5 Mart İstanbul Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

1.AYAK : Daha üst gruplarda mücadele etmesine rağmen tabeladan düşmeyen 2-ANILBEY ağır sıkletine rağmen son koşsundan birincilikle ayrıldı.Kalitesine inandığım safkanın uygun gördüğüm grupta kazanmasını bekliyor ve banko olarak öneriyorum.

2.AYAK : İngiliz safkanların maiden mücadelesinde 12-LOLION favorim.Bir süredir koşmasada 7-HATTRICK favorinin en yakın rakibi olur.11-LITHIUM, 6-FULL ANGEL, 1-ALKYLONE, 2-BEYAZ GÖLGE, 5-ESERHATUN ve 4-DIVINE GIRL diğer şans verdiğim safkalar.Startta oyalanmaz ise 10-LADY SAVIOR patlatabilit.

3.AYAK : Denk safkanlarınbir arada olduğu KV-7 koşuda HEPSİ demek mantıklı sonuç olacaktır.1-AYKAL favorim.

4.AYAK : Çim pistte harikalar yaratan 9-HERNANDO BEYİ katıldığı son kum koşusunuda kolay şekilde kazanmayı başardı.Bukez grup biraz daha sert olmasına rağmen formunun zirvesinde olan safkan bugünde fotoyu önde geçecektir.

5.AYAK : Orjin olarak çim piste daha yatkın görünsede son koşusunda sentetik kumda ikincilikle ayrılan 2-DECOLTE maidene veda etmeye aday ilk isim.Galoplarda etkili görünen 4-KALSE, 6-MAGIC SLIPPER,11-SUPERIORE,3-GAZELLA, 8-ONDÖRTBAHAR, 12-WHITE GIRL, 13-ZODIAC PRINCES ve 1-AALEYAHdiğer sıralamam.

6.AYAK : Son koşusunda startta oyalanmasına rağmen muhteşemataklarıyla ikincilikle ayrılan 5-RADIKAL STAR kazanmaya aday ilk isim.Uzun aradan sonra katıldığı koşuda sormda olduğunu göstere 2-MUCİT, kaliteli safkan 1-GÖÇMENHAN koşusun olmazsa olmazları.14-STAVE JOBS ve 4-SAYGILI tabelayı zorlar.

ALTILI GANYAN KUPONUM :

1.AYAK : 2

2.AYAK : 12 – 7 – 11 – 6 – 1 – 2 – 5 – 4 – 10

3.AYAK : 1 //HEPSİ

4.AYAK : 9

5.AYAK : 2 – 4 – 6 – 11 – 3 – 8 – 12 – 13 – 1

6.AYAK : 5 – 2 – 1 – 14 – 4

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Senin şablondan ilk ayak 2 son ayak 2 tek oyun kurdum. SANZATU da ekledim.

BOL ŞANSLAR

Ramazan Yılmaz

Simdiden bol şanslar admim git parayı al şimdiden :) ne yarış oldu ama nefesim kesildi :)

admin

Cetvelleri aldık ölçüm yaptık ekranda :)

Ramazan Yımaz

Ben heyecanımı yaptım fazlasıyla artık yatsamda mühim değil :D ama bariyer dibine sıkışıp kalmasa uzak çekermiş

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x