Ana Sayfa / Tahminler / 6 NİSAN 2015 PAZARTESİ BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( BY CREED )

6 NİSAN 2015 PAZARTESİ BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( BY CREED )

1. Ayak Bu pistteki 2 yarışını da iyi bulduğum (1) SLAYER SCREAM favorimdir. Son yarışını rahat kazanan (2) OCUIS, verdiği ara sonrası 2 yarış gören kalite safkan (4) FİYAKANIN OĞLU, geçen sene bu pistte çok iyi işler çıkartan (11) ERYN, çalışmalarında muazzam gördüğüm (14) LAVİN.

2. Ayak TURBONUN verdiği taylara göre KAFKASLININ verdiği taylar çok başarısız koşuyor. Lakin ben bugün KAFKASLININ şuana kadar gördüğüm en iyi tayı olan (8) TURGUT USTA'yı BANKO olarak yazacağım. İdman pistinde ki pişkinliğiyle dikkat çeken safkan ilk startında kazanacaktır.

3. Ayak Son yarışını mesafeden etkilendiğini düşündüğüm (10) MY BUG favorimdir. Son yarışını dikkate almadığım (12) RAZİYE ANA öncelikli rakibi, ağır kilosuna rağmen etkili koşacak olan (1) TRALLES GİRL, Gökçelerin itinayla hazırladığı (7) BİR UMUT, kalite safkan (3) PRINCESS SEAHERO,  sürprizde ise çalışmalarında iyi bulduğum (9) MISSY FRANKLIN ve (2) MELODİ yazacağım.

4. Ayak Son yarışını çok beğendiğim (4) ZULUT HASAN favorimdir. Kazandığı yarışla formuna kavuşan (3) DENİZERİ, son yarışlarına göre bomboş kiloyla koşacak olan (7) AKOĞUZ ve son yarışını dikkate almadığım (1) ALMAATA yazıp burayı kapatıyorum.

5. Ayak Çalışmalarım sonucu bu ayakta ki sıralamam (12) NURLUTAÇ, (3) GÜNGÖR AĞA, (4) IŞIKSUN, (5) İMPARATORKAYA, (9) KARADALGA.

6. Ayak GOLD ACCOUNT, MEHMET AMCAM gibi süratli safkanların bulunduğu yarışta önde ki rakiplerini yakın izlemesini beklediğim bu grupla kıyasladığımız da form durumu bu gruba göre mükemmel olan stiline ve tecrübesine çok güvendiğim aptantisiyle (2) FINAL TRY BANKOMDUR.

ALTILI ŞABLONUM :

1. Ayak : 1,2,4,11,14

2. Ayak : 8 TEK

3. Ayak : 10,12,1,7,3,9,2

4. Ayak : 4,3,7,1

5. Ayak : 12,3,4,5,9

6. Ayak : 2 TEK

ŞABLON TUTARI : 42 TLdir. Bol şanslar dilerim.

 

Hakkında Bycreed

Bycreed

48 yorum

 1. Bol şanslar Bycreed yazdığın gibigelir umarım. Tekime 5 atta şans vermemişissin :)

  • Bycreed

   Teşekkür ederim Ramazan şans yanında olsun yeni gördüm şablonunu.ÇAR BRUSK gerçekten benim geçen sene gözde safkanlarımdan biriydi, lakin gücü çok sınırlı bir safkan inatçı bir kimliği yok 5 ay aradan sonra D.YILDIZ gibi vasat bir isimle start alacak olması formda rakiplerinin yanında şansını çok düşük gördüm.

  • Bence aksine ÇAR BRUSK çok inatçı bir yapıya sahip tam 1500 1600 safkanı ayrıca D.YILDIZ Gündüzeli iradesinde DEMİRDÖVEN gibi bir safkanı ablamış bir binici tabi tercih meselesi yinede bol şanslar :)

  • Bycreed

   Ayda yılda bir kere olur o D.yıldız için bence o kazandırmadı ŞAHPAZLI kazandı o yarışı. Aprantide olsa üstünde gene de kazanırdı. 06.03.2015 YILMABAŞAR yarışını izle derim.

