6 EKİM 2017 CUMA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

Müthiş zevkli İstanbulda bizimde corbada tuzumuz bulunsun istedim :) Bol sanslar dileyerek;

4.KOŞU: G1 Veliefendi Koşusunda almış olduğu ikinciliğin hicte azımsanmayacak olduğunu düşündüğüm, uzun mesafelerin etkili kısrağı 2-GÖZYAŞI GECESİ ve kazanabileceği bir grupta, şanssızlığını kırabilecek ve beklentileri karşilayabilecek kalitede olduğunu düşündüğüm 5-ALTINCI HİS ve kendi unutturan eger kalitesini hatırlarsa bu grubu sırtında getireceğine inandığım 3-SERHANTAY arasındaki mücadelede kazananın çıkmasını bekliyorum.

5.KOŞU: Cim pistteki ilk startında 1200’de 1.20.69 gibi bu grubun en iyi derecesini çıkarma başarısını gösteren 5-KAPLANKAYA daha iyi jokeyiyle kazanmaya en yakın isimdir. Start problemine rağmen istikrarlı yarışlar koşan 2-BUTÜNAY ilk rakibidir. Ayağına seri tay 8-GÖRÜNMEZ, heran ters bir yarış koşup ortalikta kupon bırakmayacak isimler 9-OK GİBİ ve ilk yarışında dilden dile dolaşıp beklenen yarışını yapamayan, ancak galoplarını yarışına yansıtmasi durumunda kazanması bence cokta sürpriz olmayacak olan Kaizbert temsilcisi 10-VARGAS ile maiden koşuyu kurtarmaya çalışacağım.

6.KOŞU: G1 Byerley Turk Koşusunda; bence kim gelmez diye sorulsa cok daha iyi olur görüşündeyim. Önde gidecek birden fazla ismin olması ekmeğine yağ sürecek olan ve muhteşem son 200 sprintini tutturması halinde buradaki rakiplerine fotodada olsa üstünlük kurmasını beklediğim 9-REBEL YELL ve Uluslararası kosuda bile rüştünü ispatlayan ve kalitesini ortaya koyan ön tarafta temposunu zorda olsa kabul ettireceğini düşündüğüm 7-CERASTES ile bu koşuyu riske edeceğim. Aksi halde 1’den 10’a kadar hepsi kaliteli, hepsi kazanabilecek isimler..

7.KOŞU: G2 Cahide Kosusundaki Güle Güle ve Düşlemin 1 boy gerisindeki üçüncülüğü ile, ki (orada gecildiği rakiplerinden Güle Güle’nin neler yaptiğını ve Taliphan gibi bir isme saldırdığını hepimiz hatırlarız) 4-KARACAGÜZELİ koruduğu formuyla benim kazanmasını beklediğim isimdir. BANKOMDUR.

8.KOŞU: Dişi taylara ait koşuda ayrıntıya pekte fazla girmeden HEPSİ deme taraftarıyım. Öncelik olarak şans sıralaması verecek olursam 5-TOTEM ve 1-GÜMÜŞ KAFES bende baş boyun farkıyla öne çıkan isimlerdir.

9.KOŞU: Günün ikramiye anlamında kader ayağı olabilir diye düşünüyorum. 9-INDIANAPOLIS takip atım ve uzun mesafeleri cok sever, öncelikle yazılmasını düşünsemde 7 isme eşit şans veriyorum. Sıralamam şablonumda.

ALTILI TAHMİNİM

2-5-3

5-2-8-9-10

9-7

4 KARACAGÜZELİ

HEPSİ

9-2-11-12-4-6-3

BOL SANSLAR..

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: ozgun1

Avatar
29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..