bursa altili tahminleri

5 HAZİRAN 2017 BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

1. AYAK: Sert gruplarda başarılı yarışlar çıkaran, pisti yadırgamaması durumunda etkili yarış beklediğim (7) DALGACI, ön grubun arkasına konuşlanıp son 200’den sonra rakiplerine hakim olmasını beklediğim isim. Risk alıp tek kullanacağım aksi taktirde çok ata şans vermem gerekecekti.

2. AYAK: Uzundan tekrar kısaya dönen (7) ÇÖLAN RÜZGARI bitiremezse çok ata şans doğacaktır. Sıralamam şablonda.

3. AYAK: İlk kez koşacak olan Alderamin ile tam kardeş (6) RUSDAMAT’ı iyi durumdaki ekürisiyle birlikte kazanmaya yakın görüyorum. Kuponu büyütmeme adına da ikinci tek olarak kullanacağım. Rakip arayanlar bu kez M.Gündüzeli ile şansını deneyecek olan (7) YENİŞARLI’yı değerlendirebilirler. Sürpriz olarak her yarış üstüne koyan, Rusdamadımızın aklını başından alırsa diye (10) YABANCI GELİN diyorum :)

4. AYAK: Yarış oldukça süratli tempoda gidecek görünüyor. (1) BARANIN GÜLÜ ve (2) BİRBEY HAN bu durumu lehine çevirebilecek mi yoksa önde gideceklerden biri mi kazanacak bakalım.

5. AYAK: (3) EMBİR HAN’ın son 4 yarışında iki kez geç çıkış yapması ve ikramiye cazipleştirme isteği bu ayağı tek düşünmememe neden oldu. Öncelikli düşündüğüm isimler olsa da ya bomba çıkarsa diye hepsi diyorum.

 
6. AYAK: Tatminkar ilk yarışındaki performansıyla mesafenin uzaması lehine olacak görünen (8) PANAMA alternatif tekim. Bunda (7) ÖKSÜZBEY’in üzerinde apranti olmasının da etkisi var. Sürpriz olarak ise (3) GÖKHABER ve (2) FANDANGO tutuyorum.

ALTILIM
1.AYAK: 7
2.AYAK: 7,1,8,6,10,3,4
3.AYAK: (6,3)
4.AYAK: 1,2,5,4
5.AYAK: 3,6,2,8,7,4/5,1
6.AYAK: 8/7,3,2

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Mehmet28

Avatar
İsmim Mehmet, 37 yaşındayım ve İstanbul'da yaşıyorum. Zaman zaman ara versem de 20 yıldır at yarışı oynuyorum.