7 EYLÜL 2019 CUMARTESİ İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

1.AYAK: 1 BANES, müsait gözüken grupta favorim. Kum yarışları ile formunu bulan 5 SECRET EAGLE farklı bir çim performansı çıkarabilir, favoriye rakiptir.

2.AYAK: 1 ISKRA ve Karataş uyumlu ikili, biraz yağmur olsa banko geçerdim. 5 TATVAN İNCİSİ ve 2 MISS HELİN rakipleridir.

3.AYAK: 2 ALLEGRO FIDDLE süper formuyla mesafe ve pist ayırmadan güzel yarışlar çıkarıyor. Allegro sonlarda gelmeden 1 KIZIM AZRA arayı çok açabilir. Bu ikili ile bu ayağı geçiyorum.

4.AYAK: 3 KING SERKAN, üzerinde Karataş’la çok farklı koşacak izlenimi yarattı. 2 KATMA DEĞER’den yine umutluyum. 5 SHARPA özlediği birinciliği bu sefer alabilir. Bugün ihtiyarı es geçip yerine tekrar grup koşuda şansını deneyecek 6 VANCOUVER ile bu ayağı geçiyorum.

5.AYAK: 3 GÜMBÜRGÜMBÜR’ü 10 yaşında da pistlerde göreceğiz herhalde. Bu koşuda da favori. 6 ULUKIZ mükemmel formu rakibidir. Geçen sene bu koşuyu kazanarak sürpriz yapan 5 YEŞİL YOL, 1 yıl aradan sonra gördüğü koşuda çok iyi performans sergiledi. Açtığı nefesi ile neden olmasın diyerek rakip ekliyorum.

Yeşil Yol koşmaz.

6.AYAK: Günü maiden koşuyla kapatıyoruz. 11 GINGER SNAP ilk koşusundaki performansı 2.lik ile bile bitse maiden koşu için fazlaydı. İlerlettiği formu ile kazanmaya yakın. 7 STARLIKE derece olarak yakın gözükse de favorinin performansını biraz daha arttırması kazanmaya yetecek, 11 GINGER SNAP bankom.

KUPON

1-5
1-5-2
2-1
3-2-5-6
3-6
11

Yabancı atlar gelmeyince oldukça zayıf bir programla karşı karşıya kaldık. Büyük sürprizler olmazsa altılı ne verir bundan bahsedeyim.

5 SECRET EAGLE

5 TATVAN İNCİSİ veya 2 MISS HELİN

2 ALLEGRO FIDDLE

3 KING SERKAN veya 5 SHARPA

3 GÜMBÜRGÜMBÜR veya 6 ULUKIZ

11 GINGER SNAP

Bu şablona göre tahmini ikramiye 135 TL

Bu şablonda ilk ayak Banes kazanırsa 65 TL

İlk iki ayak favori gelirse (Banes & Iskra) 32 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
17 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
O GEMI BURAYA GELECEK

Sevgili admin emegine saglik ben sizden veya bu konuda detayli bilgisi olan bir uyemiz varsa ondan bahsedecegim konu hakkinda detayli bilgi paylasimi rica edeceğim..

At-Jokey eşleşmesi nasıl oluyor? Acmak gerekirse; 10 gun sonra kosulacak bir Sartli 4 yaris olsun ve oraya 13 at ön kayit yaptirmis olsun…At sahiplerinin hepsi iyi jokeyi ister dogal olarak…peki bazen iyi bir atta rakip atlarin jokeyleri karataş, a.sözen vs. iken bi bakiyorsunuz O.Gonultas ya da S.Akbulat goruyorsunuz…bunu aprantiye yaptiklarinda kilo indirimi vs. ok ama bazen 5 at kosuyor o gün o ilde karataş at binmesine ragmen o yarista hic at almamis ozcan, kocakaya, muslum, m.cicek ve m.akyavuz gorebiliyoruz…bu durumda karatas mi at binmek istememis oluyor orada yoksa jokeylerin at sahiplerinden ayrica talep ettikleri bi para falan mi var atini getirirsem yaris ikramiyesinin yuzde 20sini alirim vs. Gibi…
Ozetle merak ettigim henuz jokeyleri atanmamis 1 hafta sonra cumartesi gunu kosulacak bir yarisla ilgili su an jokey/menejer/at sahibi arasinda nasil bir usul izleniyor? Ata binmek icin jokeyler at sahiplerine TJK tarafindan isletilen bir platform uzerinden mi yoksa sahsi hatlarindan mi irtibat kuruyorlar…

