Ana Sayfa / Tahminler / 6 MART 2017 PAZARTESİ BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (SİLİVRİLİ)

6 MART 2017 PAZARTESİ BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (SİLİVRİLİ)

Herkese selamlar, mutlu, huzurlu, ve bir o kadarda kazançlı bir hafta olmasını dileyerek, Bursa tahmini ile haftanın  startı verelim . Cazip gibi görünen Bursa programı için oldukça uygun bütçeli bir şablon çıkarmayı umuyorum. Şimdiden Hepimize Rast gelsin.

1.AYAK: Favori yok evet bence bu yarışın favorisi yok hepimizin artık maidenden çıkamayan isimler olarak tanıdığı isimler ile birlikteyiz:) Biraz kalabalık tutmamızı gerektiren bir yarış bence ben ilk olarak çokta tutulmayan bir isim olacak olan 5 RECEPCAN yazmak istiyorum sebebi ise tabiki mesafede yapmış olduğu derece diğer rakiplerine oranla kayda değer olduğu için. Hemen ardından ise son ikinciliği ile 7 YILDIRIM ATEŞİ Sonra yine hala nasıl maidende olduğunu anlayamadığım 6 YARİSSA ve diğer şanslı gördüğüm isimler ise 9 LEYLAŞKA 2 ARSLANBAŞ Ve ilk defa start alacak olan ne olacağı belli olmaz 8 DİVA KIZI Sıralamam: 5,7,6,9,2,8 Kapatsak daha iyiydi :))

2.AYAK: 3 CURVE Bu isim agf de muhtemelen ikinci veya üçüncü çıkabilir fakat ben bugün çok güzel koşmasını ve kazanmasını bekliyorum. Son iki yarıştır ikincilik ile yetinen bu isim bence bugün şanssızlıklarına bir son verecektir. Ve tabiki yarışın favori ismi olan son yarışını ölçü almadığım 1 OVA KARTALI İzmir sonrası Bursa ya yine birincilik ile gelen 2 ALTIN BEŞİK Küçük şablonlara yeterli geniş oyunlar için ise önereceğim isim 5 DAYI MEVLÜT Sıralamam:  3,1,2,5

3.AYAK: 2 KARAPANTER Bu gruptaki isimlerden daha iyi isimler ile koştuğu yarışlarda gayet formda görünüm sergileyen bu isim bugün günün sağlam bankolarından olacaktır. Daha önce 2000 mt yi hiç koşmamış isimler burada ve formda ismi tek atmak bana çok mantıklı geldi açıkçası çünkü ölçü alınacak bir durum yok ya çok isim yazıp sürpriz olsun diye bekleriz yada 2 KARAPANTER BANKO İlk banko deriz.

4.AYAK: 1 SİVEREK DİYARI Çok çok uygun rakipleri arasında güle oynaya yarışı kazanır hatta beyaz bayrak ayna yapar 1 SİVEREK DİYARI İkinci bankom.

5.AYAK: 5 CANBULAN 6 ÇETİN BABA Eşit şans verdiğim bu iki isim dışında zorlu maiden da şanslı olacağını düşündüğüm diğer isimler için. Sıralamam: 5,6,10,9,4,3

6.AYAK: 6 İRFAN Son yarışlarında iyi isimler yanında harika işler yapan bu isim bugün kazanmaya çok yakın misli oynarım diyenler risk alıp bu ismi tek atabilir biz zaten iki tek attığımız için burada biraz da sürpriz aramamız gerekiyor. Ekürisi ile şanslı gördüğüm 1 CANBERAT Bu grupta son koşusunu kazanan tek isim  10 BAŞYAZAR Tokaçoğlu ile mutlaka değerlendirilmesi gereken 9 PORSUK BEYİ Son iki isim yazarak kapanışı yapalım. 2 DÖKERBEY ve 7 YILDIZABAKAN Sıralamam: 6,1,10,9,2,7

ALTILIM

1.Ayak: 5,7,6,9,2,8

2.Ayak: 3,1,2,5

3.Ayak: 2 Tek

4.Ayak: 1 Tek

5.Ayak: 5,6,10,9,4,3

6.Ayak: 6,1,10,9,2,7

Tutar: 51 tl

Bol şanslar.

