6 TEMMUZ 2018 CUMA BURSA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (GOMEZ & ANATOLIAN PEARL)

1 – KOŞU: 3 yaşlıların Maiden koşusunda güçler denk gözükse de 4 – GOMEZ son yarışı ile bu gruptan sıyrılıyor. Banko tercihimdir.

2 – KOŞU: 1 – AMANKAYA, 3 – GÜLFEM ve 2 – RENGÜL bu koşu için favorilerimdir.

3 – KOŞU: İlk koşusunda kazandığı çim yarış derecesi grup için yeterli gözüken 4 – ANATOLIAN PEARL bankom.

4 – AYAK: Başarılı kum yarışlarında sonra çim pistte de iyi yarışlar çıkaran 2 – İSHAKBABA’nın son yarışı bu gru için ölçü değil, favorimdir. Tek çim yarışını fotoda veren 3 – LORD OF TIME ciddi rakiptir. 4 – ACOUSTIC COVER, 5 – SUPER STEEL, 8 – RUN FOR RUYA, 9 – MASSANDRA ve 10 – STARBABA diğer şanslı isimler. Çatıya göre Hepsi tercih edilebilir.

5 – AYAK: Son çim yarışı başarılı 1 – BIG BET kazanmaya çok yakın. İzmir çim pistteki tabelaları ile 3 – GOLDMARK , uzun ara sonrasında koşu gören 5 – NORTHBEACH, son koşusunu ölçü almazsak güçlü orijine sahip 4 – JUST WATCH favoriye rakip isimler.

6 – AYAK: Ağır kilosuna rağmen 1 – WIN FOR ME favorim. 2 – BEKİRİM ve 7 – SADIK AĞA sert rakipleridir. Yaşına rağmen son koşusunda kıpırdanan 9 – DOMINANTS SON sürpriz.

Kupon

4
1-3-2
4
2-3-4-5-8-9-10-1-6-7
1-3-5-4
1-2-7-9

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
yavuzhan41

Bol şanslar adminim.

Erdal Balcı

Bol sanslar admin.

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x