5 NİSAN 2015 PAZAR ADANA TAHMİNLERİ ( BY CREED )

1. Ayak Çalışmalarında iyi bulduğum (3) BOZOVABEYİ, (1) BAYSAL ZAFERİ, (4) GÖKKURT, (13) ŞÜKRANCAN, (12) NENE AVŞAR, (11) DEVRANIN KIZI ve son olarak sürpriz ihtimali çok yüksek olan (8) NASİPLİBOL.

2. Ayak Gruba baktığımda çokta elde tutabilecek bir safkan göremiyorum. Çoğunun durumu içler acısı. Lakin içlerinde birtanesi var bu grupla kıyaslamamız mümkün bile olamaz. Son yarışlarında daha dişli rakipleriyle mücadele etmiş olan (4) PALA TUMBUL favorimden öteye gidemeyecek kazanma ihtimali yüksek ama çim pistte eksik koşması durumunda ATOM KARINCA yavrusu (5) ATOM BOMBASI yazmadan bu ayağı geçemeyeceğim.

3. Ayak Son yarışında da banko önerdiğim ve beni yanıltmayan OSTOPET yavrusu (1) OLIMPIC WARRIOR BANKOMDUR. Safkan ilk defa çim piste çıkacağına kesinlikle itibar bile etmiyorum bu rakiplerini geçmeyi başaracaktır. Anne kan hattından aslına bakarsak tam çimci. Ben kum pistte kazandığı yarışları çokta beğenmiyorum çünkü gerçekten yarış içerisinde Karataş gibi bir jokeyi bile kazanması için çok yoruyor. Ben bu safkanın şuana kadar kumda başarılı olsa da, çimde daha da başarılı olacağını düşünüyorum. Merakla yarışı bekleyeceğim.

4. Ayak  TORNACI, ALTIN ÇOCUK, BORDALI, KARAESER gibi safkanların buluştuğu bu koşuda koşunun temposunun gerçekten çok yukarılarda olacağını düşünüyorum. Son yarışında mesafenin kısa olmasından dolayı sprintini yetiştiremeyen (9) MERCANLI mesafeyi kısaltabilirse kazanabilir. Son yarışlarına göre daha uygun grup bulan (1) ÇETİNASLAN etkili sprintiyle kazanma ihtimali yüksek. Ara sonrası koşacak olan kalite safkan (12) DEMRE ve son olarak son yarışında stili dışı koşmasına rağmen kazanan (3) KARAESER.

5. Ayak (1) AĞACAYMAZ, (6) FEHMİCAN, (2) ASGARD, (14) PRENSES SARA arasında gördüğüm bu yarışta iyi olan kazansın diyorum.

6. Ayak Takibimde ki (2) MEMPHIS favorimdir. Sürekli bütün yarışlarından takip ettiğim bu safkan artık kendinden soğutmaya başlattı beni lakin hep iyi koşuyor sonlara kadar iyi gelip bir problem yaşıyor yarıştan düşüyor. Ben bu safkanın kalitesine gerçekten inanıyorum bu yarışta etkili koşacaktır. Öncelikli rakibi ise geçen sezon bu pistte V.Demir ile çok iyi performanslar sergileyen inatçı kimliğiyle (1) KING JENYA ve son olarak yarış gören bu grubun üzerinde gördüğüm (3) IMPASSIONED yazıp burayı kapatıyorum.

ALTILI ŞABLONUM :

1. Ayak : 3,1,4,13,12,11,8

2. Ayak : 4,5

3. Ayak : 1 TEK

4. Ayak : 9,1,12,3

5. Ayak : 1,6,2,14

6. Ayak : 2,1,3

ŞABLON TUTARI : 40,32 TLdir. Bol şanslar dilerim.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Bycreed

Bycreed
guest
26 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ramazan YILMAZ

Bugün tabela oynayasım geldi admin buralardamısın biraz ittirmene ihtiyaç var :)
11/10/H/H

admin

Heykeli dikilecek adamsın. Ben TJK’nın yerinde olsam teselli ikramiyesi verirdim :D Tabi kombine oynadıysan başka. Sıralı mıydı?

nihat

http://clip2net.com/clip/m0/0b907-clip-31kb.png?nocache=1
elim bi türlü gitmedi 12 ye.ne şans var bendede .hemde 2 misli olmuştu ne güzel.attık sokağa 6.400 ü.

nihat

aynısı 5 li yakaladık .teselli oldu bari 2 misli.

admin

Güle güe harcayın beyler. Daha iyilerini alırsınız inş.

nihat

işallah admin bu siteden iyi bi altılı patlatcaz gibi… .kaçan balığa baksana.12 den yattı.o kadar sürpriz yazdım 12 ye bi türlü elim varmadı.nasip değilmiş.

26
0
Tahmin paylaş.x
()
x