7 MAYIS 2018 BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

1.AYAK: İstanbuldan iyi bir yarış görerek kaba kuma getirilen 1-ACUNHAN; sabah aksam birlikte olduğu, üzerine titrediği jokeyi ile 9-SON MUHARREM, düzenli ve Bursada tamamladığı çalışmaları ile 6-LİZARDON ayrımsız olarak kupnlarda bulunmalıdır. Gösterişli yarışları sonrası 11-GİZLİ GİZLİ ve 2-COK YAKIN bu üçlünün hatasında devrede olacak isimlerdir..

2.AYAK: Binicisinin iyi idare etmesi durumunda son yarışlarına oranla uygun bi grup bulan 1-MAVİ YASEMİN kazanan isim olur. Ancak bu tür mesafeleri favorimden daha iyi koşacak isimler mevcut. 3-REŞİTBEY ve CANYOLDAŞ kesinlikle ihmale gelmez. Ayağına seri isimlerden, son yarışı ölçü olmayan (bence ve ilgilenenlere göre çimde daha çok koşar) ancak kaba kuma alıştırılan ve o yolda devam edilen 11-GÖKSELOĞLU ve 6-TEKMUTLU rakip olarak yazılacak isimlerdir.

3.AYAK: Kalite olarak bu grupla uzaktan yakından alakası olmadığını düşündüğüm, kapasitesini sahaya yansıtamayan bir 4-RUN FOR RUYA ismi var karşımızda.. Alternatif Bankomdur. İlk çim yarışı dikkate değer 1-BABA MUZO, ayağına seri isimler 5-YELYARA, 3-MC GREGOR ve cim koşuları bir tık daha iyi olan 7-FEVERAN rakip olacak isimlerdir..

4.AYAK: Ağır kilosuna rağmen mesafe deneyimi yüksek olan 2-BÜTÜNAY favori olmayı fazlasıyla hakediyor. Önde istediği tempoyu bulursa tek nefeste bitirecek potansiyeldeki 4-ASLANCAN ilk rakiptir. Çok sert gruplardan sonra biraz daha uygun rakipleri bulan 3-TEKİNER ve1-ÖZERDİNC bu ikilinin rakipleridir. Kısa mesafeli koşularda takibimde olmasına rağmen uzunda denemek istediğim 6-TAMBORA ve 5-DURMAZ AKAR ile bu ayağı kapatıyorum.

5.AYAK: Koştuğu ilk yarışında %30 üzerinde AGF ile koşuya katılan o gün için koşu gösterildiğine inandığım, jokeyinin son 150-200’lerde ensesine çöktüğü ve ele aldığını gördüğüm (Koşusunu izlemenizi tavsiye ederim) bugün çok daha farklı bir performans beklediğim ve kazanmak için sahada olacağını bildiğim ve ilk koşusunda aldığı netice nedeniyle cazip bir konumda olacağını düşündüğüm 3-DÜNÜR benim BANKOMDUR..

6.AYAK: Kısa mesafeli bu tür yarışlarda baştan sona takip ettiğim ve herzaman yüksek ganyanlarla yüzümü güldüren, birkez daha güldürmesini beklediğim 5-AĞA CEMAL’i en iyi anlaştığı binicisi N.Avcı idaresinde 2.BANKOMDUR..

NOT: İlk ayakta 9-SON MUHARREM’İN yarıştan çıkması nedeniyle 4-KARAÇELİK kupona ilave olmuştur. (13.10)

Kuponum

1-6-11-2-4
1-3-2-11-6
4… 1-5-3-7.. H
2-4-3-1-6-5
3 DÜNÜR
5 AĞACEMAL

Kupon Bedeli: 52.50

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: ozgun1

Avatar
29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..
14 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Mehmet28

bol şans özgün. seni görmek güzel

admin

Bol şanslar Özgün. Hoş geldin.

yavuzhan41

Bol şanslar Özgün Dünür güzel seçim :)

BAYUZMAN

SLM

BAYUZMAN

herkeze bol şNSLAR
1.KOŞU AMANKAYA VE EKÜRİSİ BESSEY BURAYI SÜPÜRÜR
2.KOŞU…2 GÖZÜM KLADI 1.WİND RUNNER
3.KOŞU İLKYAKA HERKEZBİR İSİM YAZMIŞ GERÇEKTEN ZORBİR AYAK
ben gizli gizliyi banko tutyordum ama tuncay abinin antre etigi ve bu yarışı kolay kazanacagız dedi DOGAN ŞEHİRİDE YAZDIM BENCE BU İKİ İSİMLE BU AYAKKAPALI OLUR
4.KOŞU HİÇ DÜŞÜNMEYİN mehmet gökhan sezgin mavi yasemini getirecek günün en saglam bankosu maviyasemindir….
5.koşu baba muzo…feveran…mcgregor arasında az hata yapan kazanıor…..
6.koşu tekiner e rakip bulamadımbulan yazssın
7.koşu ahırlardan bu yarışta çokkoşacak denilen ve burda DİLDEN DİLE KONUŞULAN ÜZERİNE BAHİSLER OYNANAN DÜNÜR…..HAKAN ABİNİN ANTRE ETTİGİ MARENGO..VE KIVRAKTAY KONUŞULAN İSİMLER TABİKİ 10 YUMRUKTA YAZILABİLİR AMAN HA AMAN DÜNÜRE DİKKATTTT….
8.KOŞU 2 EKİNER GEÇİLMEZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ
EKİNER GEÇİLİRSEKE4SSİNLER SATSINLARBU KADARİDDİSLIKONUŞUYORUM ÇÜNKÜÜÜ SEBEBİNİ YAZARSAMMKAYNAGIM ELİMDEN GİDER AMA EKİN ER GEEEEEÇİLLLLLLMEEEZZZZZ
BOL ŞANSLAR
1.KOŞU AMANKAYA VE BE4SSEYLE BAHİS OYNAYIP ALTILI PARANIZI BEDAVAYA GETİREBİLİRSİNİZ BİR TAVSİYE TABİKİ
5.KOŞUDA DA FEVERANLABAHİS ALABİLİRSİNİZ İLKÜÇTEN DÜŞMEZBU GURUPTAAA

BAYUZMAN

YEDİLİŞ PLASEME GÜVENİYORUM İSTEYEN OYNASIN
2
3.11
1
7.1.3
3
3.4.(6.5)
2

BAYUZMAN

1LİRA 80 KURUŞ YEDİLİM

BAYUZMAN

derriy city
ankaragücü
beşiktaş
göztepe buda saglam 4 banko maçım
3.koşuda son muharremkoşmayabilir antremanda tırnak sorunu vardı teralındı ve ahıra çektiler yani galop bile yapmadı oynarken sonmuharremi yazmayın

admin

Dery city de at sandım :) Her koldan ataktasın bol şanslar :)

BAYUZMAN

teşekkürler adm,n,m

Hakan bulut

1 tek
1.3.2.9.6.7
1.4.5
3 tek
9.12.10.3.4
2.5.11.8

admin

Çifteye kaldı kupon. Rastgelsin.

admin

Vay arkadaş dümeni düzeltemedi bir türlü.

14
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x