6 EYLÜL 2019 CUMA BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese. Gerçekten normal şartlarda bırakın tahmin vermeyi bulaşılmaması gereken bir program havasında. Hatta bulaşılsa bile bütçesi kısıtlı olan arkadaşların parçalanmaması gereken bir yarış günü. Çok fazla at koşuyor yarışlar son derece kalabalık. Dolayısı ile bir kaç isim var ve oturursa hayat kurtarır. Tavsiyem programın tamamında takibinizde ki atlara öncelik vermeniz yönünde.  Şimdiden herkese bol şanslar.

1.ayak: Yarış (1) AYDERAĞASI ve (4) KIRATIN GÜZELİ arasında duruyor. Burada ki safkanlar içinde hiç bir ismin bu iki safkandan üstün durumda olduğunu düşünmüyorum. Bu iki isim birden eksik koşarsa bir isme şans verecek olsam bunun ismi (6) ÇELİK MAVİ olur.

2.ayak: Duyanın geldiği ve yirmi safkanın koştuğu Çarşamba Pazar’ı satış koşusunda :) ilk şansı son koştuğu koşuda iddialı cümle kurduğum (2) numaralı SONMUHARREM’e vereceğim. Rakip düşündüğüm isimler şablonumda olacaktır.

3.ayak: Onaltı safkanın koştuğu 3 yaş İngilizlere ait maiden koşu size tahmin verme sebebim. Kocaeli’nde 1 Ağustos’ta koştuğu gün safkana Ayhan Kurşun deklare olmuştu. Şimdi bunda ne var diyeceksiniz ? Konu şu: aynı gün Ankara’da da program vardı. Dolayısı ile Ayhan’ın Ankara’yı bırakıp Bursa’dan sonra ikinci defa Kocaeli’ne bu safkanın peşinden gitmesi ki Ayhan’ın Kocaeli’nde koştuğu yarış sayılıdır benim oldukça ilgimi çekti. Programın da son derece kalabalık olduğunu görünce eğer ilk iki ayağı az atla geçip üçüncü ayakta da bu safkanı tek yakalayıp sonra ki koşularda yarış severin tek olarak deneyeceği koşuları yıkarsak sanki bir bayram havası esermiş gibi geldi. Atın durumu da oldukça iyi grupta uygun. Agf de ne çıkar bilmiyorum ancak ben her şekilde riskli de olsa (12) numaralı MY GÖKSU yu BANKO olarak tercih edeceğim.

4.ayak: (2) ATMACA BEYİ karşımıza Türkiye’nin güvenli limanı olarak karşımıza çıkacaktır. Gerek gücü gerekse form durumu ile bunu fazlaca hak ediyor.  Az sayıda safkanın koşacağı bu mücadele de tüm safkanların pilotları  biliyor ki yarış temposu ne kadar süratlenir ise ATMACA BEYİ’nin ekmeğine o kadar yağ sürülecek. Ben yarışı süratlendirecek ve liderliği almakta hevesli olacak safkan olacağını düşünmüyorum. Dolayısı ile yarışın yavaş tempoda geçeceğine inanıyorum. Böyle bir durumda ATMACA BEYİ 1400 direğinden sonra tempoyu beğenmeyip önlere doğru yürütecektir diye tahmin ediyorum. Fazlaca fantastik gelen bir kurgu olsa da son düzlüğe tüm gücünü saklayabileceğine inandığım safkanlara şablonumda şans tanıyacağım.

5.ayak: Yarın Türkiye’nin teki olacak bir başka safkanda (3) numaralı WRITE TO ELLIE dir. 20 Haziran’da koştuğu rakiplere bakarsanız hepsi buraya göre müthiş isimler. Ancak o yarıştan sonra sadece iki yarış koştu ve iki aydır start almıyor. İki ay sonra da çerez niyetine yarışa yazılıyor. Safkan bana göre çok net olarak arızadan çıktı. Ancak ölüsü yeter diyen olursa da itirazım olmaz. Benim rakip düşündüğüm ismler şablonumda olacak.

6.ayak: (15) POWER OF ANGEL ve (11) ETERNAL LOVE arasında ki mücadele yarışın birincisini belirleyecektir diye düşünüyorum.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 1-4-6

2.ayak: 2-3-10-7-8

3.ayak: 12 tek

4.ayak: 2-1-5-3-6

5.ayak: 3-8-2-9

6.ayak: 15-11

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
admin
Yönetici
admin

ATMACA BEYİ yarışını güzel okumuşsun, tebrikler. Onu bir de uygulayabilecek kapasitede jokey olsaydı süper olacakmış.