6 MART 2017 PAZARTESİ BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (SİLİVRİLİ)

Herkese selamlar, mutlu, huzurlu, ve bir o kadarda kazançlı bir hafta olmasını dileyerek, Bursa tahmini ile haftanın  startı verelim . Cazip gibi görünen Bursa programı için oldukça uygun bütçeli bir şablon çıkarmayı umuyorum. Şimdiden Hepimize Rast gelsin.

1.AYAK: Favori yok evet bence bu yarışın favorisi yok hepimizin artık maidenden çıkamayan isimler olarak tanıdığı isimler ile birlikteyiz:) Biraz kalabalık tutmamızı gerektiren bir yarış bence ben ilk olarak çokta tutulmayan bir isim olacak olan 5 RECEPCAN yazmak istiyorum sebebi ise tabiki mesafede yapmış olduğu derece diğer rakiplerine oranla kayda değer olduğu için. Hemen ardından ise son ikinciliği ile 7 YILDIRIM ATEŞİ Sonra yine hala nasıl maidende olduğunu anlayamadığım 6 YARİSSA ve diğer şanslı gördüğüm isimler ise 9 LEYLAŞKA 2 ARSLANBAŞ Ve ilk defa start alacak olan ne olacağı belli olmaz 8 DİVA KIZI Sıralamam: 5,7,6,9,2,8 Kapatsak daha iyiydi :))

2.AYAK: 3 CURVE Bu isim agf de muhtemelen ikinci veya üçüncü çıkabilir fakat ben bugün çok güzel koşmasını ve kazanmasını bekliyorum. Son iki yarıştır ikincilik ile yetinen bu isim bence bugün şanssızlıklarına bir son verecektir. Ve tabiki yarışın favori ismi olan son yarışını ölçü almadığım 1 OVA KARTALI İzmir sonrası Bursa ya yine birincilik ile gelen 2 ALTIN BEŞİK Küçük şablonlara yeterli geniş oyunlar için ise önereceğim isim 5 DAYI MEVLÜT Sıralamam:  3,1,2,5

3.AYAK: 2 KARAPANTER Bu gruptaki isimlerden daha iyi isimler ile koştuğu yarışlarda gayet formda görünüm sergileyen bu isim bugün günün sağlam bankolarından olacaktır. Daha önce 2000 mt yi hiç koşmamış isimler burada ve formda ismi tek atmak bana çok mantıklı geldi açıkçası çünkü ölçü alınacak bir durum yok ya çok isim yazıp sürpriz olsun diye bekleriz yada 2 KARAPANTER BANKO İlk banko deriz.

4.AYAK: 1 SİVEREK DİYARI Çok çok uygun rakipleri arasında güle oynaya yarışı kazanır hatta beyaz bayrak ayna yapar 1 SİVEREK DİYARI İkinci bankom.

5.AYAK: 5 CANBULAN 6 ÇETİN BABA Eşit şans verdiğim bu iki isim dışında zorlu maiden da şanslı olacağını düşündüğüm diğer isimler için. Sıralamam: 5,6,10,9,4,3

6.AYAK: 6 İRFAN Son yarışlarında iyi isimler yanında harika işler yapan bu isim bugün kazanmaya çok yakın misli oynarım diyenler risk alıp bu ismi tek atabilir biz zaten iki tek attığımız için burada biraz da sürpriz aramamız gerekiyor. Ekürisi ile şanslı gördüğüm 1 CANBERAT Bu grupta son koşusunu kazanan tek isim  10 BAŞYAZAR Tokaçoğlu ile mutlaka değerlendirilmesi gereken 9 PORSUK BEYİ Son iki isim yazarak kapanışı yapalım. 2 DÖKERBEY ve 7 YILDIZABAKAN Sıralamam: 6,1,10,9,2,7

