bursa altili tahminleri barisci

6 MART 2017 PAZARTESİ BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (BARIŞÇI)

1.Ayak: Maiden koşular her zaman zor olur ancak bu ayağı iki safkanla riske edeceğim. İstanbul’da istediği yarışları yapamayan LEYLAŞKA(9) kaba kumda çok daha iyi koşacaktır. Rakibi ise son çalışmasını beğendiğim YARİSSA(6) olur.

2.Ayak: Üst üste kazandığı koşulardan sonra son koşusunda buradakilere oranla çok daha sert rakiplerin arasında altıncı kalan OVA KARTALI(1) favorim. Uzun aradan sonra iki yarış gören DAYI MEVLÜT(5) kazanacak kıvama geldi çıktığı gibi bitirebilir. Normalden yüksek bir tempo olursa CURVE(3) ve ALTINBEŞİK(2) devreye girer.

3.Ayak: 6-7 boy geç çıkmasına alıştığımız KARAPANTER(2) son koşusunda benden oldukça olumlu puan aldı. O koşusunu referans alırsak burada kolay kazanması gerekir ancak start problemi olan atlardan her zaman çekinirim. Startta oturma ihtimalini de değerlendirmek gerekir. Rakip olarak kalitesine inandığım ÇAMLIBEL(4) ile önde boş kalırsa ATOM ADAM(1)‘ı öneririm.

4.Ayak: Son koşusunda beni hayal kırıklığına uğratan SİVEREK DİYARI(1)‘nı yıkmak için uğraştım ancak Bursa’daki çalışmalarına baktığımda pek ihtimal vermedim açıkçası, bankom.

5.Ayak: İlk maiden koşuda iki safkanla risk aldım ancak burada sürpriz arayacağım, hepsi.

6.Ayak: İlk bakışta 18 safkanın olduğu zor bir koşu gibi görünse de 61 kiloyla Koralay gibi kaliteli bir isme kafa tutan İRFAN(6) 53 kiloyla kolay kazanacaktır, bankom.

Altılı Ganyan Şablonum

1.ayak:9,6

2.ayak:1,5,3,2

3.ayak:2,4,1

4.ayak:1 tek

5.ayak:Hepsi

6.ayak:6 tek

Yedili Ganyan Şablonum

1.ayak:1,2,3,6

2.ayak:9,6

3.ayak:1,3,5,2

4.ayak:2,4

5.ayak:1 tek

6.ayak:5,3,6,10,4

7.ayak:6 tek

Herkese bol şans…

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Barışçı

Barışçı
1981 doğumluyum yaklaşık 17 senedir at yarışlarını takip ederim ve bahis yaparım. İzmir'de ikamet etmekteyim. herkese bol kazançlar diliyorum...
Bombaci
Üye
Bombaci

Vay be kafadan çok ayrı gayrı düşmüşüz bol şans:)

admin
Yönetici
admin

Bol şanslar Arkadaşlar

COMMANDANTE
Üye
COMMANDANTE

yapma kardeşim kıyma kendine 5.ayak yakut kardeşimiz üzerinde dursa kazanır :)

Adrian
Üye
Adrian

Tabelada BAŞ AĞA(3) KOŞMAYABİLİR MİŞ !