istanbul altili tahminleri bombaci

6 EKİM 2017 CUMA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese İstanbul altılı tahminlerim şu şekildedir.

1.koşu: Birbirinden güzel yarışların olduğu İstanbul gününde ilk koşunun (11) DOMATES GÜZELİ ve (5) MAVİ ATEŞ arasında geçmesi beklensede son iki yarışında üç boyla ikinci gelen (2) DOĞUŞAN’ın ben bu yarışta etkili koşmasını bekliyorum. Favorilerin arkasında plase konumda olacak olan safkan benim ilk atım olup bugüne kadar hep ikinci planda kalsa da bu yarışta ben daha ölmedim diyeceğini düşündüğüm (7) TUĞALP ikinci sırada şans vereceğim isimdir.

2.koşu: Gücü nispetinde güzel yarışlar çıkardığını düşündüğüm safkanın son yarışında sıfır çektiğine pek aldırış etmiyorum. Bu safkanın söz sahibi olabilmesi için liderliği alıp önde kendi temposunu kabul ettirmesi gerekmiyor. Ancak kendi klasik temposunu koyması yani sanki sağında ve solunda hiç at yokmuş gibi kendi temposunda koşması şart. Son koşusunda iç kulvar avantajına rağmen startla birlikte pilotu deparlanmak için ayarı veremeyince yer tutamayan safkan sıfır çekti. Bu yarışta ise son zamanların formda ismi ile bu yamak yarışında söz sahibi olmasını bekliyorum. Geri planda son derece kalite safkanların olduğu ve heran bir bomba ihtimali olan bu yarışta bahsetmiş olduğum (5) AK DIMOND ve (3) HEIWA IWA arasında ki mücadelenin yarışın birincisini belirleyeceğine inanıyorum.

3.koşu: Eğer bu yarışta (1) ESER olmasaydı ben bu yarışın değil komiserler kurulunda karakolda biteceğini düşünüyorum. Yarışın liderliğini üstlenip yükünü çekeceğini düşündüğüm safkan ağır kilosuna rağmen çok boş kalırsa ilk altılının bombasını patlatır. Bu senaryo haricinde çok uçuk bir başka senaryo ise idman görüntüsünü sahaya yansıtamayan (5) RODOSTO’nun Özcan Yıldırım ile delilik yapıp beyaz bayrak ayna yarışına gitme ihtimali. Zaman zaman bunu bariyer dibinden yapmayı çok seven pilotu ile birlikte yıl boyunca süren şanssızlığını safkan kırarsa bunada şaşırmam. Son yarışında KADHAN’a hakim olunca bu yarışta Karataş ile Agf de yüzde bir milyona koşacak olan (2) PARPALİ sitili pilotu ile koşacak olsa da Arap’tır ne yapsa yeridir misali ben güvenmiyorum. Bütün bu safkanların hiçbiri ise bir (6) SABRİNİN ATI etmez. Bariz derecede sınıf ve kalite farkı olan safkan ben kendisini bildim bileli sorunlu. Bu tarz problemli kaliteler hakkında gelir gelmez yorum yapabilmek için safkan hakkında içeriden bire bir bilgi sahibi olmak şart. Bu safkanda eğer problem yok ise inanın bana son düzlükte alay ederek hepsini ipe dizer gibi birer birer geçer. Şimdi bir ton yorum yaptım çıkar (2) PARPALİ gelirse kendimi balkondan atarım :) Tekrar toparlayacak olursam startla birlikte liderliği alıp son düzlüğe lider dönecek olan (1) ESER arkasında ikinciliğe yaslanacak olan (5) RODOSTO’nun son düzlük dönülmeden bu safkana hakim olup geriden gelecek olan rakiplerine de direnmesini bekliyorum. Şanssızlığını kırıp birinciliğe ulaşmasını bekledğim safkan çok risklide olsa benim BANKOM dur. Risk almak istemeyen yarış severlerin bu dört safkanı ayırmamasını tavsiye ederim.

4.koşu: Yine arası olan, ufak tefek sorunları olan kaliteler ile son derece formda olan safkanlar arasında geçecek olan mücadelede ben ilk şansı (2) GÖZYAŞI GECESİ’ne veriyorum. Son yarışında ağır çimde GÜRSU arkasında yer alan (5) ALTINCI HİS bu yarışta kendisinden beklenen performansı gösterebilir ikinci safkanımdır. Vermiş olduğu ara sonrasında yarışlarda istenilen performansı gösteremese de birçok eski oyuncunun bildiği gibi bir (1) DERHADIR gerçeği vardır. İki yarışta da istenilen şekilde koşamayan safkan bu yarışta iyiden iyiye geri planda kaldı ve benimde ilgi alanıma girdi. Son yarışında kısa mesafede birinci gelsede ilgililerinin inanılmaz derecede hedef büyülttüğünü bildiğim (4) ESANADOLU’ya ise Karataş binmese çok memnun kalırdım çünkü harika bir süpriz olurdu ancak Karataş ile yarışseverler bu safkanı yazmaya doyamayacaktır diye düşünüyorum.

