Ana Sayfa / Tahminler / 6 MAYIS 2017 CUMARTESİ ANKARA TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)
ankara altili tahminleri

6 MAYIS 2017 CUMARTESİ ANKARA TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

Sezonun ilk GRUP1 mücadelesininde ayrı tat katacağı ANKARA programında herkese bol şanslar.. Yazdığımız ganyan olsun. 1.Ayak: Şartlı4 zor bir yarışla programa başlıyoruz. Cimi eksik olduğunu düşünmeme rağmen, uzun zaman sonra böyl uygun bir grup bulan, hızlı gitmesi muhtemel koşuda sonlardaki sprintini tutturması halinde ve 4 yarış sonra tekrar S.Kaya'nın tercihlediği 7-ROCKET MAN ilk safkanım ve altılı ganyana tekle başlamak isteyenlere cazip alternatif tek.. Rakipleri sırasıyla, çok formda bir dönemden geçen 1-ABSOLUTE POVER, çim pistin iyi safkanlarından 4-DIDGERIDO, ara sonrası gördüğü yarışla kendine geldiğini düsündüğüm 9-NADİRE ilk ayak için yeterlidir.

 

2.Ayak: Günün en zor olduğunu düşündüğüm yarışında, devamlı tabela içerisinde dolaşan ama bir türlü kazanamayan 2-DALGACI ilk atım. Cimde henüz yarışı olmasada, iyi koşacağını düşündüğüm 1-AYŞEROSE, çim pistte iyi koşuları olan 7-GÜLARİFE, yine 4-BURCUTAY, son yarışında çim piste çıkınca farklılaşan yakın ara tabela dışı kalan 3-GÖNÜL GÜZELİ ilk planda değerlendirilmesi gereken isimlerdir. Daha sonra 11-KAMANİCE, 12-SIR PERDESİ yazılarak bu ayak geçilebilir..

 

3.Ayak: Formda safkanlar ve iyi joleyleriyle 9-SEZAR ve 7-KIRMANŞAH ikilisi ön planda değerlendirmeye alınacak safkanlardır. Bu ikilinin hatası halinde ağır kilosuna rağmen 2-İMPARATOR ve 1-BURCAKHAN devreye girebilecek isimlerdir.

 

4.Ayak: Sezonun ilk grup1 koşusu olan, TBMM kosusunda, Ankara pistinde eksik olduğunu düşünsemde, geçen sezon 1 boy farkla Sakarbaşı arkasında ikincilikte kalmış olduğu bu kupalı koşuda, bu sezon bu kupayı müzesine götürerek eksik parçasınıda tamamlamasını beklediğim Şampiyon 4-CANKARDEŞLER Alternatif Bankomdur.. Rakip yazmak isteyenler 13-DENİZİM'i değerlendirebilirler.

 

5.Ayak: Cim pistte, uzun mesafede ara sonrası iki yarış gören ve son yarışıyla tüm açıklarını kapattığını gösteren ve sinyali veren Ö.Yıldırım idaresinde 5-TESLA BANKOMDUR...

 

 

6.Ayak: Uzun mesafe koşma avantajı ve son yarışındaki 2.liği gayet güzel olan 7-HOY HOOY ilk tercihimdir. Yine aynı sekilde uzuna alışkın olan 4-BY ZAZA, ara sonrası yarış gören, çim koşularını beklediği aşikar 2-BAVU BIRA, yine ara sonrası 2 yarış gören son KV7 Kızılcahamam koşusu ölçü olmayan 13-UHTI PUHTI ekonomik kuponlar için yeterlidir. Beklenti olduğu aşikar Şartlı4 mücadelelerde sahne almış ve tabelaya yakın koşularıyla 15-SESSİZ RÜZGAR, son startındaki müthiş sprintiyle takibime takılan çim pisti yadırgamazsa 8-KINGSTON BOLT, yazarak bu ayağı kapatıyorum..

7-1-4-9

2-1-7-4-3-11-12

9-7-2-1

4 // 13

5 TESLA BANKO

7-4-2-13-15-8

BOL ŞANSLAR..

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000

Yazar: ozgun1

Avatar
29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..