Hakkında silivrili

silivrili
Merhaba 1980 doğumluyum, İstanbul'da yaşıyorum özel bir şirkette müşteri temsilcisi olarak çalışıyorum. At yarışlarını hobi amaçlı oynuyorum. Bu çatı altında bu oyunun keyfe dönüştüğünü düşünüyorum.

29 yorum

 1. Bol şanslar Silivrili

 2. Bolşanslar silivrili teşekkür ler

 3. Savasci

  Bol şanslar Silivrili… 2 KARAPANTER yanına 10 My Cemide yaz istersen…3.Curve tek atılabilir tek rakibi var 2 ALTIN BEŞİK baka at yazma bence…onun dışında şablonun güzel siverek diyarı zaten banko sıkıntı yok.

  • silivrili

   Teşekkürler Savaşçı, bol şanslar.
   Yarın erkenden kupon bekliyorum senden.
   Ayrıca yazdıklarına da katılıyorum :) neden olmasın…

  • Savasci dan at aldik. Kuponu da paylas aynisini oynayalim :)

 4. Azor Ahai

  1.Ayak 9 numara LEYLAŞKA tek atın ben kefilim

 5. RamazanYILMAZ

  bol şanslar beyler

  • Bol şanslar Ramazan

  • RamazanYILMAZ

   nasılsın admin nasil gidiyor görüşmeyeli hiç paylaşımda bulunmuyorsun artık o engin bilgilerinden mahrum bırakıyorsun takipçilerini :)

  • Yok est. engin bilgi değilde :) takipte at kalmadı. Yarış izleyemiyorum oyun yetişmiyor. Geçen başlayayım dedim yine yarım kaldı. Arkadaşlardan destek almaya çalışıyoruz. Yorumlarınızı kesik etmeyin yani :)

  • RamazanYILMAZ

   olsun yinede arada çıkart kupon:)

  • Ramazan 13 liralık kupon çıktı o da yetişmedi :)

   2-4-6-7 //
   1-3-5 //
   2 //
   1-2 //
   5 //
   1 den 10 sıralı :)

  • RamazanYILMAZ

   güzel kuponmuş yetişseydi keşke

  • Çok para vermez zaten ama böyle takip etmekte eğlenceli oluyor :)

 6. silivrili

  Azor kardeşim gene atla mı konuştun:)
  Ganyan basalım kardeşim.

 7. Savasci

  Bol şans silivrili kuponum budur…kendi tuttuğunuz atları ekleyin 6. ayakta sıkıntı olabilir..

 8. Savasci

  Bol şans silivrili kuponum budur…kendi tuttuğunuz atları ekleyin 6. ayakta sıkıntı olabilir.

 9. silivrili

  Arkadaşlar akşam eklemeyi unutmuşum.
  5. Ayak 3 Başağa kupona eklenmiştir.

 10. Öncelikle tebrik ederim. Günün teklerini sırf farklı olmak için atmayıp macera aramadığınız için. Her iki tekimize ilavete son ayakta 5 numaralı ORMANCI DAYI’nın yarı kazanacağını düşünüyorum. Herkese bol şans.

  • silivrili

   Bol şanslar valla düşündüm yazmayı açıkçası ama elim gitmedi ona bir türlü ben irfanı daha şanslı görüyorum.

 11. Mine hanım bursa için teklerinizi öğrenebilirmiyiz

 12. RamazanYILMAZ

  Buda benim kupon hadi rastgele :)
  9//
  1.3.5.6.7//
  3.10//
  1.2.5//
  1.2.5.6//
  4.5.6.7.8.9

 13. K.Tokaçoğlu’nu ve KARAPANTER ilgililerini protesto ediyorum. Gelen atı getirmemek altılı iştirakçısına büyük bir saygısızlıktır…

  • RamazanYILMAZ

   Osman Dede bence hakkıyla geldi tam tersi olsaydı şaşırmak gerekirdi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir