Ana Sayfa / Tahminler / 8 KASIM ÇARŞAMBA 2017 İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ (BİNBA STAR)
istanbul altili tahminleri

8 KASIM ÇARŞAMBA 2017 İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ (BİNBA STAR)

1.AYAK:İdmanlara şöyle bir bakıyorum da pist kuyumcu vitrini gibiymiş, uçanlar, kaçanlar, merdivenden kayanlar.Yine de koşu karakterleri henüz oturmamış isimler arasında sınırlı sayıda da olsa elde etmiş oldukları bitiriş dereceleri ile AVRUPA GÜZELİ-1—RICCONA-9--WESTERN ROSE-13- üçlüsüne ilk şansı tanıyorum.Çalışmaları etkili SHANGAIS GIRL-10-,SHARIFA-11-,OKYPETA-7- ve LADY ALINA-6- ihmal edilmemesi gereken diğer isimler olup bu kez daha etkili koşmalarını beklediğim QUEEN LIONESSA-8- ve TURKISH CROME-12- sürpriz şansına sahip safkanlar olarak karşımıza çıkıyor.Bana göre günün sonucu tahmin edilmesi en zor koşusu,  bu yüzden bütçelerin el verdiği ölçüde geniş tutularak ve hatta mümkünse kapatılarak geçilmeli.Önceliğim yukarıda belirttiğim sıralamada.

2.AYAK: Çok etkili bir form tutan URASHAN-2-  son koşusunda bu gruptan daha etkili bir isim olan 108 handikap puanlı CURTARALO’ya saldırırken ve TIGLON, BOTAN VADİSİ, DUKE OF ISTANBUL gibi isimleri  gerisinde bırakırken ilerisi için de ümit verdi. Bu kez, nispeten ağır kilosuna ve gruptaki yaş farklarına karşın iyi uyum sağladığı Uğur Polat ile bir kez daha kazanmaya yakın gördüğüm isimdir.

3.AYAK: Kapatılabilecek bir koşu olarak daha karşımıza çıkan kv-6 mücadelede rakiplerinden bir adım önde bulduğum OGHUZ-9-,WINCHESTER-4-,BRANZINI-7-,MY BABOS-3-,WIN FOR ME-6-,  MARK HOLMES-10- ve GOLDEN PUNCH-8- küçük ve ekonomik kuponlar için öncelikle önerebileceğim isimler.

4.AYAK: AZAT KUŞU-3- – BESSEY-6- ikilisine öncelikli şansı verdiğim koşuda üstün sınıfı ile DERİN SULTAN-1- ihmal edilmemeli.bu tarz mesafelerde etkili SULTANHAN-8- ve MY SULTAN-2- daha sonra şans verdiğim isimler olup bu isimler sallanırsa Karataş ile BERRAGÜL-4- devreye girer.

5.AYAK: Koşmuş olduğu iki yarışında elde etmiş olduğu ikincilikleri tatminkar olan FUNNY FAMILLIAR-5- çalışmalarındaki etkili görünümü ile maidenden çıkmaya yakın gördüğüm isimdir, zorlu program üzerindeki ikinci bankom.

6.AYAK: Son koşusunda kendisine güvenmememin cezasını bana pahalıya ödeten KARAHEVES-8-’e bu kez başta şans vereceğim. ANCHORS AWEIGH-3-’i yazmayanı döverler.Adana’da bu mesafelerde yaz sezonunda kazanmış olduğu koşuları ve İstanbul’daki son güzel işi ile INDIANAPOLIS-1- son ayağın diğer şanslısı.

Kupon

1-9-13-10-11-7-6//8-12//HEPSİ

2

9-4-7-3-6-10-8//HEPSİ

3-1-8-2-4

5

8-3-1

44//56//128TL

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
admin
Yönetici

Bol şanslar

yavuzhan41
Üye

Bol şanslar Binbastar. Bugün hislerimde bu siteden iki altılı çıkacak gibi 🙂

yavuzhan41
Üye

Kesinlikle daha da güzel olacak ilerleyen zamanlarda ikramiye konusunda şüphem yok. Çok uzun süreceğini de düşünmüyorum.

Johny Guitar
Üye

Eline kalemine sağlık, bol şanslar…

Cengo
Ziyaretçi
Cengo

Rast gelsin bolşanslar kardeşim.

Mehmet28
Üye

bol şanslar

binbastar
Ziyaretçi
binbastar

Teşekkürler bol şanslar

Yazar: binbastar

Avatar