Ana Sayfa / Tahminler / 6 AĞUSTOS 2017 PAZAR İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (OZGUN)

6 AĞUSTOS 2017 PAZAR İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (OZGUN)

İstanbulda zevkli ve denk güçlerin bir araya gelmesi nedeniyle, bir okadarda zorlu bir programla karşı karşıyayız.. Günün ağır favorisi olacak isimlerininde çok olacağını düşündüğüm programda, çalışmalarım ve bütçe doğrultusunda, cazipleşmiş bir kuponla yardımcı olmaya çalışacağım. Herzamanki gibi öncelik kendi tuttuğunuz isimler olsun.. Bol Şanslar dileyerek;

 

1.AYAK: Henüz koşu tecrübesi çok az olsada, son koştuğu maiden yarışta, Grey Cloud gibi açık yarışlardan sonra maiden koşmuş bir ismin arkasında 1900 metrede 1.57'lerin içinde koşarak ikincilik çıkaran, bana göre tecrübeli ancak istikrarsız rakipleri arasında, koşununda Şartlı 3 olmasındanda güç alarak 9-LANDLADY benim ilk ismimdir.. 2-HOŞGÖRÜ ve sprintini tutturması halinde 5-KEPEZ STORM rakipleridir..

2.AYAK: Son yarışını kazanırken iyi gözüken 9-TURANHAN sertleşen rakiplere rağmen birkez daha kazanabilir. Değişen binicisine rağmen, sprintini tutturması halinde 4-AZAT KUŞU, mesafenin en iyi derecesine sahip ismi 7-OĞLUM BARAN, formda isim 5-BABA ATLI ve son birinciliğini aldığı pist ve mesafeye dönen; kilo sorunu yaşamadığı takdirde 1-KARAYÜREK ayrımsız olarak kuponlarda bulunması gereken isimlerdir..

3.AYAK: Koşmuş oldukları koşulara bakarsak 7-MY FREEDOM günün kalesi ve teki olmaya aday isimlerden biridir. Ancak bence maidendan çıkması biraz zaman alacaktır. Oyüzden rakip olarak; mesafe derecesi gruba göre iyi olan 4-GANANDO SOLO, ilk yarışındaki başarılı ikinciliği sonrası 2-CANKILIC ve grubun tecrübeli ismi 1-BECERİKLİHAN arasındaki mıcadelenin kazananı belirleyeceğini düşünüyorum. Ben 4 ismi ayrımsız değerlendirme taraftarıyım..

4.AYAK: Gazi Koşusundan çıkan tayların sonraki koşularında pek iş yapmadığı toplumsal olarak bilinen bir gerçektir.. Ancak bu sene bu kural bozuldu.. Gazi sonrası koşularında başarılı yarışlarına devam eden isimler (Tarsus Beyazı, Pershing) sadece örnek.. Ben; bu iyi koşular çıkaran isimlere, sprintini tutturması halinde 2-FINESSE'ninde katılacağını düşünüyorum.. ALTERNATİF BANKOMDUR... Gazi Koşusu sonrası, büyük sorunlar yaşadığı ekürinin atına binmesi nedeniyle 5-ZAFER ATEŞİ ve önde istediği tempoyu verebilecek grupta olduğunu düşündüğüm 3-LAST POINT en ufak hata halinde devrede olacak isimler olacaktir..

5.AYAK: Sentetik pistteki son yarışını kesinlikle ölçü almadığım, bu koşuda apranti indirimine gidilen (bence doğru karar), Karataştan daha fazla güvendiğim aprantisi B.KILINC idaresindeki 1-GÜLE GÜLE'nin bu rakiplerini rahat geçmesini bekliyorum. BANKOMDUR..

6.AYAK: Ara sonrası koşularında kalitesine yakışır koşular ortaya koyan 9-THOR bu grupta kazanması normal olacak isimdir. Ancak İzmirdeki son koşusu dikkatime takılan 6-BİLGİNİNOĞLU, pistteki gruba göre iyi derecelerden birine sahip olan 3-ŞAHİN TEPESİ ve Bursadaki son koşusunda favorilerden gösterilmesine rağmen, o gün için pisti yadırgadığını düşündüğüm 10-KISRAKBASI favorimin ensesindeki isimler olacaktır..

ALTILI TAHMİNİM

9-2-5
9-4-7-5-1
7-4-2-1
2 // 5-3
1 GÜLE GÜLE
9-6-3-10

KUPON BEDELİ: 43.20 TL

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar

Yazar: ozgun1

Avatar
29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..