5 MART 2014 BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

 BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Bugün Bursa altılı tahminlerimizde 2 banko var.

 • 1. AYAK

  1 – ALLALEM formsuz rakipleri yanında kilosu problem olmaz gibi gözüküyor. Riske girmek istemeyenler için startta kalmazsa 6 – PRENSES AMASTRİST  ve 4 – KAANHAN öneririm. 2 – DELİJET daha sonra.

   

 • 2. AYAK

  3 – INVOKER son yarışı tatminkar, favorimdir. 7 – PRENSES NAZ  güzel bir sprintle 2.olduğu koşuda kıvama geldiğini gösterdi farklı koşabilir. 10 – STARIN KIZI son koşusunda bekledik ama olmadı burada da takibimizde. 2 – ÇİFTÇİAĞA çok atta yazılır.

   

 • 3. AYAK

  1 – KÜLÜNKOĞLU’nun bu kiloyu kaldırabileceğini düşünüyorum, bankomdur.

   

 • 4. AYAK

  2 – ALMA ATA favorim. 1 – GÖKBAKIR rakibidir. Sağlamcılar için 3 – DENİZERİ önerimdir.

   

 • 5. AYAK

  1 – GRADE BOY ve 2 – BISHAMON grubun ağır topları. 4 –SÜNNETÇİ BEYİ plase. 8 – VALHALA takibimde olan bir safkan. Boş kilosu ile şansı yüksek. 9 – OHIOGOZAIMAS çok kolladık fakat start sorunu başarısını engelledi, son yarışları sorununu gidermiş gibi gösteriyor. 3 – INTO STROM seri tabela yapmayı sever.  6 – LANDROS formunda.

   

 • 6. AYAK

  2 – MESUDİYELİ son yarışı ile kazanmaya yakın olduğunu gösterdi. 3 – OĞLUM BERKAY, 9 – LEYLASU, 11 – NEVER LOOK BACK ve 7 – GİZEMİM’de neredeyse aynı derecelerle bu koşuya katılacaklar.   5 – TRIPLE DOUBLE İstanbul’da bir koşu görüp Bursa’ya gelmiş, sürpriz de önerimdir.

   

  BOL ŞANSLAR

GÜNÜN KUPONU
25.2 TL
1. Ayak 2. Ayak 3. Ayak 4. Ayak 5. Ayak 6. Ayak
1
2
3
7
10
1
1
2
3
1
2
3
4
6
8
9
2
3
5
7
9
11
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
gencer

sevgili admin tahminlerini her gün bekliyoruz.

2
0
Tahmin paylaş.x
()
x