istanbul altili tahminleri

5 MAYIS 2017 CUMA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

1. AYAK: Orjin olarak beğendiğim, çalışmaları da iyi olan (8) TIMETOSAYGOODBYE favorim. İlk yarışında kendisinden daha seri olan rakibini yakalama şansı kalmayınca, gerideki rakipleri de sıkıştırmayınca sonları sıkılmadan bitiren (7) GÜMÜŞ KAFES ve dikkat çekici çalışmaları olan (2) PENDRAGON ile ilk ayağı geçeceğim.
Sürpriz arayanlar ilk yarışında geç çıkan Yaralı Ceylan ve Dong Feg’i değerlendirebilir.

2. AYAK: Yarışın temposunu ayarlama şansı olan (8) STALLION FALCON, bu durumu iyi değerlendirebilir.
Geçtiğimiz yıl çim sezonunun sonunda iki yarış kazanan (11) BEKMEZ, Hışman’la kuponlara Çizik atarsa şaşırmam. Sonlarda etkili gelecek (7) GÖLALAN, ilk kez koşacağı çimde de etkili olması muhtemel (2) SAKE BOMB, (10) VICTORY SUN ve Barbar torunu (6) NATIONAL sürpriz beklediğim ayakta yazacağım atlar.

3. AYAK: Ara sonrası koştuğu yarışında sonlarda önü kapanınca tabela dışında kalan, (2) GAZIBORA KHAN’ın uygun grup ve avantajına olan uzayan mesafede kazanması gerekir.

4. AYAK: (2) GÜMBÜRGÜMBÜR’ün kalitesi tartışılmaz, bu kez üstünde de Kadir’le mukayese edilmeyecek bir isim var. Bu cümle sonrası tek mi atıyorum acaba diye düşündüm :) ama adeta sınıf atlayan (1) EGEBEYİ ve ŞAHİNTER’e de şans verdim. Aslında kapatmak istiyordum bu ayağı ama kurgum buna izin vermedi.

5. AYAK: Yarış gören sonlarda etkili gelmesini beklediğim (7) HUBBLE favorim. Mesafe lehine (8) PAN REKA, kazanma özürlü olsa da (1) RYAN AREL, formu yükselen (2) BÜYÜK AĞA’yı da yazdım. Aslında yarışı kafamda koşturduğumda ilk at vermem lazımdı. Önde boş kalmış durumda ve rakiplerini uyutup sürpriz yapabilir (3) GOYCOCHEA.
6. AYAK: (3) NIGHTS WATCH çim piste etkili olmasını beklediğim bir isim. Son yarışını tabela yapmamasına rağmen beğendiğim (4) ÇINARLI, uzayan mesafe lehine (12) LION MASTER, (2) AL JAWHARA ve (1) STROM TRACKS zorlu yarışta şans verdiğim diğer isimler.

ŞABLONUM
1.AYAK: 8,7,2
2.AYAK: 8,11,7,2,10,6
3.AYAK: 2
4.AYAK: 2,1,4
5.AYAK: 7,8,1,2,3
6.AYAK: 3,4,12,2,1

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Mehmet28

Avatar
İsmim Mehmet, 37 yaşındayım ve İstanbul'da yaşıyorum. Zaman zaman ara versem de 20 yıldır at yarışı oynuyorum.
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Mehmet GÖNÜLTAŞ

1 ayak: 8/////2
2 ayak:2/5/7/1
3 ayak:2 tek
4 ayak:2/1 cankardeşlere ecel teri döktüren ege beyi :)
5 ayak:1/////5/6/9
6 ayak:12/1/2/15/5/8/9/10
Kupon bedeli:30 tl hepinize bol şans.

Mehmet GÖNÜLTAŞ

İsterseniz tabela ayağını tek atıp kuponu 7.5 liraya düşürebilirsiniz ama bana o ayak patlar gibi geldi.

Ramazan Yılmaz

Bol şanslar Mehmet buda benim İstanbul kuponum:

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x