ankara altili tahminleri bombaci

7 EKİM 2017 CUMARTESİ ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar iyi hafta sonları herkese Ankara altılı tahminlerim şu şekildedir.

1.koşu: İlk defa start alacak 2 yaşlı İngiliz’lerin mücadelesinde öğrenebildiğim kadarı ile start provalarında ön olana çıkan 2 safkan var. Bunlardan bir tanesi (8) numaralı SILENT WISPER bir diğeri ise (1) BORMOS. Bu iki safkanında yarın geri planda kalacak olmasına rağmen süpriz safkan arayan oyuncuların değerlendirmesini tavsiye ederim. Üçüncü sırada şans vereceğim isim ise iyi bir hazırlık devresi geçirdiği belli olan uzun işlerle bu yarışa hazırlanan ve son 60 kilo ile yaptığı galopla iyiden iyiye yarışa gittiği belli olan (6) BALBADEM olacak. Son gün galobunda oldukça diri görünen (5) AMATERASU dördüncü safkanım olup (4) LUPULUI ve (2) CARBONARO sonraki ihtimallerimdir.

2.koşu: ilk bakışta dört beş safkanın birbirine çok yakın bir görüntüsü olsada bana göre yarış (1) İREM SU ve diğerleri şeklinde görünüyor. Bu safkanın eksik koşması durumunda ise ortalık baya karışır gibi geliyor. Zaten safkanların birçoğunun dört aydan fazla süredir koşmadığını görünce bile bunu anlaması hiçte zor değil. Bu safkana rakip gördüğüm ilk isim ise (5) SEFİRE SULTAN olup beyaz bayrak ayna yarışına gidecek olan (4) KIRDERE, (3) GIPSY DANGER ve (2) ALBANY sonraki tercihlerimdir.

3.koşu: Burada ki birçok rakibine defalarca üstünlük sağlamış olan ve bizimde birçok defa tek yakaladığımız (6) FALEZ eksiksiz formu ile yine birinciliğin en güçlü adayıdır. Kalite rakipleri olmasına rağmen mesafeye uyum anlamında da bir tık önde olan safkan tek olarak denenebilir. Eksik koşması durumunda ise (1) GÖLCÜK ASLANI ve (3) ALBURAK KIZI nın ön plana çıkmasını bekliyorum. Her iki safkana da mesafe uygun görünmese de en azından diğerleri gibi (6) FALEZ e geçilmiş değiller. Bir anlamda bu yarışta kapalı kutu olan bu iki safkanın yanına koşarak form tutan (7) ALİŞİRİNOĞLU nu süprizde yazmak istiyorum. Açıkça söylemem gerekirse favorime yazdığım isimler yarın agf de de göreceksiniz uçuk seçimler ve  “ hani o yazılır da bu yazılmaz mı ? “ sözlerine maruz kalmam muhtemel yarışta siz yine tuttuğunuz safkanlara öncelik verin derim.

4.koşu: Son yarışında sert rakipler ve uzun mesafeden etkilendiğini düşündüğüm (5) BAHATHER’ın bu yarışta söz sahibi olacağını düşünüyorum ilk safkanım. (1) GALLOP TO WEST ve (2) APIKO DORA sonraki tercihlerim olup yine son yarışına aldırış etmediğim (8) SLAYER SCREEM ve günün süprizini gerçekleştirmek için bu yarışa hazırlanan (7) COCHABAMBA son şans verdiğim isimdir.

5.koşu: Henüz tam olarak birbirine olan üstünlüklerini çözememiş olsamda basit anlamda sürekli olarak geçilecek birilerini bulan (6) ÜNSALMIŞ ve (1) SEREMİR küçük kuponlar için yeterli görünüyor. Süpriz arayan oyuncular ise tek yarışta 53 handikap puanı alan (4) İSMİNAZ a bir çarpı atsın derim.

6.koşu: Burada yine farklı bir hamle yapmak istiyorum. İki programında ortak ayağı olan bu yarışta süper form yakalayan (1) BAYBAŞKAN ı tek olarak deneyeceğim. Zamanında da çok ekmeğini yediğim ve bir dönem seriye bağlayıp yanına hiç at yazmadığım safkana güveniyorum. Ancak kalbi olanlara bu yarışı seyretmemesini de tavsiye ederim. İkinci altılım da ise bir önce ki yarışta nispeten ÜNSALMIŞ tek atıp buraya rakip yazacağım.

7.koşu: ilk bakışta Ahmet Çelik’in (2) ARMANDO’yu  tercihlediği zannedilecek olsada öğrenebildiğim kadarı ile …….. Bey hatırlı kişileri kıramamış (8) MİSS PLANET in Özcan Yıldırım’a emanet edilmesi talimatını vermiş. Bir anlamda Aracı’lar tarafından aforoz edilmiş olmasa da grubun en iyisini Özcan’a kaptıran Ahmet Çelik öyle zannediyorum bu yarışa iman gücüyle asılacaktır. Bu iki safkandan sekerse üçüncü tercihim elbette (3) CİVANIM dır.

8.koşu: ilk defa koşacak olan safkanların mücadelesinde (7) PAVLONYA ve (1) BABBINO yu ön planda tutsamda ilk rakip olarak (5) LADY BOURBON görsemde süpriz arayacağım tercihim HEPSİ.

9.koşu: (6) YILDIZA BAKAN ilk safkanım olup rakip gördüğüm isimler şablonumda olacaktır herkese bol şanslar dilerim.

1.ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 8-1-6-5-4-2

2.ayak: 1 /// 5-4-3-2

3.ayak: 6 /// 1-3-7

4.ayak: 5-1-2-8-7

5.ayak: 6 /// 1-4

6.ayak: 1 tek

2. ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 5-1-2-8-7

2.ayak: 6 tek

3.ayak: 1-5-3-4

4.ayak: 2-8-3

5.ayak: 7-1-5-3-8-2-6-4

6.ayak: 6-4-1-3-10

YEDİLİ GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 6 tek

2.ayak: 5-1-2-8-7

3.ayak: 6 tek

4.ayak: 1 tek

5.ayak: 2-8-3

6.ayak: 7-2-5-3-8

7.ayak: 6-4-1-3-10

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
Mehmet28
Üye
Mehmet28

bol şanslar
2 dakikayla gerinde kalmışım :)

binbastar
Üye
binbastar

bol şanslar

Kartal şahin
Ziyaretçi
Kartal şahin

Selamlar mine hanım tahmin yapmıyormu tahminlerini bekliyoruz bol şanslar teşekkürler

admin
Yönetici
admin

Unsalmis I jokeyi yüzünden yazmadım. Şimdiden pişman oldum bombacı :) bol şanslar

06Cengo06
Ziyaretçi
06Cengo06

Seremir koşmaz.

1.Altılım
2.6.7.8
1.2.3.4.5
5.6
1.3.5.7.9
3.4.5.6.7
1 Tek
60 tl.

06Cengo06
Ziyaretçi
06Cengo06

Bombacııı Bende Kalp vaaaarrr :))) 💛💚💖

06Cengo06
Ziyaretçi
06Cengo06

İkinciyi bulduk bari :)

admin
Yönetici
admin

Tebrikler, kupon nasıldı?

06Cengo06
Ziyaretçi
06Cengo06

Sağol adminim adanada sonda 8 at bekliyodum plase geldi onuda yakaladım foto paylaşımını acsanda turan kuponları paylaşsak bari 😊

admin
Yönetici
admin

Resim işi sorun cikariyor. Hizliresim com dan yapabilirsen resim eklenir. Yarislardan önce paylasta başkaları da faydalansin :) Katlanarak cogalsin.