Ana Sayfa / Tahminler / 07 EKİM 2017 CUMARTESİ ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

07 EKİM 2017 CUMARTESİ ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

1.AYAK: 3-DÜLDÜLBİR bence bugün çok farklı koşacaktır favorim. Rakip gördüğüm isimler ise 6-BAŞYİĞİT, 7-COCHABAMBA ve 8-SLAYER SCREAM.

2.AYAK: Artık kazanma zamanının geldiğine inandığım 6-ÜNSALMIŞ favorim. Rakip gördüğüm isimler ise 8-TAŞRALI, 3-OĞLUM İLKER ve 5-PIRIL HANIM.

3.AYAK: Güzel bir form yakalayan ve yarışın gidişatı lehine gözüken 7-I SAW THE SUN favorim. Rakip gördüğüm isimler ise 3-ARSEN LUPEN, 5-SPEEDY GUNNER ve 6-TESLA.

4.AYAK: Annesi Sipse, Ankara'da orta mesafelerde her yarış bende tek olurdu her yarışında öldürücü sprintiyle beni kendine hayran bıraķırdı şimdi ise oğlu geride bıraktığı yarışlarda annesinin bütün özelliklerini aldığını gösterdi. Ben bugün de tam mesafesinde son viraja elde gelip yerinde atılıcak bir sprintle koşuyu lehine çevirmesini bekliyorum 3-CİVANIM bankom.

5.AYAK: Öne çıkan bir isim görmediğim bu koşuda tercihim HEPSİ.

6.AYAK: Uzun mesafe kaba kumu çok seven, son dört yarışına baktığımda ise, bir çim bir sentetik ve iki orta mesafe kaba kum yarışı bulunan dolayısı ile benim gözümde son dört yarışlık totosunun hiç bir önemi olmayan bugün tekrar istediği pist ve mesafeyi bulan 4-CEFAKEŞ sonlara kadar elde gelip son 200 de yapacağı sprintle koşuyu kazanabilir eksik koşması halinde ise sonlarda güçlü gelecek 3-HAYATI CEDİD devreye girebilir.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 3-6-7-8

2.AYAK: 6-8-3-5

3.AYAK: 7-3-5-6

4.AYAK: 3

5.AYAK: HEPSİ

6.AYAK: 4-3

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

11
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
binbastar
Üye

bol şanslar

Bombaci
Üye

Çok iddialı oyun olmuş bol şans

admin
Yönetici

Bol şanslar

Mehmet28
Üye

bol şanslar

06Cengo06
Ziyaretçi
06Cengo06

Bolşanslarrr :)

Yazar: COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.