Ana Sayfa / Tahminler / 8 EKİM 2017 ÇARŞAMBA İSTANBUL 2.ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

8 EKİM 2017 ÇARŞAMBA İSTANBUL 2.ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

İstanbuldan herkese merhabalar, yazdığımız gibi gelsin diyerek tahminlerime geciyorum..

1.AYAK: Zorlu maiden koşuda, yarış hayatının ilk koşusunda 1200'de elde ettiği 1.13 icerisindeki derecesi ile 4.lük çıkaran 11-SHARİFA, gördüğü koşu sonrası daha iyi duruma gelen 13-WESTERN ROSE arasındaki mücadeleye; 5-LADY ALINA, 1-AVRUPALIKIZ ve 9-RICCONA ilavesini yaparak geçmeye çalısalım.

2.AYAK: Kısalan mesafe ve kilo sorunu yasamaması durumunda 2-URASHAN kazanan isim olur. Başarısız çim koşuları sonrası sevdiği kuma dönen ve mesafeyi seven yapısıyla 1-AUTUMN PEARL sıkı rakibidir. Basarılı koşuları sonrası 8-GADDARA, 10-KALKANDERE ve 11-SERDEM bu ikilinin hatasını değerlendirecek isimlerdir.

3.AYAK: Son yarışıyla artık formunu bulduğunu gösteren ve birçok takipçisinin kazanarak yüzünü güldüren, seri yapabilecek potansiyeli fazlasıyla olduğuna inandığım 9-OGHUZ cazip bir isim olacağını düşündüğüm icin 1.BANKOMDUR. Güvenemeyen yarışseverlerimiz, Ankaradan gelip İstanbuldaki yarışını kazanırken ışık saçan ve formda günlerini devam ettiren 8-GOLDEN PUNCH en sıkı rakibidir. Yine Izmir deplasmanindan hedef yaparak gelen 7-BRANZİNİ ve günün sığınılacak limanı olarak gözüken isimlerden 4-WINCHESTER bu üç isim birden hata yaparsa kazanıra girebilecek isimdir.

4.AYAK: Dişilere ait zorlu bir koşu. Ben açıkcası burada ne olacağını kimin kazanacağını kestiremedim. 3-AZAT KUSU'nu rakiplerinden baş boyun önde tutsamda, HEPSİ yapacağım.

5.AYAK: Günün en ağır favorisi Aracı ekürisine ait 5-FUNNY FAMILIAR'dır. Ve bunu performansları neticesinde haketmekte. Tek olmaya aday ve kazanması normal sonuc olacaktır. Ancak ben ikramiye icin ve farkli teklerim olması sebebiyle rakip yazıyorum. Şablonumdadır.

6.AYAK: Son sert koşuları sonrası nispeten daha uygun rakiplerle karşılaşacak olan potansiyelli isim 3-ANCHORS AWEIGH Karataş'ın hata yapmaması halinde kazanacaktır. 2.BANKOMDUR.

ALTILIM

11-13-5-1-9

2-1-8-10-11

9 OGHUZ

3-4-7-1-5-8-2

5-2-4-12-9-7

3 ANCHORS AWEIGH

Bol Sanslar.

Hakkında ozgun1

29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..

4 yorum

  1. Johny Guitar

    Eline kalemine sağlık, bol şanslar…

  2. binbastar

    bol şanslar özgün

  3. bol şanslar

  4. Teşekkürler arkadaşlar sizlerede bol şanslar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir