bursa altili tahminleri

5 MAYIS 2017 BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

Yarın bana göre kolay olmasını beklediğim bir BURSA programıyla beraberiz. Şansımız bol, yazdığımız ganyan olsun.. 1.Ayak: Son yarışında Edgardonun yarım boy gerisinde 2.lik elde eden 6-SELAHATTİN BEY ilk atım. Formda ve mesafeyi seven isim 3-WİND RUNNER, inişli çıkışlı formuna rağmen 4-WİN EVERY DAY, takip listemde olan 8-SCHOOL DANCER yazıp bu ayak bence rahat gecilebilir.

 

2.Ayak: Benim için Satış Koşularında herzaman; handikap puanı, koşmuş olduğu gruplar ve form durumunu göz önüne aldığım safkanlar ön plana çıkmaktadır.. Tüm bunları göz önünde bulundurarak Kocaeliden gelen, kazanmasına ramak kalan D.Yıldız idaresindeki 4-KURYE benim Alternatif Tekimdir.  Rakip isteyenlere13-HANIM SULTAN, 5-LEYLAŞKA ve eküri destekli 6-BEDRİ’dir..

 

3.Ayak: Galoplarında akışlı ve istekli olan ve son galobunu M.Gündüzeli’nin bizzat yaptırdığı ve tercihlediği 5-SUMEL HAN ve yarış görme avantajına sahip 2-MONTANA arasındaki mücadele kazananı belirler..

4.Ayak: Fazla söze gerek duymadan, yarın AGF’de %80 üzerinde oran beklediğim, yetenekli aprantisi H.Kaplan idaresinde, uzun mesafede koşmuş olduğu yarışlarıda gözönüne alarak 1-ZÜLFO KİRVE geçilmez BANKODUR..

 

5.Ayak: Dişilere ait Şartlı2 yarışta, koşmuş olduğu yarıslar ve galoplarını baz alarak yaptığım araştırmalarda 2-KADRİŞ KIZ ve 1-GONCANUR ayrımsız kuponlarda bulundurulması gereken isimler Bu iki isim ideal kuponlar için yeterlidir. Sürpriz arayanlara ilk defa koşacak olan 7-SERRACEM yazabilirler..

 

6.Ayak: Günün bence en zor koşusunda, startta çok kalmaz ise 4-DESİRE için kolay bir yarış olur. Misli kuponlar için tek olabilir. Ancak benim gibi güvenmeyenler için, formsuz olsada 2-ZİLLİ, mesafeyi seven 1-MURTECİZCAN, İstanbuldaki son koşusundan sonra bir süre ara veren ancak buradaki çalışmalarında formda gözüken 10-AHUBALASI yeterli olacaktır. Ben bu 4 safkanı kuponuma risk edip geçeceyim…. Yeri olanlar 7-SANSI BOL ve 3-YOLAŞAN ve hatta Hepsi yapıp rahat yarış izleyebilirler..

 

6-3-4-8 

4 KURYE // 13-5-6

5-2

1 ZÜLFO KİRVE

2-1 // 7

4-2-1-10 // H

Küçük Şablon : 3.85

BOL ŞANSLAR..

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: ozgun1

Avatar
29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..