşine takılmak lazım ama kuponu cazipleştirmek açısından hazır bursayıda bulmuşken aşağıdaki 50kglerden bomba bekliycem 2-4-6-8

bol şanslar inş yardımcı olabilirim…

Erenler
Üye
Erenler

Gülayşm tekti.kupon orda yattı,beşte kaldım,yinede eşsiz bilgilerin için çok tsk ederim Azor:)nasip diyelim artik..iyiki varsiniz:)

Erenler
Üye
Erenler

Azor istanbul yarislarina görüşlerin nasil:)

COMMANDANTE
Üye
COMMANDANTE

bol şanslar :)

eeetorun
Üye
eeetorun

admin bol şanslar… sizi ve azor ahai yi sürekli takip ediyorum. şansınız bol olsun.

epolat
Üye
epolat

bu defa ilk ayaktan yatmam galiba :D

silivrili
Üye
silivrili

Biz sürpriz arayınca gelene bak:))
Herkese bol şanslar ve keyifli seyirler.

Savasci
Üye
Savasci

5.Ayak sııntılı at 117 gün kosmamıs:S Arap atlarında sıkıntı oluyor.ingilizlerde olmuyor ama..

Savasci
Üye
Savasci

6 lıya yetişemedim..5 li yaptım.. yattım.))

Savasci
Üye
Savasci

Benim teklerimdir.))

Savasci
Üye
Savasci

Tabelaya bile giremedi.))

silivrili
Üye
silivrili

2 lira ganyan mı şaka