istanbul altili tahminleri

7 MAYIS 2017 PAZAR İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ 1.ALTILI (ALTINCI HİS)

Herkese mutlu pazarlar güzel bir gün olması dileğiyle ben bugün şanşımı İstanbulun 1.Altılısından yana kullanacağım…. 1 KOŞU: 10 numaralı POİN SETTİA 5 kg düşmüş bunu avantaja dönüştürebilir Dikkat!!! 2 numaralı ANDİAMO çok kaliteli bir at kazandığı yarışlara baktım süratli yapısıyla öne düşüyor ve kazanıyor mesafe uzun olsa düşünürdüm çünkü 249 gün arası var ama 1200 de vurabilir….3 numaralı ÇEBERTAY’ a Ahmet Çelik ilk kez biniyor istatistiklere inanırım son yarışında yine İbrahim Vefa Arıcının sahip olduğu Timetoosaygoodbye isimli atı görkemli şekilde getirdi.Bu sezon Ahmet Çeligin Arıcıların atlarıyla büyük başarılara imza atabilir şimdiden demesi…9 numaralı BLUE LİON onunda arası var ama anne kardeşlerine baktım ve Obiwan kariyerinde G1-G2-G3 -A3 yarışlarda birincilikleri var enfes bir anne kardeşi de Queen Amidala onunda Grup koşularda birincilikleri mevcut koşuyu bu dört attan birinin kazanacağını düşünüyorum…

2 KOŞUSon  iki yarışında Karataş ile iyi bir uyum yakalayan 4 numaralı DERİN SULTAN ve  çimde güzel yarışları  olan 6 numaralı BESSEY;artık bir hipodromdan diğer hipodroma gidip gelen  3 numaralı RENKGÜL 234322 bakalım bu totoyu ne zaman bozacak?

3 KOŞU: Bursada ki 2 yarışından beri kolladığım bir türlü beklenen yarışları yapamayan Kaizbert temsilcisi  5 numaralı HACIVAT koşuya iyi adapte olursa ön grupta iyi yer kaparsa bugün özlediği birinciliğe kavuşabilir rakibi ekürili safkanlardan  2 numaralı TALİPHAN dır.3 numaralı NURİŞ çimci orjini ve idmanlarında sergilediği güzel dereceyle beğenimi kazandı…..
4 KOŞU: Herkesin herkesi geçebileceği bir yarış sıralamam şablondadır.

5 KOŞU: 2 numaralı DİAMOND DASH muhtemelen öne düşmek isteyecektir istediği avansı alırsa bitirmesi içten bile değil ama ekürilerden biri muhtemelen tempoyu bozmak isteyecek olması koşunun seyrini değiştirebilir;O yüzden ekürilerden birini yazıyorum..

6 KOŞU: Dinçlik yarışlarını seven 3 numaralı YILDIRMBEY kalitesine yakışır bir koşu yaparak bugün birinciliğe ulaşabileceğini düşünüyorum.BANKOM dur….

ALTILI ŞABLONUM:

1 AYAK:10-2-3-9

2 AYAK:4-6-3

3 AYAK:5-2-3

4 AYAK:4-1-2-5-6-7-9

5 AYAK:2-7

6 AYAK:3

TOPLAM:30,24 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: ALTINCI HİS

Avatar
30 Yaşındayım Kamuda çalışıyorum 15 senedir At Yarışı oynuyorum.