6 Mart İzmir Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

1.AYAK : Son koşularına bakacak olursak toparlanma sinyalleri veren 3-SOUND OF STORM kazandığı koşu sonrasında bugün favorim.Hazırlıklarında da etkili görünen safkan kazanması benim için normal sonuç olacaktır.Form durmu iyi olan 2-FESTINA LENTE favorinin hata yapması durumunda devreye girecek ilk isim.

2.AYAK : Son koşusunda startta oyalanmasına rağmen sonlarda yaptığı muhteşem ataklarıyla kalitesini gösteren 5-ALY GIRL aynı performansı sergilemesi durumunda fotoyu önde geçmesi normal sonuç olacaktır.Mesafeninde uzaması avantajına olacak bu safkanı banko olarak öneriyorum.

3.AYAK : Arap safkanların KV-6 koşusunda 6-TANAÇAN favorim.Bursa’daki muhazzam yarışları sonrasında İzmir’de de aynı performansı gösteren 2-AKGİRAY en yakın rakip.Bir türlü grubunu bulamayan 5-CİHANSER önde boş bırakılırsa fotoyu önde geçebilir.Formda isim 3-KAÇIN GELİYOR ihmale gelmez.Son koşuları daha alt grupta olsada 4-DÖNMEZBEY M.KAYA idaresinde ikramiyeyi yükseltebilir çok atta şans verilmeli.

4.AYAK : Gruba bakılınca birbirlerine çok çok üstünlük ağlayacak bir isim ön plana çıkmıyor.Eğerki 4-KOÇARLI önde boş kalıp beyaz bayrak ayna yapmaz ise gruptaki tüm safkanlar eşit şansa sahip.Bu nedenle ya riske girip 4-KOÇARLI tek yada HEPSİ.

5.AYAK : Günün altıncı koşusunda 2-BULBASAUR hernekadar ön plana çıksada yamaklara ait koşu hertürlü sonuca açık.Ben riske girmenin uygun olmadığını düşündüğüm koşuda çok ata şans veriyorum.Sıralamam şablonda.

6.AYAK : Gecenin kapanış koşusunda göz dolduran hazırlıklarıyla 4-HABERAĞA ilk isim.2-ÖZGÜRÜNOĞLU, 1-ALTINOLUK ve eküri destekli 3-SONKALELİM sonraki ihtimaller.

ALTILI GANYAN KUPONUM :

1.AYAK : 3 – 2

2.AYAK : 5

3.AYAK : 6 – 2 – 5 – 3 – 4 – 1

4.AYAK : 4 – 2 – 1 – 3 – 5

5.AYAK : 2 – 4 – 7 – 1 – 6 – 5 – 3

6.AYAK : 4 – 2 – 1 – 3

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.