ALTILIM

1.Ayak: 5,7,6,9,2,8

2.Ayak: 3,1,2,5

3.Ayak: 2 Tek

4.Ayak: 1 Tek

5.Ayak: 5,6,10,9,4,3

6.Ayak: 6,1,10,9,2,7

Tutar: 51 tl

Bol şanslar.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: silivrili

silivrili
Merhaba 1980 doğumluyum, İstanbul'da yaşıyorum özel bir şirkette müşteri temsilcisi olarak çalışıyorum. At yarışlarını hobi amaçlı oynuyorum. Bu çatı altında bu oyunun keyfe dönüştüğünü düşünüyorum.
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar Silivrili

bodrumlu
Ziyaretçi
bodrumlu

Bolşanslar silivrili teşekkür ler

Savasci
Üye
Savasci

Bol şanslar Silivrili… 2 KARAPANTER yanına 10 My Cemide yaz istersen…3.Curve tek atılabilir tek rakibi var 2 ALTIN BEŞİK baka at yazma bence…onun dışında şablonun güzel siverek diyarı zaten banko sıkıntı yok.

admin
Yönetici
admin

Savasci dan at aldik. Kuponu da paylas aynisini oynayalim :)

Azor Ahai
Üye
Azor Ahai

1.Ayak 9 numara LEYLAŞKA tek atın ben kefilim

RamazanYILMAZ
Üye
RamazanYILMAZ

bol şanslar beyler

admin
Yönetici
admin

Bol şanslar Ramazan

RamazanYILMAZ
Üye
RamazanYILMAZ

nasılsın admin nasil gidiyor görüşmeyeli hiç paylaşımda bulunmuyorsun artık o engin bilgilerinden mahrum bırakıyorsun takipçilerini :)

admin
Yönetici
admin

Yok est. engin bilgi değilde :) takipte at kalmadı. Yarış izleyemiyorum oyun yetişmiyor. Geçen başlayayım dedim yine yarım kaldı. Arkadaşlardan destek almaya çalışıyoruz. Yorumlarınızı kesik etmeyin yani :)

RamazanYILMAZ
Üye
RamazanYILMAZ

olsun yinede arada çıkart kupon:)

admin
Yönetici
admin

Ramazan 13 liralık kupon çıktı o da yetişmedi :)

2-4-6-7 //
1-3-5 //
2 //
1-2 //
5 //
1 den 10 sıralı :)

RamazanYILMAZ
Üye
RamazanYILMAZ

güzel kuponmuş yetişseydi keşke

admin
Yönetici
admin

Çok para vermez zaten ama böyle takip etmekte eğlenceli oluyor :)

Savasci
Üye
Savasci

Bol şans silivrili kuponum budur…kendi tuttuğunuz atları ekleyin 6. ayakta sıkıntı olabilir..

Savasci
Üye
Savasci

Bol şans silivrili kuponum budur…kendi tuttuğunuz atları ekleyin 6. ayakta sıkıntı olabilir.

Faydo
Ziyaretçi
Faydo

Öncelikle tebrik ederim. Günün teklerini sırf farklı olmak için atmayıp macera aramadığınız için. Her iki tekimize ilavete son ayakta 5 numaralı ORMANCI DAYI’nın yarı kazanacağını düşünüyorum. Herkese bol şans.

Kuafor
Ziyaretçi
Kuafor

Mine hanım bursa için teklerinizi öğrenebilirmiyiz

RamazanYILMAZ
Üye
RamazanYILMAZ

Buda benim kupon hadi rastgele :)
9//
1.3.5.6.7//
3.10//
1.2.5//
1.2.5.6//
4.5.6.7.8.9

Faydo
Ziyaretçi
Faydo

K.Tokaçoğlu’nu ve KARAPANTER ilgililerini protesto ediyorum. Gelen atı getirmemek altılı iştirakçısına büyük bir saygısızlıktır…

RamazanYILMAZ
Üye
RamazanYILMAZ

Osman Dede bence hakkıyla geldi tam tersi olsaydı şaşırmak gerekirdi