ankara altili tahminleri

6 MAYIS 2017 CUMARTESİ ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (ALTINCI HİS)

1 AYAK: 7 numaralı ROCKET MAN uygun grubu olmuş, bana göre  iki sağlam rakibi uzun süredir koşmamış bu avantajı en iyi şekilde değerlendireceğini düşünüyorum…

2 AYAK:  Bombacı Hakan kardeşimiz tek yarışa  gelmiş bakalım yarış kazanmayamı yoksa çay içmeye mi gelmiş görücez 7 numaralı GÜLARİFE ilk şans verdiğim isimdir.

Sırasıyla:12-2-4-5-11-9-6

 3 AYAK: 7 Numaralı KIRMANŞAH ve 9 numaralı SEZAR ağır favori çıkar ama burası Ankara ne olacağı hiç belli olmuyor ;süpriz de 6 numaralı KAFADAR beklenen bir çıkışı yapacak ama ne zaman?

 4 AYAK : Koşunun favorisi 4 numaralı CANKARDEŞLER çıkacaktır hakkıdır da fakat Ankara pistinde  bazı yarışları var ki insanları yıkmıştır.Geçmiş yarışlarına baktığımız zaman 12 ULUER in bu safkanı geçtiğini görüyoruz son yarışı kötü ama aldatmasın!!!! Bunlardan yaşı ufak 13 numaralı DENİZİM de birincilik mücadelesine katılacaktır…Son metreleri kıran kırana geçecektir Bakalım kim kazanacak???

 5 AYAK: İğdiş at olan 9 numaralı TRANSPORTER a ilk şansı veriyorum;Müslüm Çelik 50 kg düşmüşse tehlikelidir.5 Numaralı TESLA sız oyun olmaz…Mesafeyi seven 3 numaralı MATİZ ve kapalı kutu olan 4 numaralı NEZİRKAN ve 8 Numaralı JAMES BOND….

6 AYAK: Son ayakta 7 nolu HOY HOOY geçilmezzz

 

ALTILI ŞABLONUM:

1 AYAK:7

2 AYAK:7-12-2-4-5-11-9-6

3 AYAK:7-9-6

4 AYAK:4-13-9

5 AYAK:9-5-3-4-8

6 AYAK:7

TOPLAM:21,60

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: ALTINCI HİS

Avatar
30 Yaşındayım Kamuda çalışıyorum 15 senedir At Yarışı oynuyorum.
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Kalantor

Geçilmez diye yorum yapmak yanlış. .At ati her zaman geçer. ..Burada hobi yapmıyoruz. .takip edip etkilenme ver…emeğine sağlık. .

2
0
Tahmin paylaş.x
()
x