Ana Sayfa / Tahminler / 5 MAYIS 2017 BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)
bursa altili tahminleri

5 MAYIS 2017 BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

Yarın bana göre kolay olmasını beklediğim bir BURSA programıyla beraberiz. Şansımız bol, yazdığımız ganyan olsun.. 1.Ayak: Son yarışında Edgardonun yarım boy gerisinde 2.lik elde eden 6-SELAHATTİN BEY ilk atım. Formda ve mesafeyi seven isim 3-WİND RUNNER, inişli çıkışlı formuna rağmen 4-WİN EVERY DAY, takip listemde olan 8-SCHOOL DANCER yazıp bu ayak bence rahat gecilebilir.

 

2.Ayak: Benim için Satış Koşularında herzaman; handikap puanı, koşmuş olduğu gruplar ve form durumunu göz önüne aldığım safkanlar ön plana çıkmaktadır.. Tüm bunları göz önünde bulundurarak Kocaeliden gelen, kazanmasına ramak kalan D.Yıldız idaresindeki 4-KURYE benim Alternatif Tekimdir.  Rakip isteyenlere13-HANIM SULTAN, 5-LEYLAŞKA ve eküri destekli 6-BEDRİ'dir..

 

3.Ayak: Galoplarında akışlı ve istekli olan ve son galobunu M.Gündüzeli'nin bizzat yaptırdığı ve tercihlediği 5-SUMEL HAN ve yarış görme avantajına sahip 2-MONTANA arasındaki mücadele kazananı belirler..

4.Ayak: Fazla söze gerek duymadan, yarın AGF'de %80 üzerinde oran beklediğim, yetenekli aprantisi H.Kaplan idaresinde, uzun mesafede koşmuş olduğu yarışlarıda gözönüne alarak 1-ZÜLFO KİRVE geçilmez BANKODUR..

 

5.Ayak: Dişilere ait Şartlı2 yarışta, koşmuş olduğu yarıslar ve galoplarını baz alarak yaptığım araştırmalarda 2-KADRİŞ KIZ ve 1-GONCANUR ayrımsız kuponlarda bulundurulması gereken isimler Bu iki isim ideal kuponlar için yeterlidir. Sürpriz arayanlara ilk defa koşacak olan 7-SERRACEM yazabilirler..

 

6.Ayak: Günün bence en zor koşusunda, startta çok kalmaz ise 4-DESİRE için kolay bir yarış olur. Misli kuponlar için tek olabilir. Ancak benim gibi güvenmeyenler için, formsuz olsada 2-ZİLLİ, mesafeyi seven 1-MURTECİZCAN, İstanbuldaki son koşusundan sonra bir süre ara veren ancak buradaki çalışmalarında formda gözüken 10-AHUBALASI yeterli olacaktır. Ben bu 4 safkanı kuponuma risk edip geçeceyim.... Yeri olanlar 7-SANSI BOL ve 3-YOLAŞAN ve hatta Hepsi yapıp rahat yarış izleyebilirler..

 

6-3-4-8 

4 KURYE // 13-5-6

5-2

1 ZÜLFO KİRVE

2-1 // 7

4-2-1-10 // H

Küçük Şablon : 3.85

BOL ŞANSLAR..

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000

Yazar: ozgun1

Avatar
29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..