05 NİSAN 2015 PAZAR İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

Keyifli pazarlar dileyerek İstanbul altılı ganyan tahminlerime aşağıda yer veriyorum, yazdığınız gibi gelmesi ve kazançlı olması dileklerimle… can911

1.AYAK: Bölünen ilktay koşularının ikincisinde çalışmaları ve göze hoş gelen eşgalleriyle isimler var. Kuponumda yer alacak olan isimler sırasıyla 5 (KARA TURBO), ekürilerden 6 (KIZILHAN), 8 (ÇEVİKNAZ), 7 (ŞAHİNTER) ve 1 (ALDALGA) şeklinde olacaktır.

 

2.AYAK:  İstanbul’da 4 koşu üç birincilik, bir ikincilik böyle bir istatistikle 2 (KOCAMANTINAZ) önerilerimin ilk sırasını alır. Mesafe biraz uzadığında şansı artan formda jokeyi ile 5 (TORNADO STRİKE) temponun çok süratli olmaması durumunda son zamanlarda istikrarsız gibi görünse de 1 (ATEN) küçük kuponlarda yeterlidir. Binicisiyle daha iyi anlaştığını gözlemlediğim idman performansı bir hayli etkileyici 7 (BAHATHER) ve binicisiyle uyumu üst seviyede ideal mesafesine dönen sürpriz adayım 8 (LEO) ilave edilebilecek isimlerdir.

 

3.AYAK: Muhakkak ki koşunun favorisi konumunda 7 (VELİ CAN KIZI), fakat uzun sentetik tecrübesinin olmaması 68 günlük verdiği arayla birlikte biraz zorlanacağı düşüncesindeyim. Bu nedenle yanına uzun mesafenin gediklileri 6 (SONYAĞMUR), 4 (KORKUT ŞIVGA), son idman performansını beğendiğim binicisiyle bir araya geldiğinde farklı koşan 5 (RABİA)’ yı da ekliyorum.

 

4.AYAK: 4 Yaşlı arap taylarının prestijli mücadelelerinden Açık Gr.2 Mohaç Koşusunda koşunun kaderi 7 (MERİH)’ de olacak. Bu safkanın önde belirleyeceği tempo, ki son galobunda kendini daha da geliştirmiş çıktığı gibi bitirebilme ihtimali bile var. Arkasından gelecek olan sonlarda etkili ataklarıyla cevap verebilecek olan 10 (ULUER) ve binicisiyle kendine güveni daha fazla artan 6 (MENGÜBERT), A.Sözen idaresinde uygun çim pist koşullarında aldığı 1.liği gözardı edemeyeceğim 11 (UÇAN) eklenebilir.

 

5.AYAK: Son aldığı birincilikle form seviyesi hayli üst seviyede 1 (KAFKASLI) koşunun favorisi konumundadır. Beraberinde son çalışma derecelerine inatçı yapısıyla öyle ilginç bir tay-jokey eşleşmesi oluşmuş ki, kesinlikle ihmal edemeyeceğim 5 (ŞEKER AĞA).

 

6.AYAK: Bölünen ilktay koşusunun 3.ayağında yarışacak olan 5 Kafkaslı yavrusunun 3’ü eküri. Çalışmalarına baktığımızda da bunlardan S.Kaya idaresinde 9 (PAMUK PRENSES) öne çıkıyor. Günün bankosu hakkımı bu ayakta kullanıyorum.

Şablonum:

1.Ayak: 5-6-8-7-1
2.Ayak: 2-5-1 /// 7-8
3.Ayak: 7-6-4-5
4.Ayak: 7-10-6-11
5.Ayak: 1-5
6.Ayak: 9

Kupon Tutarı: 28,80 TL  (/// sonrası 2.ayakta 7-8 ilaveleriyle geniş kuponu bütçe takdirinize bırakıyorum).

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: can911

can911
1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla
guest
15 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Eser

Tekinize inaniyorum

volkan

1.ayak baba turbo anneden birader kan hattiyla kara turbo , calismalarinda adeta ucan turbonun bir diger yavrusu eyvah uzun mehmet.
Plasede ekuriler ve ceviknaz
Bomba beyaz bayrak ayna bekledigim adalga…!

2.ayak.
Istsnbula gelince sinif degistiren kocamantinaz favorim.(guvenen tek atabilir)
Plasede ciddi hazirliklara sahip tornado strike ve heiwa iwa
Suprizde bugun farkli kosacagina inandigim bahather (bu at bana bahadir2 yi hatirlatiyor) :)
Bombada kocaelinde yeterli nefese ve kondusyona ulasan leo yeri olan bir carpi atsin.

3.ayak.
Uzun kisa jokey hatasi olsada herzaman yarista olan bessey favorim. Yanliz! Mesafe ve hazir olan 2 atida degerlnedirmenizi onericem.
Onde bos birakilirsa rabia tarla yapabilir dikkat! !
Son yarisi ve sert jokeyiyle korkut sivga! !
Ben 3 atla gecicem geriaini biliyorsunuz sonyagmur ve velican kizi…
4.ayak.
Herkesin bir ati var ama oyle bir yariski karakolluk!
Ben kisalttigim kadarini yaziyorum.
Takip takip takip dedigim atasoy Artik seytanin bacagini kirabilir..
Son yarisinda tum gruba gozdagi veren mengubert
Ve ah memhmet vah mehmet nerdesin sahintepesi dedigimiz sahintepesi bugun sesimizi duyabilir..

5.ayak
Hernekadar denk atkar olsada herkesin bir butcesi var,
Oyuzden 2 atla gecicem son yarisini cok emin kazanan kafkasli ve hernekadar ara versede onde herzaman bir tavsan lazim yakalamak ve yakalamamak tum gruba articman bakalim nefesini acmismi…
6.ayak.

Hernekadar tay yarisida olsa bu kadar kafkasli yavrusunu bir arada seyretmek cok guzel bir haz olacak hepsinin ayagi duz bassin ve ekuriler tek diyorumm. Sansiniz bahtiniz acik olsun..

volkan

Tesekkurler can bey umarim,yararim dokunur herkese bol sans diliyorum..

Mustafa Kemal

ALTILI ŞABLONUM:

1.AYAK: 5,1
2.AYAK: 6,7,3,1,2,5
3.AYAK: 7,5,1,6,4
4.AYAK: 10,11
5.AYAK: 1
6.AYAK: 1,9

Hayırlı olsun

xcanerx01

Herkese selam iyipasar lar dilerim
Istanbul
1,2,3,5,8
5,6,8
5,7
10
7
4
Adana buatlara dikat
9
10
5
8,10
9
1,2 bolsanslar

Mustafa Kemal

Tesekkur ederim herkese bolsans

Ramazan YILMAZ

İstanbul Kuponum:
1.3.4.5.7.8.9/1.2.3.4.5.7/7/10/1.3.5.7/1.3.4.6.7.8

volkan

Kocamantinaz yine beni yaniltmadi grubu iyi uyuttu helal olsun alicana..

15
0
Tahmin paylaş.x
()
x