istanbul altili tahminleri can911

07 MAYIS 2017 PAZAR İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

Bünyesinde iki adet G3, bir de KV koşu bulunduran İstanbul programının Pazar günümüze daha da keyif katması ümidiyle tahminlerime geçiyorum. Yazdığınız gibi gelmesi ve kazançlı olması dileklerimle… can911

1.Koşu: İlk Altılı Ganyan için kurgumda küçük tercihlerle Bankosuz olarak geçeceğim. Günün ilk koşusunda performansıyla 2 (ANDİAMO) hele ki binici uyumuyla oldukça önde görünüyor. Aracı temsilcisi 3 (ÇEBERTAY)’ın son koşusunu Orhan Meker koşusunda ciddi rakiplerle yaptığını hatırlatarak ikinci sıraya atayım. Daha iyi koştuğu takısıyla start alacak olan 10 (POİNSETTİA) devreye girebilir. İdman performansı grup içerisinde göze batan bir isim var ki 6 (KÖSEOĞLU) güne sürprizle başlangıç yapılmasını sağlayabilir.

2.Koşu: Dişilerin uzun mesafeli mücadelesinde iki ismi beraber değerlendiriyorum. 4 (DERİN SULTAN) ve son koşusundaki çim performansıyla 1 (AZAT KUŞU)

3.Koşu: İlk koşularını farklı kazanan iki ismi beraber yazmak uygun olacaktır. 2 (TALİPHAN) ve 3 (NURİŞ)

4.Koşu: Sevdikleri mesafede start alacak olan isimlerden ağır kilosuna rağmen bu mesafede daha önce başarılı olmuş 1 (KRAL AMED), Karataş’la daha farklı koşan 4 (KATSUYA), binicisiyle son koşunu tatlı sürprizle kazanan bir diğer isim olan 9 (SATEN), idmanda iyi görünen isim 7 (KUBANGO) kilo indirimiyle devreye girebilir.

5.Koşu: Bölünen ilk maiden koşuda iki kere maidendan çıkmayı kılpayı kaçıran 2 (DİAMOND DASH) bugün amacına ulaşabilir. Fakat eküriler buna müsaade etmeyebilir 9 (REACH THE TOP) tercihim. Çim orjinini çok beğendiğim 8 (NOBEL PRİNCESS) çalışmasıyla da iddialı olabileceğini gösteriyordu.

6.Koşu: Gelelim günün önemli koşularında G3 Fikret Yüzatlı koşusuna. Kısa mesafe avantajıyla koşuyu çıktığı gibi bitirebilecek 9 (CHERİ CHERİ LADY) var. Babasının sprint yeteneğini teslim ettiği pistlerdeki tek temsilcisi 3 (YILDIRIMBEY) buna engel olmak isteyecektir. Son yarışlarında 4 (DAYIM BENİM) de bu konuda aşağı kalır bir yanım yok diyebilir. Son koşusunu kazanan bir diğer isim olan 6 (MY BİLLİONAİRE) aynı koşusunu bugün sergilerse neden ağızları açıkta bırakacak bir sürprize imza atmasın ki?

7.Koşu: Bölünen diğer maiden koşuda 1 (ALTIN ÇİLEK)‘i bugün zorlayabilecek bir isim olduğunu düşünmüyorum, BANKOM.

8.Koşu: Günün bir diğer G3 koşusunda önemli bir sürpriz yaparak farklı kazanan 1 (BARBEL) yine aynı binicisiyle bugün de kazanabilir. Fakat kendisini Adana’da 3 boyla geride bırakmış bir isim var bugün yine pistte. 4 (DOWN TOWN). Etkileyici bir grafik gösteren 5 (EDERLEZİ) kuponlarda tabii ki yer alacaktır .Çalışmalarında gayet iyi görünen 7 (KİNG OF ROCK) önemli rakiplerine karşı mücadelesinde kolladığı 1.liğe bugün uzanabilir. Son dakika bilgisiyle koşudan çıkacağı bilgisi gelen 5-Ederlezi’yi eliyorum. Yerine benzer performansıyla 6 (GOLD FOOT) ekliyorum.

9.Koşu: Henüz bu yıl yarışmamış olmasının avantajıyla düştüğü bu uygun grupta 12 (SABRİNİN ATI) favori olması çok doğal olacaktır. Fakat verdiği arayı avantajına çevirebilecek öyle bir isim var ki idmanda İngiliz taylarıyla mücadele etmiş adeta 5 (ASTRONOT) yeterli çim pist tecrübesiyle devreye girebilir.

1.Altılı Ganyan Şablonum:

1.Koşu: 2-3-10-6

2.Koşu: 4-1

3.Koşu: 2-3

4.Koşu: 1-4-9-7

5.Koşu: 2-9-8

6.Koşu: 9-3-4-6

Kupon Tutarı: 46,08 TL

 

2.Altılı Ganyan Şablonum:

4.Koşu: 1-4-9-7

5.Koşu: 2-9-8

6.Koşu: 9-3-4-6

7.Koşu: 1

8.Koşu: 1-4-7-6

9.Koşu: 12-5

Kupon Tutarı: 23,04 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: can911

can911
1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
ETC

Can dost, tahminlerin çerçevesinde tercihlediğin atlarının uğuruyla, bol şans dilerim..
Bu nasipse, nasibin en güzeli de seninle olsun…

admin

Etc, İzmir altılısını buradan paylaşırsın http://www.bankotahminler.com/?s=izmir

admin

Bol şanslar Can bey,

2-5-6-9-10 //
1-2-3-4- //
2-3 //
1-2-3-4-5-6 //
7 //
1-3-4-7-9 //

İlk altılımdır

4
0
Tahmin paylaş.x
()
x