7 EYLÜL 2019 CUMARTESİ ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ

Cumartesi Ankara altılı tahminleri.

1.AYAK: İlk defa start alacak 2 yaşlı ingilizlere ait koşuda işlerine göre 8 POETIC CHARM, 3 DISTANT BABY, 6 MOORLAND, 7 MY AEROBIC LADY, 4 DUST IN THE WIND favori sıralamam. Genel olarak sürprize müsait bir koşu.

2.AYAK: 8 KRALARSLAN ve 3 ŞİMŞEKBERK farklı kazandıkları koşular sonrası favorilerim. Son açık yarış tabelası öncesinde rahat bir yarış kazanan 2 ÖZBATU, iyi hazırlıkları ile bu koşuya katılacak 1 KATI SEMİH, 4 EGEBEYİ hazır durumda 7 AGAH sonraki ihtimaller.

3.AYAK: 3 ONEANDONLY zorlu KV yarışlardaki 2.likleri sonrası nispeten uygun grupta bankom.

4.AYAK: 1 ÖMER IN MY HEART, 4 aylık araya rağmen fena gözükmeyen çalışmaları ile favorim. Eksik koşarsa ara sonrası iyi yarışlar çıkarabilen 4 AKINŞAH devreye girebilir.

5.AYAK: İlk defa koşacak tayların bölünen koşusunda 3 DONA VINKA işlerine göre biraz daha farklı gözüküyor, riskli de olsa zayıf programda çok ata dönüşmeden banko tercihliyorum.

6.AYAK: 1 AKYAKA ilk koşusunu kazanırken uzak kazanmıştı ve sonrasında güçlü rakibinin arkasında güzel bir düzlük sprinti ile 2. oldu. Burada kazanmasını bekliyorum.

KUPON

8-3-6-7-4 / H
8-3-2-1-4-7
3
1-4
3
1

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
36 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
SEDO

ANKARA
=========
8 Koşulu proğramda sivrilen isimler bulunuyor. Bakalım bu sivrilen isimlerin perfonmansı koşuların ikramiye bedelini belirleyecektir.
Gelelim nacizane görülşerimize.

1) İlk kez koşacak taylara hoşgeldiniz diyelim ayakları düz basmalarını temenni edelim. Koşu yaşamları başarı hikayeleri ile dolsun.
NATIVE KHAN tayı “”Hayret aracılar adına koşmuyor”” Bu orjin 2 li ve 3 lü yaşlarda çok başarıl oluyor. ARAGON,GAZİBORA HAN,,MAN OF FIRE,,ve son olarak MAGIC MAN örnek isimler PRODİE CHARM kazanmasın beklediğim isim.
Rakip olarak bir LUXOR tayı bu orjinin en başarılı ismi FİNESSE dir. MORRLAND rakip
[8…..//…..6]

2) Katı semih koşunun en şanslı ismi olsada binicisinden dolayı benim fovarim olmayacak yinede kalitesi ile inşallah özgür kardeşimiz bizi yanıltırda bu kalite ismi içeri atar. Gelelim koşuya Agah,Şimşekber ve Katı semih öne düşecek isimler agah ve şimşekber kazanmaları için tek çareleri numarayı almak Katı semih önde gitsede bu grubun arkadına yatacaktır. Bunların arkalarınada KRAL ASLAN,ÖZBATU ve EGEBEYİ bence bu üç ismin öndeki tempodan yıpranmadan sabırla bekleyen bu üç isimden bir tanesi koşuyu kazanacak isim olacakıtır. Kalitesi ile Katı semih sigorta koşunun bombasını önde yıpranmadan arka grubu uyutabilir ise AGAH veya ŞİMŞEKBERK ten biri yapabilir.
[8,4,2…//…1…..//….7,3]

3) Formda seriye takan MY PERFECTİON kazanmaya devam edebilir. Koşunun yükünü çekecek MAGFELLOW,,boş kilosu ile MY SWETY BOY ile mesafe kısa gelmez ise ONE WAN ONLY devreye girecek isimler.
[5,4,6…//…3]

4) 1200 metrelik koşuda AKINDAĞIN bitirme riskine karşı DİKKAT!!! DUQAN ile arasına rağmen kalitesi ile ÖMER İN MY HEART üçlüsünü ayırmıyacağım.
[4,2,1]

5)İlk kez koşacak taylara iyi şanslar.
[3,7,5,8]

6) Kurtel ekürisine ait sonlarda etkili gelecek olan son koşusunda TUMBUL ÇİÇEĞİ gibi seri yapan kaizbert tayına 1 boyla kaybeden TAYKUT un baba kardeşi
[AKYAKA] bankom

ANKARA
===============
8…..6
8,4,2…..1
5,4,6…..3
4,2,1
3,7,5,8
1…..AKYAKA
=================
ANKARA (1). DÖRTLÜ GANYAN
==========================
2,3…..1
5,1,2
8
8,4,2…..1
===========================
HERKESE İYİ ŞANSLAR……………..

Ogünüm

Sedo kardeş tahminlerin çok güzel. Tebrikler.başarilar.

Ali

Dunbulabildinizmi altiliyii 4 u cikartmislardi

SEDO

ENTERNASYONAL İSTANBUL YARIŞ FESTİVALİ

================================
2 Gün sürecek atçılığımızın üst düzey atlarını canlı izleyeğimiz enfes bir hafta sonu bizi bekliyor.

1) Ayak=
Her nekadar 120 gün arası olsada ilk koşusunda bugünkü koşunun muhtemelen fovarisi olacak BANES önünde 4 boyla kazanan SHE İS MY BABY stili rakiplerini atlatıp çıktığı gibi dinçlikle bitirebilir. Bu kez daha kondisyonlu BANES öndeki kapışmayı lehine çevirmek için özcanla varını yoğunu ortaya koyacakır. SEATLE ayağına çabuk bir isim olup koşuyu karıştırabilir. İlk ayaktan risk almayıp rahat bir koşu izleyeceğim.
[6,1,2,7,5,4,3]

2. Ayak=
Bir TEZWAY tayı olan son gazi şampiyonu (((TEZWAY tayları genelde numara alan alıp başını giden taylar verir.)))) olan THE LAST ROMANCE muhtemelen numarayı alıp bariyere yaslanıp ordan alacağı güçle halis karataş ile müthiş uyumlu olan sonlarda THY gibi uçacak ISKRA nın ataklarına direnmeye çalışacaktır. Kalitesi ile TATVAN İNCİSİ hataları affetmeyecek isim.
[7,1,5]

3. Ayak=
Starttın verilmesi ile KIZIM AZRA öne düşecek kaçak at olduğundan kazanması için tek şansı önde numara almak olan ŞÜŞÜ hemen prese başlıyacaktır. Tüm bunları arkada izleyecek olan kocakayalı ALLEGRO FIDDLE sonlarda kopup gelecek. Umarım bizi yanıltmaz
[ALLEGRO FIDDLE]

4. Ayak=
BİG BROWN tempoya çıkıyor. YA TEK YA HEP
[BİG BROWN…//…5,3,2,4,6]

5. Ayak
Ertemizin bütünay ile eküri olduğu koşuda ULUKIZ da UMUTLU ile gizli eküri olup aynı ahırın adına farklı ismlerler ile koşuya katılıyor. Son koşusundaki taktik ile Umutlu ahırdaşına avantaj sağlamak için koşuyu oldukça süratlendirecektir. Ulukız da 2/2. Yaptığı pilotu karataş ile poziyonunu ayarlayacakırt. Kaizbert kızı fovarim olup diğer kaizbertler kalite GÜMBÜR GÜMBÜR ile yeni kaizbertlerden FATİH AĞA hata affetmeyecek isim.
Bu koşunun bombasını tempoya çıkacak olan umutlu rakipleri ulukıza göre pozisyon alıp bu isme avans verirlerse sağ gösterip soldan yumruk yemeyelim.
[6,3,7…..4]

6. Ayak
İlk koşusunda dikkat çeken Aprewo tayı idmanlarında THY gibi kanatlanan galop değil adeta uçan GİNGER SNAP sadece galopları kadar koşarsa kazanmasını umuyorum. Karataşın ısrar ettiği EL MASCELARO,tolga yıldız ile MY CHAMPİON ve bir luxor tayı olan metin hamedi ile STELL MAN koşunun süpriz adayım
[GİNGER SNAP…//…3,5,8]

İSTANBUL ENTERNASYONAL YARIŞ FESTİVALİ
=======================================
6,1,2,7,5,4,3
7,1,5
…..A L L E G R O F İ D D L E
1…..//……5,3,2,4,6
6,3,7…..//…..4
11……//…..3,5,8
========================================
İSTANBUL (1). DÖRTLÜ GANYAN
========================================
(2)VOLTA….//….1,3,4
(5) ADİL ABİ….//…..1
6,1,2,7,5,4,3
7,1,5
=========================================

ahırtilkisi

1.AYAK: 3 – DISTANT BABY
2.AYAK: 7——1-6-9-8
3.AYAK: 5 – MY PERFECTION
4.AYAK: 4 – AKINŞAH
5.AYAK: 7—/-1-2-6-8
6.AYAK: 6-7-8-9-11

SEDO

Öncelikle her kese iyi şanslar. At yarışı zevkli bir spor gerçekten izlerken o heyecanı yaşamak yazdığın atın kazanması o duygu tarif edilemez.
Ben bu işi bilirim diyen yeminlen yanılır. Bu işin tek sırrı atları takip etmek ve stillerini koşu gidişatını iyi okumak tabiki jokey kardeşlerimizdende bu gidişata göre atını doğru koşturmasını beklemek.

Örnek izmir son ayakta MASCEHARONO gücünü ve stilini bildiim bir isimdi şablonda 5 ata sığdırdığım bu yetenekli kilo kaldıran safkanı sitede bir dostumuzun 8 atta yazmayıp yatmasına gerçekten şaşırdım ve üzüldüm. Bu da şansmı atı gözdenmi kaçırdı artık bilemiyorum. Neyse geçmiş olsun deyip inşallah daha büyük ikaramiyeleri bulması temennisi ile

Atların koşu stilleri ve üstündeki jokeylerin koşunun gidişatını iyi okuyup okuyamamsına göre koşular neticelenir.
ATLARIN STİLLERİ=
1) KAÇAK ATLAR=
Bu atların koşu kazanmaları için tek yol numarayı alıp koşuyu beyaz bayrak ayna atçılık tabiri ile bitirmeye çalışmak. Genelde tempo atları ile karıştırılır. Kaçak atlar stilinde at varsa başarılı olmaları çok kolay değildir. Zira pes etmeye meğilli atlardır.
KAÇAK ATLARIN EN BÜYÜK ÖRNEĞİ [İNSPECTÖR]

2) TEMPO ATLARI=
Genlde numara alıp koşunun temposunu belirleyen isimlerdir. Yani arkadaki grub onun temposuna uyar. Koşunun süratlimi yavaşmı gideceğini belirleyen isimlerdir. Numarayı kaptırsda asla pes etmez. Ayağına çabuk olduklarından sürati ile sonuç alabilen isimlerdir.
Örnek PERİ LİNA

3) SPRİNTER ATLAR
Onlarda 2 ye ayrılır kısa sprinter uzun sprinter Sabırla ön grubun arkasında bekler. Kısa veya uzun sprint atabilen isimlerin mesafesine göre gerekli yerde atağa geçer.
KISA SPRİNTER 20 ila 50 metre
UZUN SPRİNTER 150 ila 400 metre aralığında atağa geçen isimlerden oluşur
KISA SPRINTERLERE ÖRNEK THE DAUGTER SUN bu atın jokyinin kendi atı olduğu halde sprint mesafesini ve rakibini kaçırdığından yani JOKEYİNİN KENDİ HATASINDAN KAYBEDİLMİŞ BİR KOŞU
UZUN SPRİNTERLERİN EN BÜYÜK İSMİ UNUTULMAZ SABIRLIDIR.

Kaçak atların en usta jokeyi bana göre FUAT ÇAKAR
Tempo atlarının en usta jokeyi SADETTİN BOYRAZ
Bekleme yani SPRİNTER atların tartışmasız en usta ismi HALİS KARATAŞ kardeşimizdir.

İÇİMİZDEKİ AT SEVGİSİ DİNMESİN ,HIRSIMIZI KONTROL EDİP BU 2 CANLININ ZEVKLİ VE HEYECAN DOLU SPORUNDA TÜM BANKO TAHMİNLER TAKİPÇİLERİNE İYİ ŞANSLAR

Suçu lis an ettikse affola

SEDO

bypatron

SEDO yok analizin doğru gözden kaçırmak değil aslında hani hissiyat olur ya at favoridir mesafesidir jokeyi iyidir koşacağı pisttedir vs. ama geleceğine inanmazsın içinden bir his yazdırmaz o atı bizimkiside öyle birşey o koşuda daha sürpriz bir at benim için daha ön plandaydı yani demem o ki bazen basiret bağlanması yaşayabiliyor insan olabilir hersey at yarışında o yüzden kısmet diyorum teşekkür ediyorum yorumun için :)

bypatron

Herkese Bol Şanslar

1.Ayak 8-Poetic Charm
2.Ayak Hepsi
3.Ayak 3,5,1,2
4.Ayak 1,4,2
5.Ayak Hepsi
6.Ayak 1-Akyaka

bypatron

3.Ayak 4 ve 6 numaralar eklenmiştir

Kasım kaptan

Ankara
5-6-4-7-1
8-4-9
3-6-5
1
7-4-5-3
7-1-2-4-3-12

Salvatore

Herkese bol şanslar..
2. Koşuda koşacak olan HOPPALA EGE keşke altili içinde koşsaydı.bu at yarış koşmayı çok seviyor.cok arzulu genişteki yarış içinde.ben bu yarısını double diamond un önünde rahat kazanacağını ve bir seri yapacağını düşünüyorum..
Altili içinde de bir safkan ilgili çekti.
Günün 5. Ayağında kurtel ahırından MISS KARNELYAN benim istediğim galoba ulaşmış.ben kazanacağı kanaatindeyim.herkese tekrardan bol şanslar diliyorum.

bay uzman

bol şanslar dileyerek başlıyorum sözlerime öncelikle kendi tuttugunuz inandıgınız hissettiginz ismleri yazmanızı tavsiye ederim ve ayrıca takip ettiginiz kişi var isede onunkilerle kendi tuttugunuz isimleri harmanlayabilirsiniz…
ankara sizlere kolay görünebilir ve hatta bazıları bugünki simitçi altılısı diyebilir..
oooooooo baksana bol bol banko var deyip bol bankolu günler diyerek rahat rahat kupon yapabilir arkadaşlar mesela örnek olarak son ayaga bakalım türkiye banko demiş kime sorsanız hemen agf ye bakıp banko …sebep ne peki eldeki tek done olan tumbul çiçegi arkası 2.ligimi?…ilk yarışında 9 boy fark atıp sonra ikinci oluyorsunuz…peki varsayalım tumbul çiçegi gibi bir ismin arkasından 2.oldunuz..
peki tumbul çiçegi şampiyonmu nedir .6 koşludan 4 tanesini kazanmış ve henüz şartlı 4 galibiyetini geçememiş bir isim zaten şartlı1 şartlı2 şartlı3.bunları kazanacak çok isim var…
sözün özetine gelirsek 3 numaralı hızlı kuruşta koştu tumbul çiçegiyle ve oda ikinci oldu üstüne üstelik hızlı kuruş ilk koşusunda DEMİR PERDE GİBİ BİR İSİMLEDE KOŞTU DEMİR PERDE NERDE DAHA KAÇ GÜN ÖNCE 237 BİN LİRALIK KOŞUYU KAZANAN İSİM.gurup2 gurup3.gurup 1 koşuyor..
akkayanın geçildigi tumbul çiçegi daha şartlı 4 ve 5lerde…
2 numara ergüçlü baba ismail sürgüntay anayurt. megastar.tekfort tevfik gibi isimlere geçilmiş bir isim..
kısaca arkadaşlar son ayak 1 gelir gelmez bilmemama…öyle şampiyon bir atın arkasından 2.oldu gibi düşünülmesin..hatta burda mihmanlı bile gelse süpriz degil benim için….
bakalım şu simitçi altılısına..
1.ayakta..hiç tutulmayan 3 DISTANT BABY ..7 MY AEROBIC LADY…sonra 8.4.6.
2.ayak yine hiç tutulmayan 7 agah..5 prenses aslı..1 katı semih.2 özbatu.8 kralaslan..
3.ayak AGF DE SONUNCU ÇIKAN 6 NUMARA benim ilk ismim.rakip 5 numara ve 3
4.ayak.2 DUQUAN bazı sorunları vardı ben izlerken hala o sakatlıgının devamını gördüm.mesafe kısa ..ama cesur yürek ömer 1 numara çok galoplarla hazırlandı tabi bunlara musallat olacak birde.4 numaralı akınşah var.
5.ayak.1 numara ALATA BANKOM ….emektar jokeyimiz cumali avcı tabi şimdikiler tanımaz cuma avli eski jokeylerden şu aralar atları antre ediyor…idman jokeyligi yapıyor ve bu tayın tüm galobunu siprintini ne lazımsa cumali ilgileniyor yaklaşık bir aydır neredeyse ahırda yatıp kalkıyor ve bu kadar emegide başkasına verip bindirerek heder etmek istemedi ben çalıştırdım ben büyüttüm ben kazandım ben yiyecegim.diyecek haaa birde eger kazanırsa bi selamda çakacak tüm yarışseverlere..
6.ayak..3.2.1
beşinci ayaga yazmak isteyen bici bicinin kardeşini yazsın

salvatore

Bay uzman yazdigin gibi gelsin.son ayak takı at için söylediklerine katılıyorum.bu kadar agf yi hakedecek birşey yapmadı henüz. Bakıp göreceğiz..

bypatron

Benimde tek korkum son ayak ama el mecbur bazen yapacak bişey olmuyor

bypatron

At Müslüm sayesinde yarışı kaybetti arkadan güçlü geldiğini de görüyor halbuki , ona rağmen laubali davranıyor herkesin emeğini hiç ediyor yazık

Bankocu

Program para vermicek gbi ama ben size tuttuğum atları soyleyim ozbatu bu grubu çatır çatır yer içer oda yetmez birdaha yer :)))))Akkaya öldürücü siprintinle gelir :))) 2telkle misli denicem bol şanslar

mymoon

selamlar …
ankara
1.ayak———-
6-8-7-2-4-1
2.ayak———-
8-4-1-2-3-5
3.ayak ———-
5-3-4-2
4.ayak———
2. Duquan bankom
5.ayak———–
çalışmalarına göre
5../ 3-2-7-1-8
6.ayak
mesafe uzadıkça daha iyi koşar
1.akyaka bankom
bahis için
mihmanlı

Halil döner

Ankara
8.6.2
8.6.9.4.2
5.3.4.6
1 tek
6.9
1.7.5.4.6

baranovici

Ayhan Kurşun bizim buraları okuyor galiba!! Dün çok kızdım kendisine ve bugün oyunda oynamadım. kendisinden, yaptıgım sert yorum için özür diliyorum bir anlık kızgınlıkla yaptım o yorumu. Neyse Allah kimseye kaza bela vermesin..

bay uzman

ayhan kurşun okumuyor ama türkiyenin her yerinde okuyan insanlar var….

OGEMI

Adminim ne diyor senin sistem altili miktarina AKYAKA gelirse ne verir? Yikilsa ne verir?

bay uzman

akyaka gelirse 400 civarı…2.3 gelirse 3bin

OGEMI

Tasiyici ile birlikte 5.500 oldu bence..

bay uzman

taşıyıcı 2.at 1500 verdi

bay uzman

benim aldıgım bilgi sadece son ayakta 1 numaraya çok yüklenme oldugu ve buranın para yapacagı şeklindeydi bu yüzden ben 1 gelmez dedim..yoksa 7 taşıyıcı hem ilk ikli muhtemelinde var hem 2.at

OGEMI

Aslinda bir sonraki yenilik atağinda TJK sunu yapabilir…Simdi dagitilacak tutar, tutan kupon sayisina bolunerek bulunuyor ya…diyelim ki 1milyon dagitilacak her ayak kostuktan sonra kalan devam eden kupon sayisina gore altili su anda su kadar diye ekranda yazabilir bence…bir ayak daha kostu yine elenen kuponlar oldu guncel durum yansitilacak…yani biz bugun son ayak kosmadan ekranda ilk 5 ayak sonucuna gore devam eden kupon sayisi 10.275 buna gore su an altili 138 lira veriyor gorerek son ayagi izlemeye baslayabiliriz…

Ne dersin adminim ilgi artirmaz mi ?

OGEMI

Nasil biliyoruz tahmini olarak bir kabataslak anlatabilir misin?

36
0
Tahmin paylaş.x
()
x