bursa altili tahminleri bombaci

5 MAYIS 2017 CUMA BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese Bursa altılı tahminlerim şu şekildedir.

1.AYAK: Esasen yarış hayatının ikinci koşusunda yani maidena veda ettikten hemen sonra safkanın ismi duyulmaya başladı. Bende inceden ismini vermeye başladım. Öyle ki sonrasında 10 yarışında 9 defa tabela da yer aldı. Koşmuş olduğu KV-6 Anadolu Medeniyetleri Koşusundan üçüncülükle ayrilan safkan her defasında üzerine koyamasa da ilgilileri tarafından hedef büyütüldü. Hemen bir sonra ki yarışında A3 İç İşleri Bakanlığı yarışında boy gösteren safkan için 27 Haziran 2016 Tarihinde sürdirek KINOWA nın ardında 11.90 ganyan a sonuncu safkan iken ismini verdim. Yine yüzümü kara çıkarmadı KINOWA nın ardında o grupta 5 boyla üçüncülükle ayrıldı. Sonrasında hep kolladım ama bir türlü sonuca ulaşamadım. Safkan iddia ediyorum kalite ve gömlek olarak bu grubun üzerinde. Zaten bunu bilen Serkan da safkana satış koşusundan sonra yapıştı aldı. 3 ay ara verdi safkanı hazırladı emek verdi. Safkan üzerinde daha fazla uğraşır mı? Yoksa o da olmayacak bundan der mi bilmiyorum. Ama vermiş olduğu aradan sonra bir yarış gören safkanın her yarışının final havasında olacağını biliyorum. Programın genelinde de ağır favoriler ve Türliye’nin tekleri var. Bu fırsatı kullanmak adına bu programa tek başlamak istiyorum. Nasıl dans edilir gösteremeyeceği kesin ancak biraz olduysa nasıl koşulur onun dersini vereceğine inandığım (8) numaralı SCHOOL DANCER çok risklide olsa BANKOM dur.

2.AYAK: Sonra ki ayaklar da ağır favori safkanların olması bu ikinci ayağa da 60 kuruşa gelmem dolayısı ile benim için kuzu kapamalık bir ayak olacak. Ancak az at yazmak isteyenler için tuttuğum ilk dört safkan 4-3-10-1 numaralı safkanlardır.

3.AYAK: Bildiğim kadarı ile şu ana kadar MENDIP yavrularından birincilik gelmedi. Gerçi tam olarak pistlerde ki yerlerini almadılar ancak yine de bu tarz bir istatistik bir at sahibi için hoş olsa gerek. Görmüş olduğu yarış tecrübesi ile birlikte (2) MONTANA ilk atım. Rakip gördüğüm ilk isim (5) SÜMELHAN olup yarışın sürprizini ise (1) EL QUEST ten bekliyorum.

4.AYAK: Yine bir başka geçilmesi mucizelere bağlı safkan (1) ZÜLFO KİRVE. 5 boy startta kalır mı ? Kalmaz ise kaç boy fark atar? :) bütün mesele bu gibi. Ben yanına (3) PART OF ME yazıp bırakıyorum.

5.AYAK: Koşulan yarışlar itibari ile bence (1) GONCANUR en şanslı isimdir. Saha performansı ile (7) SERRACEM en şanslı isimdir. (2) KADRİŞ KIZI ile bence tamamdır.

6.AYAK: (4) DESİRE ve (1) MURTECİZCAN arasında görünen yarışta (7) ŞANSI BOL ve (2) ZİLLİ sonra ki tercihlerimdir. Herkese bol şanslar.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 8 TEK

2.AYAK: HEPSI

3.AYAK: 2-5-1

4.AYAK: 1-3

5.AYAK: 1-7-2

6.AYAK: 4-1-7-2

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ramazan Yılmaz

Bol şanslar Bombacı

admin

Bol şanslar Bombacı

admin

O kadar değil %8 agf var :)

Ramazan Yılmaz

Kopgel School Dancer :)

Ramazan Yılmaz

Birde misli deneyelim :)

6
0
Tahmin paylaş.x
()
x