Ana Sayfa / Tahminler / 6 AĞUSTOS 2017 PAZAR İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)
istanbul altili tahminleri bombaci

6 AĞUSTOS 2017 PAZAR İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar iyi pazarlar herkese İstanbul altılı tahminlerim şu şekildedir.

2.koşu: Son derece güzel bir yarış ve kısıtlı bütçelerin yedili ganyanda muhakkak elemesi gerektiğini düşünüyorum. Hangi atı çıkarırsanız o gelecekmiş gibi görünen koşuda Süpriz tercihlemeyi düşünüyorum. Karataş ile start alacak olan safkanın  2017 de henüz çim de birinciliği yok. 62 kilo ile start alacak olan (1) ŞÜKRÜ ye bu yarışta şans vermeyeceğim. Tercihim son birinciliğini mükemmel bulduğum (2) BENYOĞUM ve bu yarışta kilo avantajını kullanmasını beklediğim kendisini iyi tanıyan jokeyi ile (4) KAZDAĞI olacak. Benim gibi risk almak istemeyen oyuncuların hepsi demesini tavsiye ederim.

3.koşu: (4) MIZZEN OF TURKEY son derece kalite olmasına ve yüksek beklentiye sahip olmasına rağmen tam bir hayal kırıklığı olan olan bir safkan. Vermiş olduğu sekiz aylık aradan sonra iki yarış gören safkan için bu yarış oldukça uygun görünüyor ilk safkanım olup bu yarış ile tekrar takibe aldığım bir safkan. Onun haricinde diyebilirim ki bu yarış için hangi tahminci hangi atı kafada verse şaşırmam. Burada ki diğer aygırlardan daha iyi olduğuna inandığım iki kısrak (8) İPSİZ KIZ ve (5) KEPEZ STORM sonraki tercihlerim olup son ikinciliği ile rahat kazanırsa şaşırmayacağım (9) LANDLADY son tercihimdir.

4.koşu: 18 mart 2017 de ki son birinciliğinden sonra -ki bence mükemmele yakın bir performanstı- üst üste H-16, H-17, KV-22 Koşan safkanın oldukça sert rakiplerinin yanında kilo avantajı ile birlikte photalamasını bekliyorum. Çok risklide olsa (7) OĞLUM BARAN BANKOM dur.

5.koşu: Koşmuş olduğu ilk koşuda da beğenimi kazanan ve ikinci olan safkan para vermeyecek gibi görünen programda bana göre başka bir tek adayı. Bugün ilk koşusuna istinaden daha da üzerine koymasını beklediğim (2) CANKILIÇ Uğur Polat ile BANKOM dur.

6.koşu: Herhalde diyebilirim ki Özcan Yıldırım ın en büyük pişmanlığı (2) FINESSE dir. En son Gazi'den sonra da rapor almak zorunda kalan Özcan Yıldırım herhalde bu safkanın değil adını duymak yüzünü bile görmek istemiyordur diye düşünüyorum. Selim Kaya ya emanet edilen safkanın Kapalı gözlük takması Selim'in uyarılarına istinaden olduğunu düşünüyorum bakalım Özcan dan sonra da Selim'in başına bela olacak mı ? yoksa photalayacak mı ? ilk safkanımdır. Rakip gördüğüm tek isim (3) LAST POİNT tir.

7.koşu: (4) YABANKIZ en az KV atı olma potansiyeline sahip bir safkan ve bu hallerde iken tek yakaladık yakaladık yoksa bu yarıştan sonra AGF 50-60-70 ayırıp gidecektir diye tahmin ediyorum. Keşke üzerinde Karataş olmasaydı da yüzde 20 lerde tek yakalasaydık. Yine para vermez görünen programda oldukça şık bir tek adayımdır. Uzun lafın kısası BANKOM dur.

8.koşu: (9) THOR yine alternatif tek adayımdır rakip gördüğüm isimler (3) ŞAHŞN TEPESİ ve (10) KISRAK BAŞI ve çok süprizde (2) HABİLDEN dir. Herkese bol şanslar dilerim gönlünüze göre olsun.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 4-8-5-9

2.ayak: 7 tek

3.ayak: 2 tek

4.ayak: 2-3

5.ayak: 4 tek

6.ayak: 9 /// 3-10-2

YEDİLİ GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 2-4

2.ayak: 4-5-8-9

3.atak: 7 tek

4.ayak: 2 tek

5.ayak: 2-3

6.ayak: 4 tek

7.ayak: 9 /// 3-10-2

Hakkında Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.

20 yorum

 1. Hoşgeldin bombacı şükür kavuşturana senin yorumlarını çok özledik.

 2. Üstat ozlettin kendini

 3. Sayin bombaci Kardeşim biz bu siteyi senin Gibi duz gun efendi arkadaslarin sayesinde sevdik sizin varliginiz yeter kendinizi fazla ozletmeden ve bizleri uzmeden yorumlarinizi gonderin saygilar

 4. Bombaci hosgeldin gozlerimiz seni arar oldu varya :)

 5. bol şanslar bombacı hoşgeldin :)

 6. Hoşgeldin bombacı :))

 7. toprak_tan

  Hoşgeldin Bolşanslar

 8. BOMBACI öncelikle hoşgeldin. Umarım kalıcı olursun. Her gün yorumun var mı yok mu diye bakıyorum. Bugün görünce sevindim :) bol şanslar kardeşim

 9. Efsaneler Ölmez sadece biraz ara verir :) hoşgeldin Bombacı…

 10. Bi Karataş bi Selim gerisi Allah Kerim :)
  H//
  5//
  5.7.8//
  3//
  4.7//
  2.3.5.8.9.10/

 11. Senin nezdinde bende oyunumu paylaşayım bol şanslar herkese :)
  1.ayak: Çok hazır görünen KEPEZ STORM kazanan olur. Rakip gözü yukarılarda olan son yarışı gayet başarılı 9Landlady
  2.ayak: Günü’nde olduğu zaman daha iyi takipleri bile geçecek potansiyeldedir Turanhan favorim, HORASAN Güneşi günün en tatlı Kaçağı olur rakiplerine var tabii..
  3.Ayak: Cankılıç iyi at olacak..Yeni koşacak Hard WİND için iyi Şeyler söyleniyor.Karataşı da ekledikmi oh MİSS
  4,Ayak: Bakalım Kapalı gözlük işine yarayacakmı Finesse’nin.Bence Kafayı Alıp başını gidecek olan Kast Point ve iyi bir sprinter olan Zafer Ateş’i yazılmalı..
  5.Ayak: Güle Güle zor geçilir bugün.at yazacaksanız öncelik ISLAH olsun sonra Karataşin yine tercihlediği Yabankız
  6.Ayak: İLGİİLGE ve Bilgininoğlu bende öncelikli sonrasında Thır Kasmanbey KISRAKBAŞI ve Şahin Tepesi.Süpriz Habil’den…
  5/9
  9.6.8.7.4.5
  2 / 5.7
  3.2.5
  1
  1.6.9.8.10.3.2

 12. yarış bitmiş hala ne bekliyorsun Halis yılların jekoyisin nefret ettirdiniz yemin ederim altılıdan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir