6 MAYIS 2017 ANKARA AT YARIŞI TAHMİN (RAMAZAN YILMAZ)

ABSOLUTE POWER; Pist ayırt etmeksizin güzel performanslar sergileyen safkan üstün form durumuyla favorimdir. Gruptaki en ciddi rakibi ise son Ankara yarışını yine U.POLAT ile kazanan BEYAZ BULUT olur. Eğerki safkan onde boş kalırsa çıktığı gibi bitirebilir.

BORBORE; Son koşusunda temposu bozulduğu için etkisiz kalan safkan şayet bugün fazla rahatsız edilmezse çıktığı gibi bitirir. Ancak bu koşu bir hayli karmaşık olduğundan hiçbir safkanı ayırmadan yazmak en mantıklısı. Özellikle son koşusunu kasanan LENGÜR LÜNGÜR‘den güzel bir supriz gelebilir.

DENİZİM; Özellikle Ankara çim pistte sadece bir koşuda geçilen safkanın bu pistte ne denli etkili olduğu aşikar. Ayrıca 29 Ekim 2016 günkü Cumhuriyet koşusunda yine bu rakiplerini geride bıraktığınıda göz önüne alırsak bugün kazanacağını ön görmek çokta zor olmamalı. Yine benzer bir koşu sergileyip rakiplerini geride bırakacağına inanıyorum ve banko olarak öneriyorum.

KINGSTON BOLT; Son koşusunda muazzam bir ikincilik elde eden safkan bugün dahada yatkın olduğu pistte çıkıyor özellikle uzun mesafeli koşularda etkili olacağını düşündüğüm safkan uzun çim pistte ise harikalar yaratabilecek potansiyelde. Sayın admin de iyi bilir :) PRESSING yavrularına ayrı bir hayranlığım olduğu doğrudur. Koşuya bakılınca riskli görünebilir lâkin ben fotoyu önde geçeceğine inanıyorum ve banko olarak öneriyorum.

ALTILI GANYAN KUPONUM
1.AYAK : HEPSİ
2.AYAK : 4.2.7.5.11
3.AYAK : HEPSİ
4.AYAK : 13
5.AYAK : 9.5.3.4.8
6.AYAK : 8

DÜZELTME: İkinci ayaktaki 9numaralı SEVİLAY şablondan çıkartılıp yerine beşinci ayaktaki 8numaralı JAMES BOND isimli safkan eklenmiştir. 14:26

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.
11 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
cemal parlak

Ramazan bey öncelikle zizi tebrik ederim orjin olarak beğendiniz tekler geliyor sadece zizin yorumlarınızı takip ediyorum

ozgun1

Güzel tekler ve güzel oyun. Bol şanslar :)

ETC

Bol şans Ramazan dostum…
Tespitlerin her zamanki gibi samimiyetle söylüyorum ilgimi fazlasıyla çekti.
Tercihlediğin atların ayaklarının uğuru seninle olsun..

Bombaci

Ramazan bol şans kardeşim. Son ayak heyecanlı olacak senin için.

kamil yavaş

Ramazan bey sizi tebrik ediyorum çok güzel tahminleriniz var bugün sizi karataş yanılttı hele yağmuru gördünmü can kardeşler geçilmezdi ama çok güzel kurgular yaratıyorsunuz başarılarının devamını dilerim

kamil yavaş

Ramazan bey sizi tebrik ediyorum çok güzel tahminleriniz var bugün sizi karataş yanılttı hele yağmuru gördünmü can kardeşler geçilmezdi ama çok güzel kurgular yaratıyorsunuz başarılarının devamını dilerim

11
0
Tahmin paylaş.x
()
x