5 TEMMUZ 2018 PERŞEMBE KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

1.AYAK: İzmirde start aldığı son koşusunda sahada dilden dile dolaşan, ancak o gün beklentileri karşılayamayan 4.lükle yetinen iki yarış önce kazandığı jokeyininde geri dönmesiyle 7-GUR KHAN, kazanmasını beklediğim isimdir. Çok risklide olsa Cazip konumuyla BANKOMDUR. Rakipleri bir tık uygunlaşan 3-FLASH GORDON bence tek rakibi olur.

2.AYAK: Bugünkü zorlu programın bence en zorlu koşusu.. Yine son koşusunda bu pistte kazanır gözüyle bakılan ancak ikincikle yetinen 5-ELİANNA, İzmirden gösterişli kazanarak gelen 1-CAMBODIA, bu pist ve mesafeyi seven, gruptaki en iyi dereceyide elinde bulunduran 2-ELAZIĞ GÜZELİ ayrımsız olarak kuponlarda bulunmalı. Eğer burada sürpriz olacaksa 10-TOLDO’dan bekliyorum.

3.AYAK: İlk defa start alacak tayların performansını merakla bekliyorum. 7-TİPİTİP benim ilk şans vereceğim isimdir. Yanına iki rakibini yazıp gecmeye çalışacağım.

4.AYAK: Günün büyük favorisi olan kalite isim 4-EMBİRHAN kazanabilir. Ancak ben bu koşudan ters bir sonuç çıkmasını bekliyorum. Yanına 1-ARZAK ve 7-YOLDAŞ’ı rakip olarak ekliyorum. Mesafe kısa olsada, süratli geçmesi muhtemel koşuda 5-İLGİLGE ve 6-YEŞİL YOL’uda yazıp sürpriz bekleyeceğim.

5.AYAK: Bursadan kazanarak buraya gelen 2-KEREMTOSH birkez daha kazanabilir. Ara sonrası gördüğü koşu ile kendine gelen 3-HARPUT RÜZGARI ilk rakibidir. Ağır kilolara alışan 1-ZAFER MEYDANI sonlarda grubu toplayabilir. Grupta ayağına en seri isim olduğuna inandığım 10-VESELY ve formda isim 4-FREE POWER ile geçeceğim bir koşu..

6.AYAK: Uygun grup ve rakipler arasında 6-ALOYSHA’nın kazanması gereken bir koşu. Birkez daha bekleneni verememesi durumunda 5-SON SÜRAT, her yarışında iyi yerlere gelmesi beklenen ancak bir türlü beklentileri karşılayamayan 13-TURBOCUKARDEŞLER devreye girecek isimler olur.

ALTILIM

7 GUR KHAN
5-2-1-10
7-1-5
4-1-7-5-6
2-3-1-10-4
6-5-13

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: ozgun1

Avatar
29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Hoş geldin Özgün, bol şanslar.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x