Ana Sayfa / Tahminler / 5 TEMMUZ 2018 PERŞEMBE KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

5 TEMMUZ 2018 PERŞEMBE KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

1.AYAK: İzmirde start aldığı son koşusunda sahada dilden dile dolaşan, ancak o gün beklentileri karşılayamayan 4.lükle yetinen iki yarış önce kazandığı jokeyininde geri dönmesiyle 7-GUR KHAN, kazanmasını beklediğim isimdir. Çok risklide olsa Cazip konumuyla BANKOMDUR. Rakipleri bir tık uygunlaşan 3-FLASH GORDON bence tek rakibi olur.

2.AYAK: Bugünkü zorlu programın bence en zorlu koşusu.. Yine son koşusunda bu pistte kazanır gözüyle bakılan ancak ikincikle yetinen 5-ELİANNA, İzmirden gösterişli kazanarak gelen 1-CAMBODIA, bu pist ve mesafeyi seven, gruptaki en iyi dereceyide elinde bulunduran 2-ELAZIĞ GÜZELİ ayrımsız olarak kuponlarda bulunmalı. Eğer burada sürpriz olacaksa 10-TOLDO'dan bekliyorum.

3.AYAK: İlk defa start alacak tayların performansını merakla bekliyorum. 7-TİPİTİP benim ilk şans vereceğim isimdir. Yanına iki rakibini yazıp gecmeye çalışacağım.

4.AYAK: Günün büyük favorisi olan kalite isim 4-EMBİRHAN kazanabilir. Ancak ben bu koşudan ters bir sonuç çıkmasını bekliyorum. Yanına 1-ARZAK ve 7-YOLDAŞ'ı rakip olarak ekliyorum. Mesafe kısa olsada, süratli geçmesi muhtemel koşuda 5-İLGİLGE ve 6-YEŞİL YOL'uda yazıp sürpriz bekleyeceğim.

5.AYAK: Bursadan kazanarak buraya gelen 2-KEREMTOSH birkez daha kazanabilir. Ara sonrası gördüğü koşu ile kendine gelen 3-HARPUT RÜZGARI ilk rakibidir. Ağır kilolara alışan 1-ZAFER MEYDANI sonlarda grubu toplayabilir. Grupta ayağına en seri isim olduğuna inandığım 10-VESELY ve formda isim 4-FREE POWER ile geçeceğim bir koşu..

6.AYAK: Uygun grup ve rakipler arasında 6-ALOYSHA'nın kazanması gereken bir koşu. Birkez daha bekleneni verememesi durumunda 5-SON SÜRAT, her yarışında iyi yerlere gelmesi beklenen ancak bir türlü beklentileri karşılayamayan 13-TURBOCUKARDEŞLER devreye girecek isimler olur.

ALTILIM

7 GUR KHAN
5-2-1-10
7-1-5
4-1-7-5-6
2-3-1-10-4
6-5-13

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

2
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
admin
Yönetici

Hoş geldin Özgün, bol şanslar.

Yazar: ozgun1

Avatar
29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..