05 MAYIS 2017 CUMA BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

1.AYAK: Üç ayadan sonra bir yarış gören 8-SCHOOL DANCER ilk atım. Sonlarda kuvvetli gelebilecek 1-VEFAKAR ilk rakibi olup daha sonrasında çok formda olan iki isim 2-HERCULES ve 3-WIND RUNNER sırasıyla etkili olabilecek isimler.

2.AYAK: Bugün için önde istediği tempoyu vermekte zorlanmayacağını düşündüğüm 13-HANIM SULTAN favorim. Son yarışı üst grupta olan 1-AGAH ve son yarışında tabela dışında kalsa da birinciyle arasında 1 saniyeden az bir fark olan 3-KATİPHAN öncelikli rakipleri. Koşunun sürprizini beklediğim isimler ise 4-KURYE, 5-LEYLAŞKA ve 8-ERKUTAY.

3.AYAK: Öne çıkan bir isim göremediğim bu yarışta tercihim HEPSİ.

4.AYAK: 1-ZÜLFO KİRVE ile bu grubun ne alakası var pek anlamış değilim geçilmesi için ancak startta oturması lazım onunda riskine giriyorum bankom.

5.AYAK: Tahmini bence çok zor bir koşu daha. Aslında H çekip rahat bir yarış seyretmek en güzeli ama bütçeden dolayı risk almak zorundayım. Sıralamam şablondandır.

6.AYAK: Start problemi çözülmüş gözüken ve gerçek gücünü göstermeye başlayan 4-DESİRE favorim tek rakip gördüğüm isim ise bugün çok iyi bir yarış koşmasını beklediğim 6-ASİ KIRTAY.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 8-1-2-3

2.AYAK: 13-1-3-4-5-8

3.AYAK: 2-6-5-4-3-1

4.AYAK: 1

5.AYAK: 4-3-1-2

6.AYAK: 4-6

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.