Ana Sayfa / Tahminler / 8 KASIM 2017 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

8 KASIM 2017 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

1. KOŞU: Güç dengelerinin yakın olduğunu düşündüğüm bu koşuda 5 ata şans veriyorum.

2. KOŞU: Son yarışını kazanırken yanıltmayan ve rahatlığıyla beğenimi de kazanan (2) DUX, sertleşen rakiplere rağmen hızlı gidecek yarışta sonlarda etkili gelerek bir kez daha kazanmasını beklediğim isim.

3. KOŞU: (3) TEZCANLI'nın (2) ALEMİN KRALI'na bir kez daha üstünlük kurmasını beklesem de ikiliyi ayırmıyor ve sürpriz olarak da (5) SEMADA YILDIZ'ı ekliyorum. Sağlamcılar Gökkale'yi, delik kalmasın diyenler Oğlum Baran'ı da ekleyebilir.

4. KOŞU: Kaba kumda daha başarılı olacağını düşünsem de gelişen nefesi ile (13) WESTERN ROSE ilk sıradan şans verdiğim isim. Öz abisi uzun ara sonrası yarış kazanan (1) AVRUPA GÜZELİ, sahibinin yüzünün bir kez daha gülmesini sağlayabilir. Şans verdiğim diğer isimler şablonda.

5. KOŞU: Burada riskli tercihte bulunacağım. Son yarışında tabela dışında kalsa da istikrarlı koşan (8) GADDARA ve son yarışlarında kolladığım yarış tecrübesi artan (10) KALKANDERE ile bu ayağı geçmeye çalışacağım.

6. KOŞU: Kan hattından dolayı sempati duyduğum bir at olan (5) YİĞİTER favorim. Babası; yarış hayatı ve aygırlık kariyeri başarılarla dolu Montjeu olan (9) OGHUZ kazandığı yarışın ardından yine etkili koşacaktır. İyi bir performans beklediğim (7) BRANZINI, yarışın favorisi (4) WINCHESTER ve sınıf atlayan (8) GOLDEN PUNCH yazacağım diğer isimler.

ALTILIM
1.AYAK: 3,6,5,2,1
2.AYAK: 2
3.AYAK: 3,2/5
4.AYAK: 13,1,11,9,5
5.AYAK: 8,10
6.AYAK: 5,9,7,4,8

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

Yazar: Mehmet28

Avatar
İsmim Mehmet, 37 yaşındayım ve İstanbul'da yaşıyorum. Zaman zaman ara versem de 20 yıldır at yarışı oynuyorum.