7 EKİM 2017 CUMARTESİ ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

4. KOŞU: Favorim (7) COCHABAMBA’nın yanına cazip konumda olacaklarını düşündüğüm 3 at ekleyerek riskli bir başlangıç yapıyorum.

5. KOŞU: Vasat üstü aba kardeşlerinin genelinde olan seriliği taşıyan ve ilk yarışını gösterişli kazanan (4) İSMİNAZ, Baldağı tehlikesine rağmen ilk tekim. Korktuğum olursa mesafe rekoru kırılan yarışta ikinci olan Ser Emir ve Pırıl Hanım devreye girer.

6. KOŞU: Ankara’da son yarışlarında toparlan ve İstanbul’da güzel bir galibiyet alan (7) I SAW THE SUN ikinci tek olarak kullanacağım isim.

7. KOŞU: Son yarışında Veliefendi’ye giden bir arkadaş sorunları olduğu yönünde bir söylenti olduğunu söylemişti. Eğer doğruysa kazanamasa da başarılı bir yarış koştu demektir. Bahsettiğim isim (2) ARMONDO ve (8) MISS PLANET’in ön planda olacağı yarışta sürpriz olarak (3) CİVANIM ve (5) NAKIT’e şans veriyorum.

8. KOŞU: Çok ön plana çıkardığım tay olmayan maiden ayağını kapatabilirdim ancak son ayakta daha fazla atım olsun istedim, yarıya indirdim.

9. KOŞU: Formuyla (6) YILDIZABAKAN ön plana çıksa da sürpriz umuduyla kalabalık tutuyorum.

ALTILIM
1.AYAK: 7,8,9,6
2.AYAK: 4
3.AYAK: 7
4.AYAK: 2,8,3,5
5.AYAK: 1,8,7,3
6.AYAK: 6,10,4,9,8,3,1

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Mehmet28

Avatar
İsmim Mehmet, 37 yaşındayım ve İstanbul'da yaşıyorum. Zaman zaman ara versem de 20 yıldır at yarışı oynuyorum.
binbastar
Üye
binbastar

bol şanslar

admin
Yönetici
admin

Bol şanslar

06Cengo06
Ziyaretçi
06Cengo06

Bolsans kardeşim
Seremir koşmaz.

admin
Yönetici
admin

İsminaz üzecek bu kuponu.

06Cengo06
Ziyaretçi
06Cengo06

1.yi kaçırdım ama 2.yi yakaladım mehmet kardeşim darısı hepinize.

06Cengo06
Ziyaretçi
06Cengo06

Sağol kardeş daha büyüklerini yakalarsın inşallah,adanada m.kaya 2 tekle girdim sonda 8 at var supriz bekledim ama plase geldi onuda tuttuk az verdi ama azda olsa tjk dan para cıkarmak ölüm biliyosun 😊