  • O koşu D.Yıldız’ın hatası yüzünden değil M.Kaya’nın presleri yüzünden kaybedilmiş bir koşu. M.Kaya orda Boyraz’ın ekmeğine yağ sürüyor ve önde boş kalıyor. Haliyle fotoya SIRACA uzanıyor.

  • Bycreed

   :) peki öyle olsun.

  • Yarın 15:30’da tekrar görüşelim bol şanslar :)

  • Bycreed

   Hadi bakalım :)

  • Bu arada bunlar işin esprisi yazdığın gibi gelsin tekim gelmese beşli yaparım nasılsa :D

  • Bycreed

   Şansın bol olsun diyorum :)

 2. Program yetkili arkadaşım acaba bir kaç gündür (adriyan) yorumcu arkadaş neden yorum paylaş miyor onun için bilgi lendirme yaparsaniz sevinirim bol sans

 3. Ben 10-14 yazdım bıraktım ama baktığımda ÇAR DRUSK önü açık kalırsa bitirir

 4. Adrian

  Gündüz yarışlarına pek fırsatım olmuyor

  Bursa fazla inceleyemedim favorilerim
  1.) ERYN(11)
  2.) TURGUT USTA(8)
  3.) BİR UMUT(7),TRALLES GIRL(1)
  4.) ALMAATA (1/8)
  5.) BÜYÜKDÜŞÜN(1),NURLUTAÇ(12)
  6.) FINAL TRY(2)

 5. Adrian

  bol şans creed ;)

 6. Bugün son ayakta Final Try ın tek olmasından başka bulunacak her tek hatalıdır.

 7. MY BUG’ın ganyanını bilmiyorum ama bir çok kişi yazmamış. %2 oynama oranı var.

  Devamı gelir inş. Bol şanslar

 8. my buk tekrikler güzel tahmin

 9. Hocam şanlur va taminlerinisi bekliyorus hocam paylasisanisevinirim sayglarimla

 10. işallah tutar kupon…umarım 8/10 çifte ve 10/12 sıralı ikiliyide oynamışındır

 11. Sizi on besgundur takipediyrum mybug atlamisim altilim burdanyatti insallah sizinki tutar bo alsanslar canla ikinizin kuponu birlestiren

 12. Tahminlerin çok başarılı üstat uzun zamandır takip ediyorum bozma kendini bol şans

 13. Tebrikler Creed, sonunda kırdın şanssızlığını.

  • Bycreed

   Teşekkürler admin işte olduğum için yorumlara cevap veremiyorum. Kendim kazandığım için çok sevinmedim ne verirse şansımıza bugün bi abim çok sıkışıkti ver dedim 20tl aynı kuponuma ortak aldım onu en çok ona sevindim insanlığımizi kaybetmeyelim yeter yoksa tek başıma da alırdım ikramiyeyi

  • Bende ortak alırsam buluyorum nedense. Vardır bir hikmeti. Şansın daim olsun.

 14. Şanlur va paylasacakmisinis ustat

 15. Te birikler ustat

 16. Tebrikler abi şanlıurfa yokmu: ))

 17. Tebrikler reis…)

 18. Teşekkürler tahmin leriz super basarilar

 19. Tebrikler …..

 20. Teşekkür ederim sayenizde bugün altılı yı kazandım,
  tebrikler..

 21. Abi suprsin. Seni takip ediyom. Bi bugun oynamadi . O da buyuk ikramiye. Verd .

 22. can911

  Tebrikler Bycreed, daha nicelerine ve büyüklerine dileklerimle. Toplam bilen 383 kişi içerisinde senden esinlenen çok kişi vardır umarım. Tabii şöyle bir güzel şey daha var ki yaptığım kısa bir araştırmayla doğru bilen hiç bir ulusal gazete veya bülten yok. Gururluyuz…

 23. Tebrikler hergün bir iki kişiyi takip ederim bugün unuttum oda bana denk geldi başarılı tahminlerini tekrar tebrik ederim darıso bulamayanların başına

 24. By creed yorumlarınıza bakıyorumda çok iyi bir gözlemcisiniz detayları yakalıyorsunuz bu günkü altılı için tebrikler

 25. Adrian

  Tebrikler Creed

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir