istanbul altili tahminleri

7 MAYIS 2017 PAZAR İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

9 koşulu programda İSTANBUL programında herkese bol şanslar dilerim. Bahtınız açık olsun.. 1.KOŞU: Kendisine göre çok sert gruplarda start alan, bu gruba göre çim pistte kalitesinin üstün olduğunu düsündüğüm 10-POİNSETTİA benim ilk atım ve 1. Altılı ganyanda Alternatif cazip tekimdir.. 3-CEBERTAY, ve ara vermesine rağmen çalışmalarında diri gözüken 2-ANDİAMO, 5-FINAL TIME favorimin en ufak hatasında devreye girecek isimlerdir..

2.Koşu: Dişilere ait şartlı5 koşuda favorini geldiğine pek rastgelmedim. Bu yüzden bana göre denk güçlerin mücadelesinde ayrım yapılmadan HEPSİ demek en mantıklı seçimdir..

3.Koşu: İki kalitesini belli eden atın aynı grupta koşması???  2-TALİPHAN geçilene kadar, nerde koşarsa koşsun, benim geçilmez kalem olacak.. Hele bugün birde Arhavilim gibi, kaliteli ekürisini yanına almışken.. Bana göre bitmiş sıralı ikili… :)

4.Koşu: Uzun sentetik kumun iyi veya ortalama isimlerinin bir araya geldiği KV22 koşuda, uzun kumu seven A.Sözen idaresinde 2-MOTHER OF DRAGONS ilk atım ve favorim olmakla beraber; 4-KATSUYA, 1-KRAL AMED‘in yeterli olacağını düşündüğüm koşuda, 3-CHİCAGO, 9-SATEN‘ i yeri olanlar kesinlikle yazmalılar. İlk koşuda tek tercihini kullananlar veya başka yerde teki olanlar bu ayağı Hepsi yaparak rahat bir yarış izleyebilirler..

5.Koşu: 7-MYSTIC RHYTHM ve 2-DIAMOND DASH‘in ön plana çıktığı bu koşuda dileyen ve ekonomik kupon yapanlara bu iki isim yeterlidir. Ancak yeri olanlar, çalışmaları çok güzel olan 12-SKY CAVALRY ve 1-CAT IN THE HAT yazarak sürpriz bekleyebilir..

6.Koşu: Sürat yarışına sahne olması beklediğim A3 Fikret Yüzatlı koşusunda, 301 günlük arasına rağmen, yarış seçilerek koşturulan ve kalitesini tüm Türkiye ye kanıtlamış isim olan 3-YILDIRIM BEY benim ikinci altılı ganyandaki birinci BANKOMDUR.. Rakipleri 9-CHERY CHERY LADY ve 4-DAYIM BENİM dir..

7.Koşu: Günün bence en karışık koşularından birisi.. Bana göre bu koşu ikiye ayrılmış durumda..!! Ya 1-ALTIN CİLEK tek olacak yada çok at yazılacak.. Ben ikinci tercihi kullanacaģım ve çok at yazacağim. Sırasıyla rakipleri; 7-GRACİA, 2-BALADİNE, 3-BARBAYANNİ, 4-CRAPY, 6-GLORY LADY, 10-POVERS JOY ve son olarak 13-SANSA ve 5-ENE yazarak en sürprizinin gelmesini bekleyeceğim..

8.Koşu: 3 Yaşlı ingiliz tayları A3 kum pistte kozlarını paylaşıyor. Kumun etkili isimlerinden 6-GOLD FOOT ve 3-BRAVE FEET, 5-EDERLEZİ kuponların olmazsa olmazlarıdır. Sonrasında ise süratli isim 1-BARBEL kesinlikle ihmale gelmez.. Sürpriz arayanlar 4-DOWN TOWN, 2-BATI RÜZGARI’nı değerlendirmeye alabilirler. Yeri olanlar yine HEPSİ yaparak rahat bir yarış izleyebilir..

9.Koşu: 252 gün ara vermesine rağmen, çalışmalarında iyi gözüken, kalite olarak burada koşacagı rakiplerle uzaktan yakından alakası olmayan, farklı yerlerde olması gereken, fakat start problemi yaşaması buna engel olan, ancak son koştuğu koşuda start problemininde halledildiğini gösteren, bu yarıştada 3-5 boy startta kalsa dahi pek sıkıntı yaşamayacağını düşündüğüm ve kalitesine güvendiğim 12-SABRİNİN ATI  2. BANKOMDUR.. Rakip olarak sadece ağır kilosuna rağmen 1-HOPA BEYİdir..

1.ALTILI TAHMİNİM

10 // 3-2-5

HEPSİ

2 TALİPHAN

2-4-1-3-9

7-2-12-1

3-9-4

2.ALTILI TAHMİNİM

2-4-1-3-9

7-2-12-1

3 YILDIRIMBEY

1-7-2-3-4-6-10-13-5

6-3-1-5-4-2 // 7-10-9-8

12 SABRİNİN ATI

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: ozgun1

Avatar
29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..