5.koşu: Koşmuş olduğu üç yarışta da startta oyalanan (2) BÜTÜNAY’a sonunda kapalı gözlük deniyorlar. Eğer bu dokunuş etkisini gösterir ise bu safkanın çıkması ile gelmesi bir olur, eğer göstermez ise 2-3 boy oyalanan safkan 20-30 metre startta kalırsa hiç şaşırmayın. Bu safkanın yanında gruptan kalite olarak önde olan beyaz bayrak ayna yarışına gidecek olan (8) GÖRÜNMEZ ve yine kalite olan (5) KAPLANKAYA diğer şanslı isimlerdir. Son yarışında birazda mecburiyetten dördüncülük ile ayrılan (3) EZERAN bu yarışta üzerine fazlası ile koyabilir bu potansiyel bu safkanda var bu çok belli. Yarışın süpriz şansını ise (4) GERGİN ve sahada kulaktan kulağa  (9) OK GİBİ yayılan söylentileri olan safkana veriyorum.

6.koşu: Bu kadar zorlu görünen bir programda ve bu yarışta yarın göreceksiniz (9) REBEL YELL yüzde 40 tan aşağı oranda koşmayacaktır. Burası her iki altılıya dahil olması sebebi ile son derece kritik bir yarış. İlk altılımda önceki ayaklarda daha süpriz konumda safkanlara tek şansı verdiğim için bu ayağı kalabalık geçsemde öldürücü son düzlük atakları ile gruba hakim olması muhtemel safkan ikinci altılımın BANKO adayıdır.

7.koşu: Günün tahmini en zor yarışlardan biri olduğunu düşünüyorum. Ayrıntıya girildiği zaman şu ana kadar yazdığım kadar yazmam gerekir. Kendimce çok kısa olarak özetlersem yarın AGF oranını en çok merak ettiğim (4) KARACAGÜZELİ kesinlikle bulunmalı. Son yarışına inanmadığım (5) MADAM ELİ günün favorileri yanında çok tatlı süprize imza atabilir. (2) ULUKIZ bulunmalı yani kısaca galiba ben hepsini bulunduracağım :)

8.koşu: Burada ki birçok safkan son derece yetenekli ancak yeteceğini en net bildiğimiz safkanın (2) İNCİ BONCUK olduğunu düşünüyorum. Burada geri planda kalsa da önde daha çok söz sahibi olacak safkanların olması ve yarışın süratli geçecek olması safkanı çok iyi tanıyan ve bu tarz yarışları çok seven pilotu ile bende ilk safkandır.

9.koşu: (11) TEMEL REİS’in ön planda olduğu yarışta bütçe dahilinde devamı şablonumda olacaktır. Herkese bol şanslar dilerim.

1.ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 2-7-11-5

2.ayak: 5-3

3.ayak: 5 tek

4.ayak: 2-5-1-4

5.ayak: 2-8-5-3-4-9

6.ayak: 9 /// 8-7-3-1

2.ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 2-5-1-4

2.ayak: 2-8-5-3-4-9

3.ayak: 9 tek

4.ayak: hepsi

5.ayak: 2-6-1-7

6.ayak: 11-3-8

YEDİLİ GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 5 tek

2.ayak: 2-5-1-4

3.ayak: 2-8-5-3-4

4.ayak: 9 tek

5.ayak: 4-5-2-1-8

6.ayak: 2-6

7.ayak: 11-3-8

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
admin
Yönetici
admin

Bol sanslar

ozgun1
Üye
ozgun1

Bol şanslar Bombacı

Mehmet28
Üye
Mehmet28

Bol şanslar

binbastar
Üye
binbastar

bol şanslar

onur
Ziyaretçi
onur

Benim Tekim amankaya ve son ayakta 6 no V Kaplan

06Cengo06
Ziyaretçi
06Cengo06

Eline sağlık hiç bakmaya vakit bulamadım bugün sendeniz :)

1.Altılı
2.5.7.11
3.4.5
5 tek
1.2.4.5
2.3.4.5.8.9.10
9 tek

20.16 tl