7 MAYIS 2018 PAZARTESİ BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

Birkaç gündür tahmin vermedim bunun nedeni; Perşembe gününden beri evden uzak olmamdan dolayı yorum yazma şansımın olmamasıydı. Zaman zaman yaptığımız; cebinizi yormadan, kendi tuttuğunuz atlara öncelik vererek kuponlarınızı oynayın tavsiyesini hatırlatarak bol şanslar diliyorum.

3. KOŞU: İlk yarışlarında tatminkar performanslar sergileyen (11) GİZLİ GİZLİ, mesafeniz uzamasından da faydalanacak izlenimi verdi ilk şansı veriyorum. Çok geç çıktığı ilk startının ardından benzer şanssızlık yaşamazsa etkili koşmasını beklediğim (9) SONMUHARREM, kumda daha iyi koşacağını düşündüğüm (4) KARAÇELİK ve İstanbul’dan gelen (1) ACUNHAN öncelikli tuttuğum atlar. Sürpriz olarak da çim yarışlarını dikkate almadığım (5) KEREMBEY ve (3) DOĞANŞEHİR BEYİ’ni yazacağım. Ön planda tutulacak Çok Yakın’ı kumda eksik koşacağını düşündüğüm için yazmadım.

4. KOŞU: Kalitesine en yakın gördüğüm Maviyasemin’e göre binici avantajı olan (2) CANYOLDAŞ’ı uygun grubu bulmuşken tek kullanıyorum.

5: KOŞU: Kalitesinin altında koşmasına rağmen idman pistinde iyi işler yapan (4) RUN FOR RUYA favorim. İlk çim performansı tatminkar (1) BABA MUZO, piste yatkın olan ve sert gruptaki yarışını önemsemediğim (5) YELYARAN, (3) MC GREGOR, son olarak da pencereden kuş uçmasın diye (2) DEEP LOVE yazıyorum.

6. KOŞU: Mesafe ve Özerdinç’in varlığı dezavantajına olsa da rakiplerinden bir tık kaliteli olduğunu düşündüğüm (3) TEKİNER’i kazanmaya yakın görüyorum.

7. KOŞU: Hayal kırıklığı yarattığı ilk startının ardından iyi bir yarış çıkaran (10) YUMRUK ve geç çıktığı ilk koşusunda sonlarda etkili gelen (4) KIVRAKTAY ön planda tuttuğum taylar. Yanlarına önemli favori olduğu çim yarışında bekleneni veremese de bu kez daha etkili koşabilecek (3) DÜNÜR’ü yazarak bu ayağı geçmeye çalışacağım.

8. KOŞU: Biraz uzun mesafe ve sert rakipler arasında etkili olamayan (8) EKİNER, bu kez lehine olan şartlarda kaldığı yerden devam edebilir. Çim performansı iyi olan (4) KARAMENDUH, ara sonrası üç yarış gören (8) BABAEMİR, formda (1) ANILBEY ve (5) AĞACEMAL’i yazarak ikramiye beklentimi yüksek tutacağım. Aradan etkilenmezlerse Kalabalı ve Kuzen bomba yapabilirler.

ALTILIM
1.AYAK: 11,9,4,1,5,3
2.AYAK: 2
3.AYAK: 4,1,5,3/2
4.AYAK: 3
5.AYAK: 10,4/3
6.AYAK: 2/4,8,1,5/6,7

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Mehmet28

Avatar
İsmim Mehmet, 37 yaşındayım ve İstanbul'da yaşıyorum. Zaman zaman ara versem de 20 yıldır at yarışı oynuyorum.
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar

yavuzhan41

Bol şanslar Mehmet Bursa’da yağış olma ihtimali yüksek kum ıslanırsa Çim performansı beklediğimiz ismin şansı yüksek olabilir yerin varsa yazmadan geçme derim.

Hakan bulut

Bursa

1 tek
1.3.2.9.6.7
1.4.5
3 tek
9.12.10.3.4
2.5.11.8

5
0
Tahmin paylaş.x
()
x