bursa altili tahminleri bombaci

5 HAZİRAN 2017 BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese Bursa altılı tahminlerim şu şekildedir.

1.AYAK: Birbirine denk güçlerin bir araya geldiği program bana oldukça zorlu geldi. Açıkçası çok parçalanmadan azar atla gidebildiğim kadar gitmeye çalışacağım. Çünkü plaselerle bile ikramiyenin tatminkar olacağı görüşündeyim. Şartlı 1 deki ilk birinciliginden sonra en az KV atı olur görüşündeydim. Sonrasında ne oldu bilmiyorum işler ters gitmeye başladı. Ancak işlerin ters gittiği kadar da kendisi de son derece ters bir at bu mücadele de (4) ZİLLİ ye ilk şansı vermek istiyorum. Son yarışında ve ondan önceki yarışında birinci gelmesinin ötesinde son yarışında 1800 metre de son 800 ü 0.57 nin içinde koşup uzak yapması eğer tesadüf değilse safkanın sınıf atlamaya aday olduğuna işaret olarak görüyorum. (5) ÖZLENEN GÜL ikinci şans verdiğim isim olup devamı şablonumdadır.

2.AYAK: İnanılmaz derecede sorunlu safkanlarin bir araya geldiği mücadelede kötü koşmaları durumunda herkes duman olur kanaatindeyim. Açıkçası elimde çok fazla safkana gitmedi çünkü öyle bir durumda kendimi sayısal loto oynar gibi hissedeceğim. Sıralamam şablondadır.

3.AYAK: Yaptıkları çalışmalara istinaden sanki kendisi gelmese bile ekürisi gelecekmiş gibi görünüyor. (3) HACIVAT tek adayımdır rakipleri şablonumdadır.

4.AYAK: Günün en kafa kurcalayan koşusu olduğunu düşünüyorum. Son satış koşusunda Gündüzeli ekürisine geçen safkan yarışın tek dişi safkanı olmasına rağmen, mesafenin uzun olmasına rağmen benim için burada ki diğer aygırlardan daha erkektir. Eee camianın içinde olan bu insanların da bu dakikadan sonra böylesine yanlış bir yatırım yapacağına da inanmıyorum. (1) BARANIN GÜLÜ ilk safkanım olup (5) KUPALIM ve (4) ESTERGON rakip gördüğüm isimlerdir.

5.AYAK: Bir çok seri safkanın bir araya geldiği koşu tam bir sürat yarışı olacağa benziyor. Tercihim (3) EMBIRHAN ve (2) BÜYÜK DÜŞÜN den yana.

6.AYAK: Sıralamam şablonda olacaktır herkese bol şanslar dilerim.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 4-5-7-2-1

2.AYAK: 2-1-7-10

3.AYAK: 3 /// 7-1

4.AYAK: 1-5-4

5.AYAK: 3-2

6.AYAK: 7-8-10

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Gündüz

Bursa
1a/ 2 5 7 8 9
2a/1 4 10 5 3 7
3a/3 7 8
4a/1 2 4 5
5a/3 5 6
6a/ 7 tek

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x