Ana Sayfa / Tahminler / 4 Temmuz İstanbul Altılı Tahminleri

4 Temmuz İstanbul Altılı Tahminleri

 

1.AYAK:Hayatlarının ilk startlarına çıkacak olan taylar arasında ayırım yapmak gerçekten zor mümkün olduğunca fazla at yazmak lazım baba tarafından LYRIC annedende
MY GOLD ile kardeş olan 9-MY SWAN ilk atım KARATAŞ tercihi ile 4-GOLDEN FOOT 8-LEYDİ ASYA 2-EXOTIC RIDE 6-RAINY MAN 3-FEDELE yeterli gördüğüm safkanlardır.

2.AYAK:Kazandığı yarışlar sonrasında formunu sürdüren 3-STAVE JOBS kilosuna rağmen ilk atım rakip olarak sırasıyla mesafesinde koşacak olan 6-AL ANDALUS Son ikinciliği sonrası iyi duruma gelen 5-UÇANBEY bomboş kilo ile 9-NOISY BOY geniş kuponlara sürpriz olarak uzun aradan sonra gördüğü iki yarış ile hazır duruma gelen 4-SUDE SULTAN Son yarışını yakın ara bitiren 8-İRLANDA KARTALI sıralamam.

3.AYAK:Son yarışında güzel birincilik elde eden 4-KAFKASLI Favorim rakip olarak ağır kilo ile koştuğu son yarışından ikinci olarak ayrılan lehine pist ve KARATAŞ faktörü ile yarışacak olan 6-COMPRADOR bu mesafedeki Kazandığı son yarışı ile 1-PAN AMORE şans verdiğim üçüncü isimdir.

4.AYAK:Hayatının ilk startında burun farkı ile geçilen ardından koştuğu iki yarışı kazanma başarısı gösteren 1-NİLDA uyumlu jokeyi ve sevdiği pistte birinciliklerine bir yenisini eklemesini bekliyorum BANKOM.

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

5
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
admin
Yönetici

Nicomedia, bankotahminler.com ailesinin yeni yarış yazarıdır.

Hoş geldin aramıza.

Ramazan Yılmaz
Üye

Aramıza hoşgeldin Nicomedia, başarılar.

nihat
Ziyaretçi
nihat

son ayakta mahmut sav yaktı beni.tek atmıştım .hepde bu jokeyler bana denk geliyor anasını satayım.son 50 metreyi bi seyredin hak vereceksiniz.

nihat
Ziyaretçi
nihat

http://www.tjk.org/TR/YarisSever/Info/ShowVideo?Tarih=04/07/2014&SehirId=3&KosuId=7
atı bıraksa son metrelerde gene kazanacaktı.tuta tuta boyunla kaybetti.

Yazar: NICOMEDIA

Avatar