Ana Sayfa / Tahminler / 8 KASIM 2017 ÇARŞAMBA İSTANBUL 1. ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)
istanbul altili tahminleri bombaci

8 KASIM 2017 ÇARŞAMBA İSTANBUL 1. ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese adımız BOMBACI ama bu programda kendim patlarsam şaşırmam. Yarın için agf de de göreceğiniz üzere ikramiye miktarını 6. Koşuda ki WINCHESTER’ın gelip gelmemesi belirleyecektir diye düşünüyorum. Bende şöyle bir imaj oldu. Hani program zaten zorlu yarış severi daha fazla üzmeyelim bu safkanı da 6. Koşuya koyalım her iki altılıya da dahil olsun her iki programda beşli ganyana dönsün al gülüm ver gülüm herkes mutlu olsun :). Ciddi diyorum programa  bakar bakmaz ilk kanım bu oldu ama ben ne yapacağım vallahi bilmiyorum bakalım ne çıkacak?

1.koşu: Kafadan kim gelse şaşırmam tarzında bir yarış. Şunu hemen belirtmem gerekir ki 6. Koşu ve 9. Koşu haricinde ki tüm yarışlar agf olsa da tek atsanız risktir. Son yarışında ki birinciliğinin sıradan ve tesadüf bir birincilik olduğunu düşünmüyorum. Burada ki safkanların bazıları daha yeni Maiden kazanmış olsa da o yarışı kazanana kadar maşşallah her türlü tecrübeye erişti. Herşeye rağmen son birinciliği ile  (3) GÜNEŞ IŞIĞI ilk safkanım.

2.koşu: Burada ki birçok safkandan defaeten bahsettik. Hepsi delikanlı son derece baba safkanlar. Böyle dedim diye hemen kafada ilk at olarak bir aygır vereceği mi zannetmeyin. Size bir  safkan vereceğim bu yarış kötü koşsa da ilk dişi koşusunda yada uygun grupta tek için kollayın. Bu yarışta da iyi seyredelim hatunun delikanlısı da bir başkadır be (5) ELLIANNA ilk safkanım.

3.koşu: Zamanında bu safkanın ekmeğini çok yedim sakın ola totocuysanız buna aldırış etmeyin. Yedi aylık aradan sonra artık iyiden iyiye kıvama geldi. Son derece kalite safkan ve eğer bu yarışta son iki koşusunda da saygıyı hak edip rüştünü ispat eden (4) GÖKKALE koşmasaydı (5) SEMADA YILDIZ’I tek atardım.

4.koşu: İlk yarışında Mehmet Kaya bindi olmadı ikinci yarışında Mustafa Çiçek bindi olmadı  Şimdi bu iki baba pilottan da ilgilileri istediği performansı alamadı ve son iki yarışına Hişman bindi bu iki pilotu aforoz etti. Bu bir anlamda şu demek bizim safkanın kapasitesi ve kalitesi bu değil. Ben bunu böyle algılıyorum bir başkası farklı değerlendirebilir. Hişman da son derece hırslı bir delikanlı bu safkanla üçüncü yarışına çıkıyor çok sağlam asılacak benden söylemesi (9) RICCONA ilk safkanım.

5.koşu: (2) URASHAN oldukça ön planda ve çok kalabalık olan bu yarışta ilk safkanım olacak.

6.koşu: Galiba bende yarın ki çoğunluğa uyacağım (4) WINCHESTER BANKOMDUR.

1.ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 3-1-6-4-2-5

2.ayak: 5-2-6-3-8-4

3.ayak: 5-4

4.ayak: 9-1-13-11-5-3

5.ayak: 2-5-3-6-8

6.ayak: 4 tek

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Mehmet28
Üye

bol şanslar
winchester dediğin gibi ağır favoriyse ben frenleyeyim kendimi. bu aralar formum kötü zaten 🙂

Mehmet28
Üye

Favori olarak bile yazmamıştım ondan fren yapayım dedim. Hiç barışık olmadığım bir at, birde üzerinde Karataş var

Cem 52
Ziyaretçi
Cem 52

Mehmet28 ve bombacı ben size güveniyorum

Mehmet28
Üye

Teşekkürler güven için. Ama yanlış anlama olmasın ben tek düşünmüyordum ama bu gelmeyeceğini göstermez. Siz güveniyorsanız tek kullanın, Bombacı da tek tutuyor

yavuzhan41
Üye

Bol şanslar Bombacı üçüncü ayakta yerin varsa oğlum baranı ekle bugün 🙂 kupon çok güzel .

binbastar
Üye

bol şanslar bombacı

admin
Yönetici

Bol şanslar

Johny Guitar
Üye

Eline kalemine sağlık, bol şanslar…

Cengo
Ziyaretçi
Cengo

Rast gelsin bolşanslar kardeşim.

Yasar
Ziyaretçi
Yasar

Beslinin bile iyi paralar verecegini dusunuyorum.istanbul beşlisi
2″3″5″6″8″9″10″11″12″13
4″5:6:7″8″9
4
2″3″4.5″7″9″12″13
1″3″4

Dort ortak yatirilmistir.95 lira

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.