istanbul altili tahminleri

5 MAYIS 2017 CUMA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (TİMOTHY)

Selamlar herkese; Bugün ne yazayım diye uzun süre düşündüm. Sizlere GAZİBORA KHAN’ı mı, yoksa GÜMBÜRGÜMBÜR’ü mü anlatayım? Nesini anlatacağım bunların? Hepiniz zaten bunları biliyorsunuz. Benim ne haddime… Yoldan çevirdiğiniz bir simitçi de eminim bunları söyleyecektir ki, vakti zamanında yaşanmış bir hikaye bu…. Ganyan kahvesinde sıkıntıda öldüğümüz bir gün, yoldan geçen gevrekçi çocuğu çevirip sormuştuk, Bugün kim tek olur diye. Çocuk hiç tereddütsüz “Yavuzhan tek olur abi” demişti. Biz şok tabii… Bu yüzden ben bugün ters bir kurgu ile şansımı denemek istiyorum. İkramiye verecek küçük bir şablon yaptım.
Ayrıca keyfim çok yerinde. Kardeşimi evlendiriyorum. Cuma; kına gecesi, cumartesi; düğün, pazar; Timothy hangover… Pazartesiye kadar hepinize bol şanslar.

1.ayak: İlk ayakta koşmuş taylardan (7) GÜMÜŞ KAFES ve (5) DELİ KIZIM biraz ışıklıydı. Koşmamış atlardan (8) TIMETOSAYGOODBYE’ı çalıştırmasına rağmen G.Kocakaya tercihini (2) PENDRAGON yana kullanmış. Aynı şekilde A.Sözen (6) DONG FENG’i çalıştırmasına rağmen (1) BABA ENSAR’a binmiş. Ben onlardan daha iyi mi bileceğim. Bu 4 tayı yazıp bırakacağım.

2.ayak: İlk atım bu pist ve mesafenin iyi atlarından (1) DRY CLEANER. Bir yarış gördü. Uzun çime bayılır. Favorimdir. Daha sonra idman pistinin en iyi atı (5) MEMEDİM. Mesafe biraz ters olmasına rağmen iyi koşabilir. Son koşusunda ciddi rakiplerinden etkilenen takibimdeki at (8) STALION FALCON ve son olarak yarışın doğal favorisi, bütün yarışlarını kaba kumda koşmuş, sentetik piste dahi adım atmamışken, birden bire ‘ne yapar, bir bakalım’ denilerek çime çıkarılan Karataş’lı (2) SAKE BOMB.

3.ayak: Yarışın tartışmasız favorisi elbette (2) GAZİBORA KHAN. Ancak kurgum izin verdiği için yanına bir önceki yarışta kendisini geçip 4. olan (6) REBEL YELL, aynı yarışın 6.sı Selim Kaya’lı (8) ZAFER ATEŞİ ve son olarak izmir’deki ilk çim yarışında çok beğendiğim (7) TATARINOĞLU yazacağım.

4. ayak: (2) GÜMBÜRGÜMBÜR yarışın en şanslı ismi. Ancak yaşı ilerliyor. Formunda dalgalanmalar başlayabilir. (1) EGEBEYİ ve (3) MERİH yarışın diğer şanslı isimleri.

5.ayak: Bu ayak için iki at yeterli olur. (1) RYAN AREL ve (8) PAN REKA. Ancak at yazacak, başkaca yerlerde teki olan arkadaşlar için (2) BÜYÜK AĞA ve 5 yaşından sonra yarış koşmaya karar veren (4) KİNG OF LEVENT önerebilirim.

6.ayak: Son ayakta, Nadas koşusunda dikkatimi çeken, yarışın en düşük handikaplı 2. atı olmasına rağmen bir çok dişli rakibini geride bırakan, uzayan çimde çok iş yapacağına inandığım (4) ÇINARLI bankomdur.

TAHMİNLERİM:
1.ayak: 7-5-2-1 // 8-6 // H
2.ayak: 1-5-8-2
3.ayak: 2-6-8-7
4.ayak: 2-1-3
5.ayak: 1-8 // 2-4
6.ayak: 4 ÇINARLI BANKOM——— Şablon 23,04 TL. –
Herkese bol şanslar.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: timothy

Avatar
At yarışını, üniversite öğrenciliğimden beri yaklaşık 25 yıldır takip ediyorum. 44 Yaşında evli ve 2 çocuk babasıyım. İzmirliyim.
9 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

2-7-8 //
2-5-7 //
2 //
1-2 //
H //
1-2-3-4-5-10

Şimdilik bu. Bol şanslar

ETC

Bol şans dilerim Admin ve Timothy dostlarım…
Tercihlediğiniz atların uğur getirmesi dileğiyle

admin

2-7-8-10 //
2-5-7 //
2 //
H //
1-2-3-5-6-7-8 //
2-10 //

Son hali bu oldu

ETC

SON DAKİKA – DÜZENLEMELER:

Dostlarım, gece boyu kuponun üzerinde yeniden çalıştım ve önemli değişiklikler, eklemeler ve çıkarmalar yaptım.

