ankara altili tahminleri

7 EKİM 2017 CUMARTESİ ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

1 – AYAK: Uygun kilosu ile 7 – COCHABAMBA, 63KG koşacak olmasına rağmen 1 – GALLOP TO WEST ve güzel formu ile 2 – APIKO DORA favorilerimdir. Sürekli tabelada gezinen 5 – BAHATER sürpriz.

2 – AYAK: Pist, şehir ayırt etmeden güzel yarışlar çıkaran 1 – SER EMİR favorim. Son yarışını beğendiğim 3 – OĞLUM İLKER farklı jokeyi ile iyi bir yarış çıkarabilir. SER EMİR yarıştan çıktığı için yerine ilk yarışını uzak kazanan 4 – İSMİNAZ ve 6 – ÜNSALMIŞ eklendi.

3 – AYAK: 3 – ARSEN LUPEN, 2 – BRAVE DECISION ve 1 – BAYBAŞKAN üçlüsü favorilerim. Yeni takıları ile sevdiği Ankara pistinde 4 – ERSÖZLÜ sürpriz.

4 – AYAK: 8 – MISS PLANET ve 2 – ARMONDO’nun arasına ilk defa çim de koşacak olsa da 5 – NAKIT ekliyorum.

5 – AYAK: İlk defa start alacak isimlerin arasında 7 – PAVLONYA ve 1 – BABBINO işlerine göre önde gözükselerde burayı kapatarak geçiyorum.

6 – AYAK: Güzel form tutan 6 – YILDIZABAKAN’ın yine kazanmasını bekliyorum.

Kupon

7-1-2-5
3-4-6
3-2-1-4
8-2-5
H
6

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
Mehmet28
Üye
Mehmet28

bol şanslar

binbastar
Üye
binbastar

bol şanslar

06Cengo06
Ziyaretçi
06Cengo06

Bolşanslar adminim.