5 Mart 2014 Bursa Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

1.AYAK : Altılı ganyanın ilk ayağını oluşturan koşu her nekadar 1-ALLALEM ve 4-KAANHAN arasında geçecek gibi görünsede hazırlıklarında iyi görünen 9-EFESOYLU sikletininde verdiği avantajla adından söz ettirebilir.Bir süredir yarış göememiş olsada muazzam pedigriye sahip 7-SABIRLICAN sürpriz başlangıç yapabilir.6-PRENSES AMASTRİST, ağır sıkletine rağmen 2-DELİJET ve eküri destekli 3-NURGÜLÜM çok atta değerlendirebilir.

2.AYAK : Şimdiye kadar istenileni vermemiş olsada galoplarında zımba gibi görünen 2-ÇİFTÇİ AĞA rakiplerinden bir adım önde.Orjin olarakta piste uygunluğuyla riske girilebilir.3-INVOKER favorinin en yakın rakibi.Derece olarak iyi görünen 7-PRENSES NAZ heran devreye girebilir.Pedigri olarak yüksek potansiyele sahip 8-READY TO GO eküri desteğiyle ihmalegelmez.9-STAR IS BORN ve 10-STARIN KIZI sonraki ihtimaller.

3.AYAK : Birbirinden güzel koşular çıkartan 1-KÜLÜNKOĞLU kalitesinden fazla söz etmeye gerek yok sanırım.Fakat özellikle anne hattına baktığımızda kaliteli safkanlarla kardeş olan 3-CORNER CREEK sıkletinde verdiği avantajla kuponları yırttırabilir dikkat.

4.AYAK : Günün bir diğer KV koşusunda 1-GÖKBAKIR kuşkusuz favori.Bir süre geri çekildikten sonraki gördüğü koşularda son ikinciliğinin ardından formuna ulaştığı sinyalleri veren 5-SARPBEY bugün rakibini zorlayabilir.Bu iki safkan yeterli görünsede geniş oynayanlar için 2-ALMAATA, 3-DENİZERİ ve 4-WATANABE kuponlara eklenip rahat bir yarış izlenebilir.

5.AYAK : Muhteşem bir çıkış yakalayan 6-LANDROS yeni binicisiyle bu çıkışını birincilikle ödüllendirecektir bankom.

6.AYAK : Günün kapanış koşusunda 7-GİZEMİM gruptan bir adım çnde görünüyor.Büyük ihtimallemaidene veda eden isim olur.Kup pistteki son dördüncülüğünün ardından 6-CEM KIZI, 9-LEYLASU, 3-OĞLUM BERKAY, 2-MESUDİYELİ şans verdiğim diğer safkanlar.

ALTILI GANYAN  KUPONUM :

1.AYAK : 1 – 4 – 9 – 7 // 6 – 2 – 3

2.AYAK : 2 – 3 // 7 – 8 – 9 – 10

3.AYAK : 1 – 3

4.AYAK : 1 – 5 – 2 – 3 – 4

5.AYAK : 6

6.AYAK : 7 // 6 – 9 – 3 – 2 //  4 -5 – 8 – 11 – 10

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.