ankara altili tahminleri

6 MAYIS 2017 CUMARTESİ ANKARA TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

Sezonun ilk GRUP1 mücadelesininde ayrı tat katacağı ANKARA programında herkese bol şanslar.. Yazdığımız ganyan olsun. 1.Ayak: Şartlı4 zor bir yarışla programa başlıyoruz. Cimi eksik olduğunu düşünmeme rağmen, uzun zaman sonra böyl uygun bir grup bulan, hızlı gitmesi muhtemel koşuda sonlardaki sprintini tutturması halinde ve 4 yarış sonra tekrar S.Kaya’nın tercihlediği 7-ROCKET MAN ilk safkanım ve altılı ganyana tekle başlamak isteyenlere cazip alternatif tek.. Rakipleri sırasıyla, çok formda bir dönemden geçen 1-ABSOLUTE POVER, çim pistin iyi safkanlarından 4-DIDGERIDO, ara sonrası gördüğü yarışla kendine geldiğini düsündüğüm 9-NADİRE ilk ayak için yeterlidir.

 

2.Ayak: Günün en zor olduğunu düşündüğüm yarışında, devamlı tabela içerisinde dolaşan ama bir türlü kazanamayan 2-DALGACI ilk atım. Cimde henüz yarışı olmasada, iyi koşacağını düşündüğüm 1-AYŞEROSE, çim pistte iyi koşuları olan 7-GÜLARİFE, yine 4-BURCUTAY, son yarışında çim piste çıkınca farklılaşan yakın ara tabela dışı kalan 3-GÖNÜL GÜZELİ ilk planda değerlendirilmesi gereken isimlerdir. Daha sonra 11-KAMANİCE, 12-SIR PERDESİ yazılarak bu ayak geçilebilir..

 

3.Ayak: Formda safkanlar ve iyi joleyleriyle 9-SEZAR ve 7-KIRMANŞAH ikilisi ön planda değerlendirmeye alınacak safkanlardır. Bu ikilinin hatası halinde ağır kilosuna rağmen 2-İMPARATOR ve 1-BURCAKHAN devreye girebilecek isimlerdir.

 

4.Ayak: Sezonun ilk grup1 koşusu olan, TBMM kosusunda, Ankara pistinde eksik olduğunu düşünsemde, geçen sezon 1 boy farkla Sakarbaşı arkasında ikincilikte kalmış olduğu bu kupalı koşuda, bu sezon bu kupayı müzesine götürerek eksik parçasınıda tamamlamasını beklediğim Şampiyon 4-CANKARDEŞLER Alternatif Bankomdur.. Rakip yazmak isteyenler 13-DENİZİM’i değerlendirebilirler.

 

5.Ayak: Cim pistte, uzun mesafede ara sonrası iki yarış gören ve son yarışıyla tüm açıklarını kapattığını gösteren ve sinyali veren Ö.Yıldırım idaresinde 5-TESLA BANKOMDUR…

 

 

6.Ayak: Uzun mesafe koşma avantajı ve son yarışındaki 2.liği gayet güzel olan 7-HOY HOOY ilk tercihimdir. Yine aynı sekilde uzuna alışkın olan 4-BY ZAZA, ara sonrası yarış gören, çim koşularını beklediği aşikar 2-BAVU BIRA, yine ara sonrası 2 yarış gören son KV7 Kızılcahamam koşusu ölçü olmayan 13-UHTI PUHTI ekonomik kuponlar için yeterlidir. Beklenti olduğu aşikar Şartlı4 mücadelelerde sahne almış ve tabelaya yakın koşularıyla 15-SESSİZ RÜZGAR, son startındaki müthiş sprintiyle takibime takılan çim pisti yadırgamazsa 8-KINGSTON BOLT, yazarak bu ayağı kapatıyorum..

7-1-4-9

2-1-7-4-3-11-12

9-7-2-1

4 // 13

5 TESLA BANKO

7-4-2-13-15-8

BOL ŞANSLAR..

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: ozgun1

Avatar
29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..