At ve Binicilik Fuarı EQUIST Veliefendi Hipodromu’nda

Uluslararası At ve Binicilik Fuarı EQUIST İstanbul Horse Show, ziyaretçilerine bu yıl da TJK  iş birliğiyle, Veliefendi Hipodromu’nda kapılarını açacak. 3 gün boyunca birbirinden heyecanlı şovlarla konuklar eğlenceli vakit geçirecek.

Bu yıl 5’inci kez düzenlenecek olan, Uluslararası At ve Binicilik Fuarı EQUIST İstanbul Horse Show, ziyaretçileri için hazırladığı özel etkinliklerle, fuarı festivale dönüştürmeyi amaçlıyor.

11-12-13 Mayıs tarihlerinde saat 10.00-19.00 saatleri arasında atçılık ve binicilik sporunun dünya markalarının katılımıyla düzenlenecek olan fuar, birbirinden neşeli etkinlikleriyle 3 gün boyunca ziyaretçilere keyifli anlar yaşatacak.

Fuara Özel Fırsatlar EQUIST’de

11 Mayıs tarihinde 5. kez kapılarını açacak olan Uluslararası At ve Binicilik Fuarı EQUIST İstanbul Horse Show’u 10 ülkeden, 43 katılımcı ile 68 markanın temsil edildiği fuarı en az 10 bin kişinin ziyaret etmesi bekleniyor.

“Biniciliğe gönül vermiş sporcuların yanı sıra daha önce atı yakından dahi görmemiş olanların yepyeni bir dünya bulacakları EQUIST, bunun yanında at sahipleri ve yetiştiricileri için de görmediklerini, bilmediklerini bir araya getiriyor,” diyen Eko Fuarcılık Fuarlar Müdürü Altınay Bekar, fuarın aynı zamanda önemli iş birliklerine de zemin hazırladığını söylüyor. 10 ülkeden gelen katılımcılar, 3 gün boyunca yeni partnerler ve distribütörler bulmak için görüşmeler yapacak. Daha önceki 4 versiyonda ürün gamlarına dünyanın en önemli markalarını katan yerli katılımcılar da bu markaların ürünlerini fuara özel fırsatlar ile sergileyecek.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.