6 Nisan 2015 Pazartesi Bursa Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

1.AYAK : Geçtiğimiz yılki koşularında oldukça güzel bir grafik çizen 10-ÇAR BRUSK katıldığı son koşusunda ciddi bir faule mağruz kalıp koşuyu 7.sırada bitirmek zorunda kaldı. O koşu sonrası bir süre geri alınan safkan galoplarındaki görüntüsüyle yeni sezon içinde oldukça başarılı geçeceği sinyallerini veriyor. Pist ve mesafenin lehine olduğunu da hesaba katarsak grubu geriden takip edip ve kalabalık arsında yol bulma sorunu yaşamaz ise bana göre günün en sağlam bankosu olur.

2.AYAK : 3 yaşlı arap saflanların maiden mücadelesinde şampiyon safkan KAFKASLI ve DEHA yavruları ilk göze çarpan isimler. Özellikle 8-TURGUT USTA galoplarındaki muazaam görüntüsüyle favorim. 3-DEHA BEY, 11-SEHERHATUN, 5-KARAMENDUH, 7-ODONATA, 4-KANDEMİR OĞLU, 2-BADIŞOĞLU ve 12-YASOŞKIZ geniş oynayanlar için sıralamam.

3.AYAK : Son koşularında pek fazla umut vadeden bir isim olmasa da bir süredir takibimde olan 9-MISSY FRANKLIN Bursa pistindeki son galobu muazzam. İstikrarsız görüntüsü ve bu pistle ilk kez tanışacak olması ganyan ve bülten sıralamasındaki yerini cazip konuma getiriyor. Sürpriz severler ve alternatif arayanlar için değerlendirilmesini önerdiğim isimdir. Dönem dönem etkili performanslar sergileyen 12-RAZİYE ANA sevdiği pist ve mesafede favorimin en ciddi rakibi olur. 3-PRINCESS SEAHERO, 7-BİR UMUT, 2-MELODİ, 1-TRALLES GIRL şans verdiğim diğer safkanlar. Binicisinin bizzat ilgilendiği 13-SHAKEHEAD değişen takılarıyla bombayı patlatabilir.

4.AYAK : Son koşusunu güçlü rakipleri önünde kazanan 3-DENİZERİ artan formuyla bir kez daha fotoyu önde geçen isim olur.

5.AYAK : Bir diğer Şartlı-1 mücadelede 12-NURLUTAÇ favorim. Pedigri olarak ön plana çıkan bir diğer isim 9-KARADALGA favorimin en ciddi rakibi olur. 1-BÜYÜKDÜŞÜN ve 2-ÇERKES BEY şans verdiğim diğer safkanlar.

6.AYAK : Günün kapanış koşusunda 2-FINAL TRY gruptan üstün duruşuyla favorim. Son koşusunu kazanan 8-STAR IS BORN siklet avantajıyle yeniden kazanbilir. 5-GOLD ACCOUNT, 4-MEHMET AMCAM şans verdiğim diğer safkanlar. 7-DONNIE BRASCO ve 13-BEYÇATAN sürpriz.

ALTILI GANYAN KUPONUM:

1.AYAK : 10
2.AYAK : 8 – 3 – 11 – 5 – 7 – 4 – 2 – 12
3.AYAK : 9 – 12 // 3 – 7 – 2 – 1 – 13
4.AYAK : 3
5.AYAK : 12 – 9 – 1 – 2
6.AYAK : 2 – 8 – 5 – 4 – 7 – 13

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Adrian

bol şans Ramazan bey :)

1
0
Tahmin paylaş.x
()
x