Simdiden bu konuda bildiklerini aktaracsk herkesr tesekkur ediyorum..

bay uzman

at jokey eşlemeşmesinde çok sayıda husus var
ADMİNİNDE DEDİGİ GİBİ MENACERLER YÜRÜTÜYOR.fakat geçen yıldan beri bazı şeyler degişti neredeyse mahkemelik olan bir konu yaşandı jokeyler eyleme fideriz biz yüzde 10 yerine yüzde 15 isteriz diye…seyis kardeşlerimiz malesef onlarda yüzde 5 alıyor..at sahiplerinin ileri gelenlerinden biride herkezin açık yarış atı yok herkez bazıları kadar şanslı degil bazen aylarda atları yarış kazanmıyor ama seyisinin parasını maaaşını atın yemini masrafını hastane parasını vermek zorunda..neyse sorunun cevabına gelince…ADMİNİN .AHMET İSMİNDE BİR ATI VAR. MESELA BU ATIDA NECO ÇALIŞTIRIYOR…GALOPLARINI YAPTIRIYOR ÇALIŞMASINI FALAN TAKİP EDİYOR..ATIN BAKIMIYLADA CELLO 67 İLGİLENİYOR DİYELİM…(BAKIN ANLAYASANIZ DİYE BÖYLE İSİMLERLE YAZIYORUM KİMSE YANLIŞ ANLAMASIN)..
YANİ SEYİSTE CELLO 67..AT SAHİBİ MENACERE SORUYOR BİZİM ATIN ŞARTI NEDİR NEREYE KOŞABİLİRİZ..menacer denklare olan isimlere bakıyor altı yedi tane isim var ve tamda dişlerine göre hemen admine haber ediyor buraya denklare edlimburayı alırız….apranti bile binse alırız diyor..sözleşmesi olan aprantisi varsa onu yazıyorlar yok menacer jokeyimiz binsin derse sözleşmesi olan jokey biner.odamı yok….mesela o gün karataşın bindigi at yok ise karataşa hatır teklif sunulur karataş guruba bakar denklare olan isimlere bakar kazanacagını bilirse yada kazanabilecegine inanırsa biner yoksa kolay kolay..kabul etmez o da bilirki yarış sever onu görünce yazacak bu vebali almazlar….sonra o altı 7 at olan yere birde baktıkki SALVATOREDE atını yazdırmış ama salvatorenin atı guruptakilerden iyi hemen adminin menaceri atını ordan silip başka yere yazdırır….kısaca mont falan kalktı hatır falanda yok……..bazı jokeyler hala bazı at sahiplerinin atlarına bilerek binmiyorlar…yakında dışarıdan ithal jokeylerimizde gelecek…….durum vaziyet bunu gösteriyor…

bay uzman

istanbul tahminimide yazayımda ..
2.7.1.
4….1.7.
1.2
5.4.3.1
3
3.6.11.
ilk ayakta 2 numara saetta galopları muhteşem ilk ismim
2.ayakta malesef dışardan gelen isimlerden 6 çıktı ama 4 numarada kaliteli hatta bizimkilere fark yaratabilir.
3.ayakta kızım azra golapları felaket güzel..
4.ayakta.5 sharpa çok iyi haberini aldım..
5.ayakta gümbür gümbürü bozarlarmı dedim..yeşilyoldan bahsetmişlerdi oda yarıştann çıkınca
son ayak üç isimde kalite olarak öne çıktı bende…..3.6.11
bu arada 105bin ikramiye olursa tabi gelmezler sözde uluslar arası koşular var.yabancı isim yok…….A C A B A Y İ N E ?

baranovici

Sevgili Admin müsadenle uzman kardeşe bir soru sorabilir miyim?
By uzman, derince adlı yorumcu ile bir tanışıklığın var mı? Yorumlarınız ve üslubunuz birbirine çok benziyor.