1.Ayakta, tecrübesi inkar edilemeyecek durumda olan GÜMÜŞ KAFES’i kuponlarda tek olarak belirtmek istiyorum. Dolayısıyla ilk defa start alacak olan TIMETOSAYGOODBYE’ı hazırlıklarını ve galoplarını yeterli görmediğim için tercihlerimden çıkardım.

2.Ayakta, ALLSHANTI ve VICTORY SUN’u, tercihlediğim diğr atlarla aynı grupta performans farkını gözönünde bulundurarak, son startlarında elde ettikleri dereceleri de dikkate alarak çıkardım.

3.Ayakta önemli bir ekleme yaptım dostlarım. Handikap puanı grubun en yüksek puanı olan ve daha önce REBEL YELL’i ortalama mesafede 15 Nisan tarihinde epeyce zorladığını düşündüğüm GAZIBORA KHAN’ın da şu anki durumda uzun mesafede REBEL YELL kadar şansı olduğunu düşünüyorum. Dolayısıyla GAZIBORA KHAN’a kuponumda yer vermeye karar verdim.

4.Ayakta herhangi bir değişiklik yapmadım. Koşulları ne olursa olsun yine ŞAHİNTER diyeceğim…

5.Ayakta ortalama mesafelerde yeterli görünen GOYGOCHEA’nın Selim İPEK ile uzun mesafede başarılı bir iş çıkaramayacağına kanaat getirdim. Dolayısıyla bu atı kuponumdan çıkardım.

6.Ayakta 15 Numaralı PAN IDOL’u da grubunun uygunluğu nedeniyle yeterli durumda görmediğim çıkardım. Yerine ise son startlarında tabela içerisinde yeterli dereceleri bulunan ve etkili jokeyiyle iddialı durumda görünen AL JAWHARA’yı ekledim.

Üzerinde değişiklik yapılmadan öncekikuponum aşağıdaki gibidir. Dileyen önceki tercihlerime göre de hareket edebilir.

1.AYAK: 7 – 8
2.AYAK: 1 – 2 – 3 – 9 – 10
3.AYAK: 6
4.AYAK: 4
5.AYAK: 1 – 3 – 5 – 8
6.AYAK: 1 – 5 – 6 – 9 – 15

TUTAR: 12 TL

Bu da yapılan SOK DAKİKA değişiklikleriyle üzerinde düzenleme yaptıığım, eklemeler ve çıkarmalar yaptığım son kuponumdur.

1.AYAK: 7 (8 Numaralı TIMETOSAYGOODBYE’ı çıkardım)
2.AYAK: 1 – 2 – 3 (9 Numaralı ALLSHANTI ve 10 Numaralı VICTORY SUN’ı çıkardım)
3.AYAK: 2 – 6 (2 Numaralı GAZIBORA KHAN’ı ekledim)
4.AYAK: 4 (Değişiklik yapmadım)
5.AYAK: 1 – 5 – 8 (3 Numaralı GOYGOCHEA’yı çıkardım)
6.AYAK: 1 – 2 – 5 – 6 – 9 (15 Numaralı PAN IDOL’u çıkarıp, yerine 2 Numaralı AL JAWHARA’yı tercihledim)

TUTAR: 5.40 TL

Bol şanslar dilerim dostlarım.

Ümit

Selamlar ETC.güzel yorumlar ve çalışman için teşekkürler.biraz ilavelerle inşallah bugün de kupon tutacaktır.bol şanslar.

ETC

Teşekkür ederim Ümit dostum..
Bilhassa yorumların için…

NOT: 4.AYAK’ta ik başta önerdiğim ŞAHİNTER’in yerine S.KAYA faktörüyle GÜMBÜRGÜMBÜR’ü ekledim. Bilgin olsun. Özellikle bu koşu günün en can alıcı koşusu olduğu için bu atı tercihlemek durumunda kaldım fakat şüphede kalanlara ikisini de yazmalarını öneririm.

ETC

DOSTLARIM.
SON DAKİKA…

Son dakika değişikliği ile 4.ayakta 4 numaralı Şahinter’in yerine 2 numaralı GÜMBÜRGÜMBÜR’ü yazdım.
Son anda aldığım bir kararla bu değişikliği yaptım, ŞAHİNTER, bu koşuda GÜMBÜRGÜMBÜR’ün yanında değerlendirilebilir fakat ŞAHİNTER’in bu mesafede GÜMBÜRGÜMBÜR’ün performansına yetişebielceği olasılığı şüpheli..

Ümit

7,8/1,2,5,8/2;6;7;8/2/1,2,5,8/1,2,5,7,8,12,15 HTC dostum.bu günkü oynadığım kupon buydu.yol gösterici yorumlarının devamını dilerim.teşekkürler.

ETC

Ümit dostum tebrik ederim.
Eğer yanlış okumadıysam bu durumda güzel bir haber vermiş oluyorsun…
Çok mutlu oldum,
Yol gösterici olduysam bu kabilde, hem senin adına, hem de tüm yarışsever – yazar dostlarımız adına çok mutluyum

9
0
Tahmin paylaş.x
()
x