istanbul altili tahminleri

05 MAYIS 2017 İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (Gianluca)

1.Ayak: İdman pistinde ki görüntüsünü çok beğendiğim (5) DELİ KIZIM bu ayakta favori atım konumuna geldi. Yarış 800 metre çim olunca direk yazılması gereken bir başka isim ise, ayağına çabuk yavrular verdiği artık netleşen Three Valleys yavrusu (2) PENDRAGON‘dur. İlk koşusunda ki ikinciği fena olmayan (7) GÜMÜŞ KAFES ve anne hattından GaziBora Khan ve Lilly of the Valley gibi kalite isimlerle kardeş olan (8) TIMETOSAYGOODBYE kuponlarda bulunsun. Yarışın sürprizini yapma ihtimali olan taylar ise (1) BABA ENSAR ve (10) YARALI CEYLAN olur.

2.Ayak: KV 21 koşuda eğer Stallion Falcon olmasa Memedim’i banko verecektim. Numarayı kesinlikle alması gereken Memedim tempoyu başlarda 13-13 götürüp 600 ü 39 geçebilse ,yani Stallion Falcon tarafından 12 tempolara zorlanmasa(rahatsız edilmese) sonlarda dama demez bu form durumuyla bu grubu geçerdi diye düşünüyorum. Son üçüncülüğüne bakın at geçildi ama hala gücü vardı. Fakat Stallion Falcon da önde tempo atı olarak başlarda olmasa da viraj üstünde Memedim’in üstüne gidebilir ve bu iki at luta girebilir ,bu da sprinter atlara müjde olur. Bu korkuyla kuponuma (5) MEMEDİM , (2) SAKE BOMB, çimde ki üstün performansı ile (1) DRY CLEANER, aralı koşmasına rağmen son düzlüğüne inandığım (7) GÖLALAN , idman pistinde ki görüntüsünü hiç beğenmediğim halde kumaşı için (3) GECE RÜZGARI yazacağım. Yeri olan ve bomba arayanlar (11) BEKMEZ‘ e dikkat! Stallion Falcon son dakikada çıkarsa yine tek atar beklerim Memedim’i, gelir gelmez o ayrı:)

3.Ayak: Bu ayağı üç tay yazarak geçiyorum. Ön planda (2) GAZIBORA KHAN ve (6) REBEL YELL olmak üzere ,sürpriz olarak da (8) ZAFER ATEŞİ. Bu yarışı izlerken trakusa dikkat edin, yarış yavaş giderse Rebel Yell’e , süratli giderse Gazibora Khan ve Zafer Ateşi’ne koşuyordur.

4.Ayak: Bu ayak ile ilgili haddim olmayarak söyleyeceğim ilk şey, 4-5 numaralı safkanların şansı çok az ben üstte ki üç ata kuruyorum senaryoyu. Gümbürgümbür’ün kazanması tabi ki normal sonuçtur ama ben tek yazmayacağım bugün.  (2) GÜMBÜRGÜMBÜR , (1) EGEBEYİ ve (3) MERİH kuponuma yazacağım üç attır. Ben Egebeyi’nin antrenörü olsam numarayı aldırırım ama kontrollü ve kenter tempoda git demem, süratli gidip mümkün olduğu kadar avanslı son düzlüğe girmek isterim çünkü yavaş giden yarışta arkada ki Gümbürgümbür ve Merih kolayca arayı kapatır ve yarışı güce bindirip avantaj elde ederler. Ama ara yaparsa Egebeyi’nin her zaman gelene cevap verme ve tazeleme şansı oluyor inatçı yapısıyla( hele ki arkadan gelenler ara kapamak için enerji sarf ettiklerinde daha da avantajlı olur). Bakınız Cankardeşler yarışı ,geçildiği atı tekrar geçiyordu az daha. Merih’in de tek şansı Egebeyi’nin erken dama demesi ile ayırıp Gümbürgümbür’e yakalanmaması ile olur sanki…

5.Ayak: Bana göre sihirbazın elinde ve bu uygun grupta (1) RYAN AREL ‘in kazanması gerekir bu yarışı. Eğer bu yarışta da bir şekilde geçilmeyi başarırsa bir daha yazmam ,öyle de net tavrım var. (1) RYAN ARREL bankomdur.

6.Ayak: Burada iki safkanı ayrı tutuyorum. İnşallah beni yanıltmazlar. İlk yarışını bu pistte kazanmış olan ve iyi ellerde bakıldığına inandığım (2) AL JAWHARA ve 49 handikap puanda olmasını yadırgadığım çok daha iyi koşması gereken (5) WILD OF WESTPORT. Handikap 14 dişi yarışlar her zaman sürprize gebedir ama ben bugün bu safkanlara güvenmeyi seçtim. İlla sürpriz arayanlara da (15) PAN IDOL , (3) NIGHTS WATCH , (4) ÇINARLI ve (8) ZEYNEPSU derim.

Altılı Şablonu:

1)  5,2,7,8//1,10

2)  5//2,1,7,3,11

3)  2,6//8

4)  1,2,3

5)  1

6)  2,5//15,3,4,8

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: gianluca

Avatar
44 yaşında, 26 yıldır kesintisiz at yarışlarını yakınen takip eden bir yarış severim.
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Özgür

1 2 4 5 7 8//2 3 5 9//2//1 2 3 5//1 5//2 5 7 12 15

1
0
Tahmin paylaş.x
()
x