bay uzman

sadece burdan tanışıyoruz BARANOVİCİ,,,,,

OGEMI

Tesekkurler detayli cevap icin anladigim kadariyla bir sistem ya da bir bilgisayar tabanli teklif gonderme vs. Gibi durumlar yok…bugun tamam 8 gun sonra o ayakta sizin ata binicem diyen jokey de yarin arayip oraya su da kaydolmus ben vazgectim ona binicem diyebiliyor,,,veyahut at sahibi/menejer de senden vazgectik sunu bindircez diyebiliyor…cok sikintili…peki bazen bir ayakta soyle bir sey goruyoruz…X isimli at Ozcanla 3te3 yapmis o yarista Kocakaya biniyor,,ayni yarista Y isimli at Kocakaya ile 2de2 yapmis ona da Ozcan biniyor…bir yaris sonra yine herkesi onceden bindigi atlarda goruyoruz…bunlar neden oluyor?

bay uzman

MADDE 128 – (1) Koşulara kayıtlarını yaptırdıkları halde toplu olarak ve anlaşmak suretiyle yarış yerlerine gelmeyen, eyerleme yerlerine ya da ringe geldikten sonra yarışlara katılmayan at sahipleri, at sahibi vekilleri, antrenörler, biniciler ve seyislere fiile iştiraklerinin tespiti halinde sekiz yüz yetmiş Türk Lirası para cezası ve doksan gün süreyle tribün ve eklentileri dışında, yarışlarla ilgili yer ve (Değişik ibare:RG-23/6/2018-30457) tesislere girmekten ve/veya sanat icra etmekten yasaklama cezası verilir. Ayrıca at sahibine fiile katıldığının tespiti halinde, bütün atları için otuz gün süreyle koşulara katılmaktan yasaklama cezası verilir. Bu toplu fiil sonucu yarışların yapılmaması halinde fiilin ağırlık derecesine göre at sahiplerinin at sahibi belgesi, antrenör, binici ve seyislerin lisansları geçici veya sürekli olarak iptal edilir.”

Yönetmelik maddesi çok açık… “Koşulara kayıtlarını yaptırdıkları halde toplu olarak ve anlaşmak suretiyle yarış yerlerine gelmeyen…” diye devam edip tüm taraflara, at sahipleri dahil yükümlülük getiriyor. Yani önce, kayıt, sonra deklare vs anlaşan jokey başka ata binemez..çbugün binecegim deyip başkasınada söz verirse anlşama ve tüzük çok açık

bay uzman

x isimli at özcanla 3te 3 yapmış ama dördüncü yarışında şartı doldugu için yada sahibi yarışa degilde tabelaya koşacagı için özcanın menaceri derki durum böyle tabela yaparsak 3bin yüzdesi ne yapar 300 lira….ama bak x isimli atın koca kaya ile anlaşması bitmiş ona yazalımder kaznırsak ikramiye 53 bin ise.5bin lira para ……her şey hayatta oldugu gibi tabiki para üzerine kurulu

bay uzman

sistem yada internet üzerine olamaz imkanı yok zaten bir jokeyi aprantiyi kupon yaparken oynarken görülmesi bile yasak iken tjk birde sitemi açacakkkkk…

bay uzman

o bahsettiginiz konu ise özcan ve kocakaya sözleşmeli jokeyleri degildir.son yarışında özcan kötü bindi diye kocakayaya verirler x atlarını özcanda inadına kocakayanın daha önce bindigix ata biner bunlar at sahibiyle sözleşmesi yoksa olabilecek şeyler

bolubeyi

Sevgili adminim bir hususta danışmak istiyorum kimsenin dikkatini çekmeyen ve geçen sene bu koşuyu kazanan 5 ayaktaki yeşilyol hakkındaki yorumunu öğrenmek istedim

OGEMI

Yesilyol kosmaz…

mymoon

selamlar …
istanbul
1.ayak———-
1-2-5-7-6
2.ayak———-
1-2-3-5-7
3.ayak ———-
2////1-5-7
4.ayak———
1-2-3-5
5.ayak———–
çalışmalarına göre
3-4-6-7
6.ayak
5. My Champıon bankom

Kasım kaptan

İstanbul
7-3-1-4
4-1-5-2-7
3-2
5-1
3-4
6-11-5-7

Bol şanslar

Kasım kaptan

Yatın koşulacak koşularda uluslararası ibaresi kalksın
Kendi atlarımız ile koşulacak sa bu. Yarışların bi espirisi kalmamış demektir
Geçmiş yıllara özlem var nerde o şaşalı yarışlar

17
0
Tahmin paylaş.x
()
x