istanbul altili tahminleri

6 AĞUSTOS 2017 İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ (ACTIONMAX)

Bugün İstanbul için düşük bütçeli bir kurgu veriyorum..Dileyen imkan dahilinde tuttuğu isimleri ilave edebilir..Herkese bol şanslar.. 1.AYAK : Yarış yaşamına bu yaz başlayıp ilk startında sentetik pistte bir koşu gören sonrasında katıldığı çim pist yarışında Maiden bir mücadele olmasına rağmen önceki koşularında açık yarış atlarıyla başabaş mücadele etmiş bir isim olan Grey Cloud arkasında başarılı bir ikincilik elde eden 9.LANDLADY altılı ganyanın ilk ayağında banko tuttuğum isimdir..O koşusunda makineden biraz tereddütlü çıkan safkan virajı bariyer dibinden dönmüş, sonrasında orta kulvara geçtiğinde kuvvetli ataklarla gelip ikinciliği kapmıştı..Bugün için rakiplerine oranla kilo avantajıda bulunan safkanın yanına at yazmayacağım.

2.AYAK : İlk kez sentetik pistte mücadele edecek 6.HORASANGÜNEŞİ, Karataş tercihiyle 5.BABA ATLI, son yarışında buradaki bir çok rakibini kolay geride bırakan 9.TURANHAN, biraz ters mesafeye ve yakın ara koşacak olmasına rağmen son yarışında Mavidalga gibi bir ismin Turbo’nun rekorunu geçmesine engel olan 2.RENGÜL başta olmak üzere tüm safkanların kazanma şansı olduğundan kapatılmasından yanayım.

3.AYAK : 3 yarıştır ikincilikte kalan 7.MY FREEDOM Karataş’ın tekrar tercihi ile bu kez kazanabilir..İlk yarışında başarılı bir ikincilik elde eden 2.CANKILIÇ ve çalışmalarında oldukça formda görülen 8.THE GREATEST ciddi rakipleridir.

4.AYAK : Gazi yarışı dahil son iki koşusunda bana göre Özcan’ın çok hatalı bindiği 2.FINESSE nihayet aradığı pilota kavuşmuş görünüyor..Selim Kaya idaresinde kazanacağını düşünüyor ve günün ikinci bankosu olarak öneriyorum.

5.AYAK : Gruptan üstün performansıyla, apranti indirimiyle koşacak 1.GÜLE GÜLE için kolay bir yarış olmasını bekliyorum..

6.AYAK : Yeniden forma giren 9.THOR ve 3.ŞAHİN TEPESİ arasındaki mücadeleye 10.KISRAKBAŞI, 8.KASMANBEY ve 2.HABİLDEN de katılabilir.

ALTILI TAHMİNİM
1.AYAK: 9
2.AYAK: 6,5,9,2,7,4,1,8,3
3.AYAK: 7,2,8
4.AYAK: 2
5.AYAK: 1
6.AYAK: 9,3,10,8,2

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: ACTIONMAX

ACTIONMAX
Merhaba ben Emin..1982 Bursa doğumluyum..Bold Pilot'un Gazi şampiyonluğu ile başladığım at yarışı tutkum hız kesmeden devam ediyor..Yorumlarımı genellikle canlı izlerken takibime giren atlarla beraber, özellikle tay yarışları başta olmak üzere tüm yarışlarda koşan atların son yarışlarını izleyerek ve bunların yanına birikimlerimi ekleyerek yapıyorum..Umarım sitemizde hep birlikte hem keyif alır hem de güzel ikramiyeler kazanırız.
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar

1
0
Tahmin paylaş.x
()
x