Ana Sayfa / Tahminler / 6 MART 2017 PAZARTESİ BURSA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (BOMBACI)
bursa altili tahminleri bombaci

6 MART 2017 PAZARTESİ BURSA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese Bursa altılı tahminlerim şu şekildedir.

1.AYAK: Son yarışı gösterdi ki fit durumda. Kısalan mesafe ile daha da şanslı olduğuna inanıyorum ki 1800 metre mesafede (6) YARİSSA nın temposunu beğenmeyip erken yürüme cesaretini gösteren pilotu sonlarda safkandan istediği performansı alamayınca yarıştan ikincilikle ayrıldı. Ancak orada ki gayreti ile arka grubu yine de ayırmasını bildi. 4 yaşına gelmiş ve halen yarış kazanamamış bir safkana güvenmek ne kadar akılcı olur bilmiyorum. Ancak halen safkanın üzerine titrendiği ve emek harcandığı çok belli. Üstelik birçok rakibinin idman pistine bile çıkma zahmeti göstermediği bir yerde ekilen biçilecek ise (7) numaralı YILDIRIM ATEŞİ BANKOM DUR.

2.AYAK: Son yarışında nispeten sert rakipleri ve ağır kilosu ile söz sahibi olamasa da ben burada farklı koşacağını düşünüyorum. (1) OVA KARTALI ilk safkanım. Çok zor kazanıyor Gündüzeli de çok emek harcadı bu safkana bu yarışta favorimin yine en sert rakibidir. (3) CURVE ikinci şans verdiğim isimdir. Vermiş olduğu aradan sonra güzel bir birincilik alan safkanın kolay teslim olmayacağını düşünüyorum (2) ALTINBEŞİK üçüncü şans verdiğim isimdir. Çok hafif kıpırdama yapsın çok güzel suprize imza atar (5) DAYI MEVLÜT son şans verdiğim isimdir.

3.AYAK: Bir başka start özürlü favorimizde burada koşuyor. Son iki yarışında da 6 ve 7 boy kaldı. Mesafeler ise 1800-1900 metreydi şimdi mesafe 2000 pilot yine üçüncü defa Tokaçoğlu çok sert gruplarda bu farkı eritip kazanan safkan için üstelik artık safkanı iyi tanıyan aynı pilotla yanına at yazmak ayıp kaçacak gibi dursa da supriz de başka türlü bulunmuyor. (2) KARAPANTER alternatif BANKOM olup ilk safkanımdır. Rakip olarak farklı isimlere şans vereceğim. İlki boş kilosu itibari ile bir ihtimal sonlarda direnebilecegini düşündüğüm (10) MY CEM diğeri  son yarışında H15 mücadele ile uzun mesafe tecrübesi edinen (9) KAFKAS İMPARATORU ve son olarak maiden dan yeni çıkmış ta olsa favorinin kötü koşması durumunda son düzlüğe kolay sıyrılıp lider dönebilir ise (4) ÇAMLIBEL.

4.AYAK: Son yarışında kaybedince Tjk TV de alıcılarınızın ayarı ile oynamayanız şeklinde alt yazı bekledim. Tabi ki her at geçilebilir ancak son yarışı benim için baya bir supriz oldu. Burada teslim olmasını beklemiyorum ancak teslim alırsa da (2) BABA FERHAT alır. Benim ise (1) SİVEREK DİYARI BANKOM olacaktır.

5.AYAK: Kalabalık tutmakta fayda olduğunu düşündüğüm mücadelede bu yarışta koşan iki dişi safkandan biri olan (10) MAĞRUR ilk safkanım olup devamı şablonumda olacaktır.

6.AYAK: Burada ki gruptan farklı bir kumaşa sahip olduğunu düşündüğüm (6) İRFAN, son yarışına inanmadığım ve burada daha etkili olacağına inandığım  (5) ORMANCI DAYI ve mesfeye yatkınlığı ile (9) PORSUK BEYİ ve eküri destegi ile (1) CANBERAT arasında ki mücadele yarışın birincisini belirleyecektir.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 7 TEK

2.AYAK: 1-3-2-5

3.AYAK: 2 /// 10-9-4

4.AYAK: 1 TEK

5.AYAK: 10-5-4-3-6-8

6.AYAK: 6-5-9-1

YEDİLİ GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: HEPSİ

2.AYAK: 7 TEK

3.AYAK: 1-3

4.AYAK: 2 TEK

5.AYAK: 1 TEK

6.AYAK: 10-5-4-3-6-8

7.AYAK: 6-5-9-1

Hakkında Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.

29 yorum

 1. epolat

  3. ayak 10 my cem mi? yoksa 1 atom adam mı ? karışıklık olmuş galiba

 2. epolat

  rica ederim. yoksa 1 mi gelecek :D

 3. epolat

  tek olmasa da kupana yazalım en iyisi :D

 4. Kubi

  Bol sans bombaci biraz kilic cekmek gibi olacak ama yalnizca islak pistte ikincilik yapabilmis bir safkan tabiki kazanabilir ama yarissa daha once defalarca gecmis bu ati. İkinci olarak ikinci ayakta massai maradan mesafenin uygunlugu ile iyi bir yaris bekliyorum. Tekrar bol sans

  • Bombaci

   Yok cnm estağfurullah. Ama dediğim gibi neyi baz aldığımız önemli. 17 Şubat ta 1 galop mart ayında 1 galop yapmış. YARİSSA NIN daha çok maiden koşturucağını düşünüyorum. Ben safkana guveniyorum yeter ki startla birlikte iyi yer tutsun kendi kendine kazanacaktır.

 5. Merhaba arkadaslar ben bugun 7li ganyan yapmayi dusunuyorum 1. Kosuda yedilinin 1.ayaginda bu tarsanas icin ne dusunuyorsunuz? Nadia dancer ve baranin gulu buranin bitnis ikilisi gibi bu tarsanas bu mesafede birsey yaparmi sizce

 6. COMMANDANTE

  bugün YAKUT gibi parıldar saha :)

 7. Bombaci

  Birşey anladıysam Arap olayım…:);)

 8. Azor Ahai

  ertanta bişi yazsa takım tam olucakmış :))

 9. epolat

  Böyle bişey yaptım. SİVEREK DİYARI da gelmesin :D Herkese bol şans.

 10. crone

  bol şanslar bombacı…

 11. crone

  1.6.5.7
  4.1.3.5.6
  6.10.2
  1//
  3.10.5
  10.9.6

  benim altılımda böyle….

 12. Tabiki selly kumdada yaris kazanacaktir fakat cim yarislari baslasin orta ve uzun mesafelerde adini daha cok duyacagiz … bugunde goruldugu gibi kosamadi

 13. Bursa ilk 3 ayak formül oldu; 2-1-3 …..Karapanter yarışı verdi resmen ya ayıptır! Ne kadar kolay tempoda geliyordu at Allah sizi kahretsin midemiz bulandı artık yeter!

  • Tokaçoğlu dışarıdan içeriye alıp garaja çekti , Osmandede maiden dan zor çıkan at , şike yok ama at yarışlarında!!!

 14. RamazanYILMAZ

  Osman Dedenin geçilemeyeceğine emindim

 15. Son ayak da 1-7-6 oldu gene formul…siz daha saf saf kupon doldurun, soyluyoruz kimse takmiyor son ayakta Irfan a bastim ganyani ne varsa

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir