Ana Sayfa / Tahminler / 7 EYLÜL 2019 CUMARTESİ İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

7 EYLÜL 2019 CUMARTESİ İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

1.AYAK: 1 BANES, müsait gözüken grupta favorim. Kum yarışları ile formunu bulan 5 SECRET EAGLE farklı bir çim performansı çıkarabilir, favoriye rakiptir.

2.AYAK: 1 ISKRA ve Karataş uyumlu ikili, biraz yağmur olsa banko geçerdim. 5 TATVAN İNCİSİ ve 2 MISS HELİN rakipleridir.

3.AYAK: 2 ALLEGRO FIDDLE süper formuyla mesafe ve pist ayırmadan güzel yarışlar çıkarıyor. Allegro sonlarda gelmeden 1 KIZIM AZRA arayı çok açabilir. Bu ikili ile bu ayağı geçiyorum.

4.AYAK: 3 KING SERKAN, üzerinde Karataş'la çok farklı koşacak izlenimi yarattı. 2 KATMA DEĞER'den yine umutluyum. 5 SHARPA özlediği birinciliği bu sefer alabilir. Bugün ihtiyarı es geçip yerine tekrar grup koşuda şansını deneyecek 6 VANCOUVER ile bu ayağı geçiyorum.

5.AYAK: 3 GÜMBÜRGÜMBÜR'ü 10 yaşında da pistlerde göreceğiz herhalde. Bu koşuda da favori. 6 ULUKIZ mükemmel formu rakibidir. Geçen sene bu koşuyu kazanarak sürpriz yapan 5 YEŞİL YOL, 1 yıl aradan sonra gördüğü koşuda çok iyi performans sergiledi. Açtığı nefesi ile neden olmasın diyerek rakip ekliyorum.

Yeşil Yol koşmaz.

6.AYAK: Günü maiden koşuyla kapatıyoruz. 11 GINGER SNAP ilk koşusundaki performansı 2.lik ile bile bitse maiden koşu için fazlaydı. İlerlettiği formu ile kazanmaya yakın. 7 STARLIKE derece olarak yakın gözükse de favorinin performansını biraz daha arttırması kazanmaya yetecek, 11 GINGER SNAP bankom.

KUPON

1-5
1-5-2
2-1
3-2-5-6
3-6
11

Yabancı atlar gelmeyince oldukça zayıf bir programla karşı karşıya kaldık. Büyük sürprizler olmazsa altılı ne verir bundan bahsedeyim.

5 SECRET EAGLE

5 TATVAN İNCİSİ veya 2 MISS HELİN

2 ALLEGRO FIDDLE

3 KING SERKAN veya 5 SHARPA

3 GÜMBÜRGÜMBÜR veya 6 ULUKIZ

11 GINGER SNAP

Bu şablona göre tahmini ikramiye 135 TL

Bu şablonda ilk ayak Banes kazanırsa 65 TL

İlk iki ayak favori gelirse (Banes & Iskra) 32 TL

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
O GEMI BURAYA GELECEK
Ziyaretçi
O GEMI BURAYA GELECEK

Sevgili admin emegine saglik ben sizden veya bu konuda detayli bilgisi olan bir uyemiz varsa ondan bahsedecegim konu hakkinda detayli bilgi paylasimi rica edeceğim..

At-Jokey eşleşmesi nasıl oluyor? Acmak gerekirse; 10 gun sonra kosulacak bir Sartli 4 yaris olsun ve oraya 13 at ön kayit yaptirmis olsun…At sahiplerinin hepsi iyi jokeyi ister dogal olarak…peki bazen iyi bir atta rakip atlarin jokeyleri karataş, a.sözen vs. iken bi bakiyorsunuz O.Gonultas ya da S.Akbulat goruyorsunuz…bunu aprantiye yaptiklarinda kilo indirimi vs. ok ama bazen 5 at kosuyor o gün o ilde karataş at binmesine ragmen o yarista hic at almamis ozcan, kocakaya, muslum, m.cicek ve m.akyavuz gorebiliyoruz…bu durumda karatas mi at binmek istememis oluyor orada yoksa jokeylerin at sahiplerinden ayrica talep ettikleri bi para falan mi var atini getirirsem yaris ikramiyesinin yuzde 20sini alirim vs. Gibi…
Ozetle merak ettigim henuz jokeyleri atanmamis 1 hafta sonra cumartesi gunu kosulacak bir yarisla ilgili su an jokey/menejer/at sahibi arasinda nasil bir usul izleniyor? Ata binmek icin jokeyler at sahiplerine TJK tarafindan isletilen bir platform uzerinden mi yoksa sahsi hatlarindan mi irtibat kuruyorlar…

Simdiden bu konuda bildiklerini aktaracsk herkesr tesekkur ediyorum..

bolubeyi
Ziyaretçi
bolubeyi

Sevgili adminim bir hususta danışmak istiyorum kimsenin dikkatini çekmeyen ve geçen sene bu koşuyu kazanan 5 ayaktaki yeşilyol hakkındaki yorumunu öğrenmek istedim

OGEMI
Ziyaretçi
OGEMI

Yesilyol kosmaz…

mymoon
Ziyaretçi
mymoon

selamlar …
istanbul
1.ayak———-
1-2-5-7-6
2.ayak———-
1-2-3-5-7
3.ayak ———-
2////1-5-7
4.ayak———
1-2-3-5
5.ayak———–
çalışmalarına göre
3-4-6-7
6.ayak
5. My Champıon bankom

Kasım kaptan
Ziyaretçi
Kasım kaptan

İstanbul
7-3-1-4
4-1-5-2-7
3-2
5-1
3-4
6-11-5-7

Bol şanslar

Kasım kaptan
Ziyaretçi
Kasım kaptan

Yatın koşulacak koşularda uluslararası ibaresi kalksın
Kendi atlarımız ile koşulacak sa bu. Yarışların bi espirisi kalmamış demektir
Geçmiş yıllara özlem var nerde o şaşalı yarışlar

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.