Loading...
Ana Sayfa / Tahminler / 4 Temmuz İstanbul Altılı Tahminleri

4 Temmuz İstanbul Altılı Tahminleri

5.AYAK:Birbirine denk atların yarıştığı koşuda sırasıyla başarılı olduğu pistte 2-FERRARİM İlk atım Koştuğu son kum yarışında bekleneni veremeyen 5-RABİA çim pistte etkili bir yarış koşmasını bekliyorum kum pistte kazandığı yarışlardan sonra çime çıkan 4-KOCABAŞ 1-OKYAY son olarak her yarışında tabelada kendisine yer bulan ama potoyu bir türlü önde geçemeyen 3- BALDAR sırasıyla şans verdiğim isimdir.

6.AYAK:HAKKAR gibi kalite safkanla öz kardeş olan uzun aradan sonra gördüğü iki yarış ile kazanacak kıvama gelen 10-GALİPHAN ilk atım son üçüncülüğü sonrası ışık veren
9-GÖZDAĞI iyi durumunu bir türlü yansıtamayan son koştuğu yarışta bekleme yarışı yapıp başarısız olan 4-AVILES sürprizi gerçekleştirebilir.

Şansınız bol olsun.

NICOMEDIA

 

Loading...
Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
Loading...
admin
Yönetici
admin

Nicomedia, bankotahminler.com ailesinin yeni yarış yazarıdır.

Hoş geldin aramıza.

Ramazan Yılmaz
Üye
Ramazan Yılmaz

Aramıza hoşgeldin Nicomedia, başarılar.

nihat
Ziyaretçi
nihat

son ayakta mahmut sav yaktı beni.tek atmıştım .hepde bu jokeyler bana denk geliyor anasını satayım.son 50 metreyi bi seyredin hak vereceksiniz.

nihat
Ziyaretçi
nihat

http://www.tjk.org/TR/YarisSever/Info/ShowVideo?Tarih=04/07/2014&SehirId=3&KosuId=7
atı bıraksa son metrelerde gene kazanacaktı.tuta tuta boyunla kaybetti.

Yazar: NICOMEDIA

Avatar