Ana Sayfa / Tahminler / 6 AĞUSTOS 2017 İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

6 AĞUSTOS 2017 İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

3. KOŞU: Son yarışları kötü olsa da lehine mesafede formda jokeyiyle (5) KEPEZ STORM kazanmaya yakın gördüğüm isim. Yanına geçen yarışında Türkiye'nin tekinin yanında şans verdiğim tatminkar bir performans sergileyen iyi orjinli (9) LANDLADY ve ara sonrası koşacak (6) FASHITIVE yazıyorum.

4. KOŞU: İlk şansı gelişen kondisyonuyla (7) OĞLUM BARAN'a veriyorum. Formunu bulan (5) BABA ATLI, sprintini tutturabilirse (4) AZAT KUŞU ve son yarışını kazanan (9) TURANHAN şans tanıdığım diğer atlar.

5. KOŞU: İlk yarışı tatminkar (2) CANKILIÇ, (7) MY FREEDOM ve ilgi çekici orjiniyle (8) THE GREATEST yazıyorum.

6. KOŞU: (2) FINESSE yüksek şansla koşacak ama günün ağır favorisi çıkacaktır. Özcan favoriyi kaybettiği için daha bir hırslı olabilir, önde boş kalacak (3) LAST POINT sonlarda direnebilir. İkramiyeyi de cazipleştirmek adına kapatıyorum.

7. KOŞU: Rakiplerinden daha kabiliyetli bir at olduğunu düşündüğüm (1) GÜLE GÜLE, yetenekli binicisiyle tek kullanacağım isim. Rakip yazacaklara Sanay ve Yabankız önerilerim.

8. KOŞU: İrade dışında kim gelse fazla şaşırmam ama 6 atla kapanışı yapıyorum.

ALTILIM
1.AYAK: 5/9,6
2.AYAK: 7,5,4,9
3.AYAK: 2,7,8
4.AYAK: 2/5,3/1,4
5.AYAK: 1
6.AYAK: 6,9,2,3,10,8

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
admin
Yönetici

Bol şanslar

yavuzhan41
Ziyaretçi
YAVUZ

Herkeze güzel pazarlar birbirinden zevkli yarışların bir araya geldiği programda yorumcu arkadaşlarında üç aşağı beş yukarı aynı atlarda ve taylarda karar kıldığı programda kendi bütçemde oynadığım altılımı paylaşmak ister herkeze bol şanslar dilerim.

1.AYAK : son koşusunda yol bulma konusunda zorluk yaşadığını dusundugum 2 HOŞGÖRÜ önde önereceğim ilk isim olup son koşusunu supriz bir birincilikle kazanan 1 MASAI MARA , bu tip gruplarda her zaman söz sahibi 5 KEPEZ STROM, ara sonrası koşu görüp dinçlikle bu koşuya girecek olan 4 MIZZEN OF TURKEY , bir türlü beklenen performansını yarışlarına yansıtamayan 3 GHOST WARRIOR , bu tip mesafeleri seven 8 İPSİZ KIZ ve henüz maiden olmasına ragmen son basarılı kosusuyla dikkat ceken 9 LANDLAYD..

2.AYAK : Günün en karışık koşusu olarak degerlendırıp butun atların gelme sansının oldugunu dusunuyorum ve HEPSİ diyorum.

3.AYAK : İki isim ön planda gözüküyor 7 MY FREEDOM ve 2 CANKILIC mucadelesine 4 numaralı GANANDO SOLO nunda katılabılecegını dusunuyorum.

4.AYAK : S.kaya lı 2 FINESSE bugun cok etkılı kosmasını beklıyorum ve cok rahat bır bırıncılık elde edecegı dusuncesındeyım bahisciler için arkasına 5 ZAFER ATEŞİ olur diyorum.

5.AYAK : 1 GÜLE GÜLE kendıne uygun rakıplerı yanında cok avantajlı ve gunun saglam bankolarından bır dıgerı olarak kendı kuponumda yer veriyorum.

6.AYAK : Günün son ayagı bir diğer zor ayaklardan biri bu koşuda bütcenizin el verdiğince fazla at yazmanızı öneririm sıralamam 9 THOR, 10 KISRAK BAŞI , 8 KASMANBEYİ, 6 BİLGİNİNOGLU, 5 MIRZALAGA, 1 İLİLGE

yavuzhan41
Ziyaretçi
YAVUZ

işte bu beee GANANDO SOLOOOOOOOO KALDIK BANKOLARAAAAAAAAAAAAAA

yavuzhan41
Ziyaretçi
YAVUZ

FINESSSEEEE VE SIRALI IKILIIII HARIKA BIR PAZARRRRRRRRRRR

admin
Yönetici

Küçük harf kullanın lütfen.

yavuzhan41
Ziyaretçi
YAVUZ

kusura bakmayın pardon anlık bir tepki oldu :)

admin
Yönetici

Rastgelsin :)

yavuzhan41
Ziyaretçi
YAVUZ

evet bankolarda geldı kaldık son ayaga devam eden butun arkadaslarıma bol sanslar dılıyorum

Ramazan Yılmaz
Üye

tebrikler

yavuzhan41
Ziyaretçi
YAVUZ

evet gunu guzel bır kapanısla kapattık kazanan arkadasları da tebrık ederım…

admin
Yönetici

Tebrikler

yavuzhan41
Ziyaretçi
yavuz

teşekkür ederim umarım devamı gelir hepimiz için hayırlı akşamlar dilerim bol kazançlı günler dileğiyle..

Yazar: Mehmet28

Avatar
İsmim Mehmet, 37 yaşındayım ve İstanbul'da yaşıyorum. Zaman zaman ara versem de 20 yıldır at yarışı oynuyorum.