Ana Sayfa / Tahminler / 8 EKİM 2017 ÇARŞAMBA İSTANBUL 2.ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

8 EKİM 2017 ÇARŞAMBA İSTANBUL 2.ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

İstanbuldan herkese merhabalar, yazdığımız gibi gelsin diyerek tahminlerime geciyorum..

1.AYAK: Zorlu maiden koşuda, yarış hayatının ilk koşusunda 1200'de elde ettiği 1.13 icerisindeki derecesi ile 4.lük çıkaran 11-SHARİFA, gördüğü koşu sonrası daha iyi duruma gelen 13-WESTERN ROSE arasındaki mücadeleye; 5-LADY ALINA, 1-AVRUPALIKIZ ve 9-RICCONA ilavesini yaparak geçmeye çalısalım.

2.AYAK: Kısalan mesafe ve kilo sorunu yasamaması durumunda 2-URASHAN kazanan isim olur. Başarısız çim koşuları sonrası sevdiği kuma dönen ve mesafeyi seven yapısıyla 1-AUTUMN PEARL sıkı rakibidir. Basarılı koşuları sonrası 8-GADDARA, 10-KALKANDERE ve 11-SERDEM bu ikilinin hatasını değerlendirecek isimlerdir.

3.AYAK: Son yarışıyla artık formunu bulduğunu gösteren ve birçok takipçisinin kazanarak yüzünü güldüren, seri yapabilecek potansiyeli fazlasıyla olduğuna inandığım 9-OGHUZ cazip bir isim olacağını düşündüğüm icin 1.BANKOMDUR. Güvenemeyen yarışseverlerimiz, Ankaradan gelip İstanbuldaki yarışını kazanırken ışık saçan ve formda günlerini devam ettiren 8-GOLDEN PUNCH en sıkı rakibidir. Yine Izmir deplasmanindan hedef yaparak gelen 7-BRANZİNİ ve günün sığınılacak limanı olarak gözüken isimlerden 4-WINCHESTER bu üç isim birden hata yaparsa kazanıra girebilecek isimdir.

4.AYAK: Dişilere ait zorlu bir koşu. Ben açıkcası burada ne olacağını kimin kazanacağını kestiremedim. 3-AZAT KUSU'nu rakiplerinden baş boyun önde tutsamda, HEPSİ yapacağım.

5.AYAK: Günün en ağır favorisi Aracı ekürisine ait 5-FUNNY FAMILIAR'dır. Ve bunu performansları neticesinde haketmekte. Tek olmaya aday ve kazanması normal sonuc olacaktır. Ancak ben ikramiye icin ve farkli teklerim olması sebebiyle rakip yazıyorum. Şablonumdadır.

6.AYAK: Son sert koşuları sonrası nispeten daha uygun rakiplerle karşılaşacak olan potansiyelli isim 3-ANCHORS AWEIGH Karataş'ın hata yapmaması halinde kazanacaktır. 2.BANKOMDUR.

ALTILIM

11-13-5-1-9

2-1-8-10-11

9 OGHUZ

3-4-7-1-5-8-2

5-2-4-12-9-7

3 ANCHORS AWEIGH

Bol Sanslar.

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Johny Guitar
Üye

Eline kalemine sağlık, bol şanslar…

binbastar
Üye

bol şanslar özgün

Mehmet28
Üye

bol şanslar

Yazar: ozgun1

Avatar
29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..